Mikulásváró versíró verseny Kibeszélő

• Kibeszélő
  • Most aztán kimerítek mindent ami miatt utálni lehet valakit.
    Az én szemszögemből hajrá.

Tudjátok... annyira megterveztem, hogy mit mondok... szerencsére nem voltam gép közelben akkor, amikor forrt bennem a mondanivalóm...

Egy mondat maradt, a letisztultság jegyében:

ITT NEM A VERSEK VANNAK MEGÍTÉLVE, HANEM A MEGÍRÓ SZEMÉLYE FONTOS A SZAVAZÓK SZÁMÁRA.

Egy jelzőt nagyon ideírnék, de nem teszem...
    Többé már nem fogadom el azokat a dolgokat, amelyeket nem tudok megváltoztatni. Inkább megváltoztatom a dolgokat, amelyeket nem tudok elfogadni.
  • Wen wrote:

ITT NEM A VERSEK VANNAK MEGÍTÉLVE, HANEM A MEGÍRÓ SZEMÉLYE FONTOS A SZAVAZÓK SZÁMÁRA.
    Bizonyára, mint minden versenynél vannak olyanok, akik hozzájuk közel állóktól kapnak szavazatot, és lehet a többi alkotást el sem olvasták. Én úgy gondolom azonban, hogy a többség el is olvassa, és a neki tetszőre szavaz.

Ezen felesleges felhúzni magad :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Sziasztok!

Valóban szép művek születtek! Grat mindenkinek!
    Wen: Ha személyem alapján kéne szavazni, akkor - 5000 alatt lennék.

Minato85
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • Sziasztok! :)

Nagyon örülök , hogy ennyien ragadtatok"pennát" és szabadjára engedtétek a költői vénátokat. Nagyon jó kis alkotások születtek, mindenkinek gratulálok hozzá!!! :D

Igazán örülök , hogy ilyen sikeres lett e a verseny, mert az előzőek valahogy nem ihlettek meg benneteket.

Ügyesek vagytok, csak így tovább!
    Karácsonyra is kitalálok nektek valamit! :P
  • Eggyetertek "Wen"-el meg " dreamy"-el is.Hiszen ki a fene szavazna holmi nevtelen emberekre...persze lessz par elvetemult,de a naggyja ugyebar ranyomja a like-ot a mar ismert nevekre.Kicsit olyan a feelingje mint a tvkbe lathatott show musorok....mindenki nagy remenyt fuz a kedvencehez es a vegen kiderul h mindvegig levolt zsirozva,persze ezzel nem azt akarom mondani hogy ez elore megvolt tervezve.A masik pedig persze hogy a tobbi ember ezt kihagyta, mivel o nekik volt mar egy halvany lila fingjuk hogy s mint mennek a dolgok. Viszont nekem szemely szerint tetszett az osszes a vegeredmenytol fuggetlenul.
  • Sziasztok!

Gratulálok a nyerteseknek!

Üdvözlettel: Minato85
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • Nekem az a kérdésem, hogy a fórumos versenyek nyertesei körülbelül a verseny után mennyi idővel és hogyan kapják meg a nyereményüket ? Próbáltam chaten is megkérdezni, de nem kaptam választ. most már igazán érdekelne, hogy esetleg még idén lesz e belőle valami?

áthelyeztem. dreamy
  • Wen wrote:

A megíró személyéből adódik az alkotás milyensége......
    Szederé frappáns volt, megszólított és szarkasztikusan festette meg a
    metin2 jelenlegi világát... A legjobb volt és kész.
    Az üteme is rendben volt (spondeusok, dactilusok... stb...)
    Nem megyek bele részletes verselemzésbe, ha nem gond.

A Te versed is szép volt, sőt mindenkié az volt, de az övében pont annyival volt több, hogy rá szavazzanak többen.
    S szerintem nem volt szép tőled ez a nagybetűs megnyilvánulás, mert ezzel talán egy kicsit magadról állítottál ki
    bizonyítványt plusz alá is becsülted magad és talán emiatt egy különdíjat is kaptál...

Összességében, hogy megcáfoljalak, a költői eszközök, metafórák, vonások, ritmus, olvashatóság és rím tekintetében is
    jobb volt szeder verse a többinél.
    A verset megítélve....

Gratulálok neki és a többieknek is!

• Tudjátok... annyira megterveztem, hogy mit mondok... szerencsére nem voltam gép közelben akkor, amikor forrt bennem a mondanivalóm...

Ebben pont Te is benne voltál, mint az egyik legnagyobb forradalmár ki akartalak emelni, de nem tettem....

Pont tőled nem vártam volna azt a nyalikát amit most is csinálsz.
    Reagáltam, de nem kellett volna...
    NEKEM EZ ANNYIRA SZÁNALMAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Többé már nem fogadom el azokat a dolgokat, amelyeket nem tudok megváltoztatni. Inkább megváltoztatom a dolgokat, amelyeket nem tudok elfogadni.
  • Wen!

Te írtál egy verset, ami neked nagyon tetszett. Nekünk lehet már kevésbé...
    Azt, hogy kinek a művére szavazunk, legyen már jogunk eldönteni.
    Neked viszont nincs jogod ilyen hozzászólást tenni ránk, amit tettél. Ezzel csak magadat járattad le.
    A csapat kedvence meg szánalmas, hogy a te szavaiddal éljek...
  • Wen wrote:

Pont tőled nem vártam volna azt a nyalikát amit most is csinálsz.
    Reagáltam, de nem kellett volna...
    NEKEM EZ ANNYIRA SZÁNALMAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Azt szokták mondani, hogy veszíteni tudni kell, emelt fővel is...
    Te meg olyan gyerekes hisztit levágtál, hogy ihaj... amire a team gyorsan neked szavazott, mint kedvencük...
    Mindamellett én tényekkel és észérvekkel cáfoltam meg a feszültségtől duzzadó szavaidat, amire
    neked kizárólag a személyeskedés tudott lenni a reakciód... Sajnálom.

Amúgy szép vereset írtál.
    De akkor sem a legjobb....

Viselkedj kérlek érett felnőtt ember módjára...

• A csapat nevében visszautasítom az utóbbi két hozzászólást...
    Vitát be lehet fejezni, nem szép dolog, főleg nem Karácsonykor.

Témát zártam. Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• Szeder wrote:

esetleg még idén lesz e belőle valami?
    A nyeremények kiosztása januárra tolódik. Megértéseteket köszönjük!
    Dreamy