Mikulásváró versíró verseny Kibeszélő

• Kibeszélő
    • Most aztán kimerítek mindent ami miatt utálni lehet valakit.
      Az én szemszögemből hajrá.

Tudjátok... annyira megterveztem, hogy mit mondok... szerencsére nem voltam gép közelben akkor, amikor forrt bennem a mondanivalóm...

Egy mondat maradt, a letisztultság jegyében:

ITT NEM A VERSEK VANNAK MEGÍTÉLVE, HANEM A MEGÍRÓ SZEMÉLYE FONTOS A SZAVAZÓK SZÁMÁRA.

Egy jelzőt nagyon ideírnék, de nem teszem...
      Többé már nem fogadom el azokat a dolgokat, amelyeket nem tudok megváltoztatni. Inkább megváltoztatom a dolgokat, amelyeket nem tudok elfogadni.
    • Wen wrote:

ITT NEM A VERSEK VANNAK MEGÍTÉLVE, HANEM A MEGÍRÓ SZEMÉLYE FONTOS A SZAVAZÓK SZÁMÁRA.
      Bizonyára, mint minden versenynél vannak olyanok, akik hozzájuk közel állóktól kapnak szavazatot, és lehet a többi alkotást el sem olvasták. Én úgy gondolom azonban, hogy a többség el is olvassa, és a neki tetszőre szavaz.

Ezen felesleges felhúzni magad :)
      „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
      Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
    • Sziasztok!

Valóban szép művek születtek! Grat mindenkinek!
      Wen: Ha személyem alapján kéne szavazni, akkor - 5000 alatt lennék.

Minato85
      Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
      Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
      Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
    • Sziasztok! :)

Nagyon örülök , hogy ennyien ragadtatok"pennát" és szabadjára engedtétek a költői vénátokat. Nagyon jó kis alkotások születtek, mindenkinek gratulálok hozzá!!! :D

Igazán örülök , hogy ilyen sikeres lett e a verseny, mert az előzőek valahogy nem ihlettek meg benneteket.

Ügyesek vagytok, csak így tovább!
      Karácsonyra is kitalálok nektek valamit! :P
    • Eggyetertek "Wen"-el meg " dreamy"-el is.Hiszen ki a fene szavazna holmi nevtelen emberekre...persze lessz par elvetemult,de a naggyja ugyebar ranyomja a like-ot a mar ismert nevekre.Kicsit olyan a feelingje mint a tvkbe lathatott show musorok....mindenki nagy remenyt fuz a kedvencehez es a vegen kiderul h mindvegig levolt zsirozva,persze ezzel nem azt akarom mondani hogy ez elore megvolt tervezve.A masik pedig persze hogy a tobbi ember ezt kihagyta, mivel o nekik volt mar egy halvany lila fingjuk hogy s mint mennek a dolgok. Viszont nekem szemely szerint tetszett az osszes a vegeredmenytol fuggetlenul.