Karácsonyi rendezvény

• Kibeszélő
  • Hát akkor gondolom én is elmondhatom a véleményem.

Idei év szokásos okey eventje a szokásos lett, egyre roszabb nyitási rátával. Több mint 200 ezüst láda után kaptunk 1db mágikus követ 5-6 darab elixírt és sok kukába való majom tojást :(
    A lélek event szerintem az egyik legjobb ha nem a legjobb event volt az idén, hiszen végre mindenkinek volt lehetősége megszerezni nem pedig csak fizess és fuss volt.
    A Bashidoo csapkodó event sajnos a szokásos, nagy karival ki maradsz belőle dolog lett. (Igen tudom volt 105 bashido is, levertünk belőle 10-20 darabot és semmit nem kaptunk)
    Az idei év szerintem legjobb húzása a Babilon volt, igaz hogy kaptam sok sok hátast, bár a boltosom nem tudja felhasználni, de végre egy olyan dolog amire az ember azt mondja hogy igen ennek értelme is lehet. Nem egy aranybánya, de színt vitt a dologba, és azt mondom hogy inkább erre verném el a sé-m mint hogy kereken a sok barack virág piára.

A negatív élményem pedig a tombola volt. Tudom lehetett szerezni belőle talizmánt, ami szép és jó, de akkor őszintén mondja meg valaki hogy az ingyenes jegyekből kapott szerencse pénzekre mennyi talizmánt is szerzett? Mert a legtöbb ember akit én ismerek mint abból szerezte hogy forgatta a 3.db 1-es szerencse pénzét, és mindezek mellet a tombola manapság már átment a humor kategóriába nem mondom azt hogy szórjon tele dolgokkal, de azért az hogy vagy főnyereményt nyerek vagy pedig 15 ércet egy kicsit vicces, tudom mi várunk túl sokat, vagy csak nem szeretjük ha hülyének néznek minket :)

Az pedig hogy a GF annyira a saját pénzének ellensége lett hogy már mindent egy ládába rakott amit még a legelvetemültebbek sem vesznek meg így a szokásos sokan fejlődnek is elmaradt.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • nem irtam el drága fincs.. bemész pro kaziba 4 óra alatt megvolt 400-500hf ez 2 event alatt 1k hf
    másik meg hogy horgászos eventen is látni olyat hogy eladó 1k nyitás meg 500 800 nyitás aki tolta egész nap simán kiszedte és ha ezeket eladja több mrd yang bevétel, az már a te dolgod hogy nagykarinak nem esik menjél kiskarira eventezz yangot átrakod nagyra szóval nem kell kötekedni ez jó december volt, ha neked nem az nem tud érdekelni szevasz
  • Sziasztok lányok és srácok!
    Amiran ezt nem jól látod: "Az pedig hogy a GF annyira a saját pénzének ellensége lett hogy már mindent egy ládába rakott amit még a legelvetemültebbek sem vesznek meg így a szokásos sokan fejlődnek is elmaradt."

Pontosan tudják ők mit miért tesznek,rászoktatták a játékosokat az extra holmik előnyeire,így most nyugodtan be lehet pakolni azt ládába és vagy vagy alapon nyitogass. Hidd el nagyon sokan nyitogatnak pl.egy örömgyűrű reményébe,bár ezt az event végére betették megvásárolhatóra is.

Traxdata ok meggyőztél,te győztél,bár kicsit kétlem,hogy brosskamrában lett volna hely számodra,de legközelebbi eventen én is kérek ott a "kis karimnak" egy helyet! :D
    Üdv.:fincsi
  • okeyre és a babilonira nem panaszkodok, babilonhoz nem volt semmi feltétel, szépen profitált . A tombola nekem is keserű, legutoljára még valamikor 2011 vagy 12 fele nyertem egy fődíjat, azóta minden tombolán részt vettem legalább 5 karival, sajátomon sj-ztem is, és 6 év alatt egyetlen egy főnyereményem nem volt . Ennyi erővel tekire is költhetném az sj-t. Szerencsepénz szintén kuka, egyetlen talizmánt se kaptam volna az egész event alatt ha nem forgatok rájuk ..
    Király videók avagy R.I.P. Aquila youtube.com/channel/UC1CZtU1iqDm3kYOCCnNhnTw
  • Sziasztok lányok és srácok!
    Azon meg sem lepődök,hogy tombolán sok sok év alatt soha 1 főnyereményt nem nyertem. Viszont tegnap egy pillanatra örültem,ugyanis volt 6 ingyen pörgetésem a szerencsekeréken,és mindjárt az elsőre kiforgott egy chesterfild pett. Na mondom ez igen a Gf engem is szeret, De örömön csupán pár percig tartott,ugyanis jobban megvizslatva ez a kis jószágom mindösszesen 24 óráig fog élni! Kérdem én akkora érvágás lenne egy 30 napos pettet betenni főnyereménynek,mennyi esélye van hogy valaki kiforgat magának az első szinten egy ilyet? Tényleg mondom a Gf fukarsága már már bicskanyitogató,inkább ne adna semmit, egy kék ital nem okoz ekkora csalódást!
    Drága pingvint nem fogom felhasználni,jó lesz ő ott a tárgy raktárban,mindig emlékeztet majd rá,hogy egyszer én is nyertem.
    Üdv.:fincsi
  • Eltérek az előző kommentelőktől és csak annyit szeretnék hozzáfűzni,hogy KÖSZÖNÖM.Nagyon jók voltak az eventek,számtalan optolót és forgatót kiszedtem a hal ládából,illetve jött még Mágikus kő,sok sok tojás(razador) a babiloniból,illetve volt ,hogy a tombolából is sikerült értelmes dolgokat kiszednem,az apróságokat amik szintén pár száz millát érnek összesen meg sem említem.Nem is szaporítanám tovább a szót remek event volt (szerintem) és még egyszer köszönöm a Teamnek és a GF.-nek.
  • A kezdetek óta játszom összeraktam magamnak már pár karaktert, az első években még költöttem is rá, aztán többet egy forintot se. Van jobb hely is ahová én a pénzem vihetem. Azon csodálkozom ennyi év után és megannyi madárnak nézés után van aki még játszik. Csodálkozom, hogy nem sajnálják ide az emberek még az adatforgalmat is. 1 mb-et annyit se ér az egész. A pofátlan lehúzás, átverés és madárnak nézés megy amihez asszisztálnak is rendesen. Évek óta ez megy és idén is ez ment.

-Lehet valakit ezekkel az eventekkel megvesznek kilóra engem nem tudnak. Egész évben minden event alatt megy a lehúzás, eventek nélkül (szerverösszevonások, de előtte költsél jegyre, mekkora palimadárnak nézték már a játékosokat) is megy a folyamatos lehúzás aztán egy évben egyszer kiszúrják a szemünket ilyenekkel.
    Nem is sorolom tovább megyek inkább a konkurens játékokhoz vissza.
  • A tombola felejthető, az okey értékelhetetlen(nem kapna el a sírógörcs ha ilyen formában soha többet nem kerülne be), halkirakós szuper (jobb csak akkor lehetett volna ha nem munkanapon van és ki mindenki ki tudja használni), lélek (ha ide tartozik) lehetne máskor is mert az is jó volt. Babilioni kellemes meglepi, itt az tetszett volna ha nem kizárólag csak boltos karakterre kapok használható dolgot( amit boltos karin nem használok pl griff vagy panda) de legalább elviekben meg volt az esélye hogy kimegy a láda sé nélkül is . A sok kis mellék event is jó volt, mert aki akart talált elfoglaltságot. Mivel nem hiszem hogy lesz olyan event sorozat ami mindenkinek jó és nem kell zsebet tömködni, ezért köszönöm a kellemes részét a dolgoknak és külön a magyar részét amire a team szakított időt az ünnepek alatt.

• Nem volt rossz az event, (Főnyeremény nem jutott, de nem gond, mert eddig sem jött. Ennek ellenére annak örülök, hogy szerintem jobb lett mint az eddigiek voltak) , ráadáskén még karácsonyi ajándékot is kaptam. Egy baashido tojást is amit most gőzerővel nevelgetek! Köszönöm Barbie! (3 skill, 6 szintenkent nő,de soknapos ami nekem külön áldás)
    Hannna | Villámsámán | 100 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa P | Karcol G | Ló,Nyelvek M | Vezet P
    Stáblista: szijartozoli - 87 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok