Karácsonyi rendezvény

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A probléma tudod az, hogy nektek nem jelenik meg a mappotokon egy olyan mob, amit esélyetek sincs leölni még kifullozva se nem más, mint az úgy 3-6x akkora szintje miatt.(Map kettőn olyan 15-18-tól hááát talán 35-ig farmolgatnak.)
    A másik, tudod nektek van kis karitok, amivel kiütitek a farm helyekről a kicsiket, mert "mi is eventezni akarunk", viszont a kicsiknek nincs nagy karija, hogy ugyan ezt megtegye. És bele se megyek most azon apró részletekbe, hogy titeket nem tapostak anno két lábbal nagyobbak. Mert nektek előjogaitok vannak, mert nagyok vagytok.

Display Spoiler
    És akkor még ott vannak azok a javaslatok, amiket folyton leszavaztok, amivel a kisebbeknek lehetne jó. A zodiákust se a kicsik használják. De hajrá, a végén tényleg abszolút nem foglak titeket sajnálni. Ahogy mások sem.

Amúgy nagy hasonlóságot vélek felfedezni néhányatok és a GF között: a legtöbb kicsi szeretne eventezni és talán egy picit gyarapodni is, hogy fejlődjön, viszont fentebb már a minél nagyobb profit kisajtolása megy eventezés helyett.

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Nuttika wrote:

Amúgy nagy hasonlóságot vélek felfedezni néhányatok és a GF között: a legtöbb kicsi szeretne eventezni és talán egy picit gyarapodni is, hogy fejlődjön, viszont fentebb már a minél nagyobb profit kisajtolása megy eventezés helyett.
    Hosszú időn keresztül mi is szerettünk volna részese lenni a mókának a nagy karijainkkal. De nem adatott meg.... Pedig hidd el, a legtöbb nagy "szeretett volna eventezni".....
    Sajna a "szörnyszülötteket" kénytelenek voltunk üzembe helyezni, amit nem mi akartunk, hanem a GF kényszerített ki belőlünk. Hidd el, szívesebben vettem volna részt az eventen a nagy karimmal. S gondolom, hogy ezzel nem csak én vagyok így.

Ha a Baashido tojások így potyognak, event végére 5 milla lesz darabja. :D Cuki kis petek. :)
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Baashido petről aki tud hasznos infókat leírhatná. Engem nagyon érdekelne hogy a tulajdonságai melyik pethez állnak a legközelebb. Hány skilles? (vörös sárkány alapból 3 skilles) Hány napos? Melyik a speciális skille? (mint razinál a vadharcos) Van egyáltalán valami különlegessége vagy olyan mint a majom meg stb? És a jutalomfalat amit lehet neki ütni az olyan mint a protein vagy jobb? Vagy mit tud az a jutalomfalat?

Amúgy megoldhatták volna azt hogy minden birodalom map1 és map2 teremjen a boss meg a kő és akkor nem kéne harcolni az ellenséges biri játékosaival.
  • 1-2-3 skillesek lehetnek. Lehet sok napos is egy ismerősöm nyitott 1 skillest neki 20 körüli napos lett. Nekem 3 skilles, de csak 8 napos.
    Fejlődni 5 szintenként fejlődött. Másik ismerősöm 2 skillest nyitott. Neki is 5 szintenként nőtt. Nem túl jól nő, így elteszem 200 napra 10 lvl-esen és remélem a legjobbakat :)

A rendezvényre vissza térve tetszik a Baashido. Azért a bossok szépen adják a tojásokat. Azt hittem ritka lesz majd, mint a fehér holló. Ha a kicsik nem is tudnak érvényesülni mivel nagyot üt szerintem jutni fog mindenkinek a tojása. Piacon már nem drága egy cseppet sem.

The post was edited 1 time, last by Lyria ().

• Baashido pet

Sziasztok lányok és srácok!
    Bekerült az event alkalmával a játékba egy új fejleszthető pet,de az ég adta világon semmi információ róla.
    Pár darabot már elkezdtem nevelgetni,de találok furcsaságokat a fejlődésükben,valahogy nem úgy akarnak nőni mint az átlagos pettek.
    Jó lenne tudni miféle képességeket kaphat?
    Üdv.:fincsi

Témákat összevontam.
    Yareniel

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• ja hogy a táblázatban :) oké, köszi már látom. hát akkor ő a vámpirizmusban, a spiritualizmusban, a yangdobásban, a vadharcosban és a vérfarkas ellen jeleskedik :)
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 106
    Férjem és társam DERDEVILS egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:
  • MetinesKari wrote:

Mit gondoltok ha kimegy a tombola mennyivel mehet magasabbra a sima és az 5 optos zodiákus talizmánok ára?
    Hát szerintem mindenképpen nőni fog. Főleg ha szél-villám optosod van. Tűzből ahogy látom elég sok sikeredett. A magam részéről soha sem árulok olyan dolgokat amik ilyenkor megszerezhetők, 2-3 hónap múlva elég jó áruk szokott lenni. Amúgy a játékban hol szerezhetők be ezek a talizmánok? Láttam egy német GM videóját és már +1%-on is 20-25% sebzés növekedést adnak ami azért nem semmi. 4%ra ugye könnyű kivinni, tehát nagyon hasznosak mobozáshoz, így már érthető a sebzésnövekedése a moboknak amire sokan panaszkodtunk. Nagy defeket lehet összeszedni nekem 3x25%-os sikerült. Mennyi lehet a max.? 30%? Na, megnézem majd angol wikin, az elég jól írja a dolgokat.
  • Sziasztok lányok és srácok!
    Érdekes,hogy kiből mit hoz ki a szeretett ünnepe event.
    Baashido ugyebár egy bárki által üthető boss,üti is boldog boldogtalan Lv1-Lv120 ig. Viszont az ahogy sokan viszonyulnak a játékostársaikhoz az már már gusztustalan tud lenni. Véleményem szerint egy eventes bosst ne akarjon már senki kisajátítani,és azt aki üti ne illessék már KS eléssel! contin 6 ch van,akkor csak 6 embernek juthat ütni való?
    Sőt főleg ne olyankor mikor 3-4 is megjelenik egyszerre, és azt akarja valaki a sajátjának tudni. De volt szerencsém gyötrelem metint is ütni szintben sokkal nagyobbak társaságában, akik még arra is képesek voltak,hogy egy 500k érő jutalomfalat droppról is leverjenek. :pillepalle: efféle játékosokat tudom sajnálni,(ha kérte volna neki is adom) :D
    Horgászevent újbóli bekerülés elhibázottnak tartom,még az előző ládák is halmokban vannak,és most még több került raktárakba. Ha valaki keres hívásba neki megfelelő áron,akkor rögtön jönnek a kommentek,hogy "mit képzelsz,lehúznál másokat" stb... Pedig annyi a dolog,hogy neki ennyit ér,nem kötelező eladni! E kell rakni, és várni a megfelelő időt az eladásra,mert most a 3mill/ nyitás az igencsak irreális!
  • először szeretném megköszönni a gfnek a téli eventet és mellékeventeket névszerint: bibor ében, konci, hf és a hal ládás event, nekem ez a decemberi eseménysorozat feledtette az egész évet mert nekem totál haszon volt az a hónap és jöhettek azzal hogy az okey nem ugy esik stb stb, aki akarta kiszedett 1-2ezer nyitást 1ezer hf ládát kiskarival és sztem azért pár óra vagy nap alatt nem olyan rossz bevétel az a pár mrd yang, ugyhogy köszönöm ezt a decembert és még januárban is lesz hf, előre is boldog új évet szeretnék kívánni mindenkinek hajrá jövőre
  • Én is úgy gondolom,hogy idén a legjobb event sorozattal álltak elő. Ilyen még nem volt. Kisebbek és nagyobbak is egyaránt részt tudtak venni benne. Voltak újdonságok és nagyon jó bevált eventek. A tombola is sokkal többet hozott,mint eddig bármikor.Csak így tovább a gf-nek! Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!
  • Pl: több dolog is. A sok talizmán, kvarc homok, gömb pergamen, őrzők jele, elixírek egyéb itemshopos tárgyak. Én ennyi hasznos dolgot sosem nyitottam. Előző évben csak poti hegyek jöttek. Igaz fődíjat egyszer sem nyertem,de a kis öröm is öröm. Akik a legelején nyitottak talizmánt azok nagyot szakítottak. Szerencsére nekem is lett 5-6 db, de az mind felhasználásra is kerültek :) és még szereztem is hozzájuk. Jelezném is, hogy azért nagy segítség akinek be van optolva egy talizmán és jó optok is kerültek bele. Razinál, nemerénél és 95 mapon is akinek olyan talizmánja van, akár deffet akár támadó erőt nézzük. A másik ami az előző írásomból kimaradt, hogy szeretném még megdicsérni a babiloni kincset is. Onnan is elég jó dolgokat lehet nyitni. Igaz a nagy karijaim nem éppen a legszerencsésebbek,de a kicsijeim egész jó dolgokat nyitogattak. pl: panda, sarki ragadozó, kő kézikönyv, opt pörgető, kovács kézi könyv és 1 db mágikus kőhöz is volt szerencsém stb Sok olyan tárgy amihez jelenleg nem tudunk hozzá jutni. Itt is sok itemshopos tárgyhoz lehet jutni aki szerencsés kezű.
  • Sziasztok lányok és srácok!
    Igen vannak szerencsések,jönnek a jobbnál jobb dolgok tombolából babiloni bigyóból! Sajnos az én karaktereim nem tartoznak közéjük,a legjobb amit eddig nyertem tombolán az 1 teleport gyűrű,pedig nem egyszer végignyitogattam a napi szelvény limitet. Mondjuk nem is vártam semmi jobbat,ez már a sokadik tombola amin rész veszek,de még soha semmi értelmeset nem nyertem. (vannak karakterek kiknek meg kell mindenért dolgozni,semmi sem hullik az ölükbe)

Kedves Traxdata "aki akarta kiszedett 1-2ezer nyitást 1ezer hf ládát kiskarival" Gondolom ezt elírtad,vagy épp te magad sem gondoltad komolyan!