Karácsonyi rendezvény

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ezúton is szeretném megköszönni a teamnek, hogy meghallgatták a kérésünket és berakták a hóesést. Örülök, hogy ezúttal együttműködőek voltak. :)

A hal ládának is örülök, bár más tervem volt hétvégére. De úgy tudtam, hogy lesz valami :D

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
  • Kreativ wrote:

Szerintem rosszul értelmezted Demi!

"A rendezvény ideje alatt egyszerre 5 darab Hal-kirakós ládát foghatsz horgászat közben. Ha van Horgászkönyved felszerelve, a horgodra akadhat akár egy Pompás hal-kirakós láda is."

Szerintem arra gondoltak hogy amikor van egy sikeres fogásod akkor kapsz 5 ládát.
    Szóval semmin se változtattak!

Traxdata wrote:

semmi se változott 5 ládát kapsz most is és nyáron is 5öt kaptál
    Akkor elnézést kérek, de már van egy alap paranoiám :D
  • Hogy ne mindig csak a rosszat mondjuk, írjuk... Nagyon jó ez a horgászos event, nagy piros pont a GF-nek, különösen azért mert nem lett lebutítva és aki akar, szinttől függetlenül részt vehetett. A kezdetekhez hasonló a feeling a sok játékos miatt.
    Az okey nekem felejtős, arany nem sikerült, ezüstből se nyílt értelmes dolog.
    A 75% exp event is jól jött a kiskarival fejlődéskor.
  • Traxdata wrote:

okey sincs lebutitva
    Akkor Te nem játszottál az első Okey esemény alkalmával? :)

A tartalma is butítva van...
    Nem átadható a pakli (csak amit tárgypiacon veszel)
    A játék alkalmával a ponthatárokat módosították a játék rovására..

Mi ez , ha nem butítás? :)

Én alátámasztottam az állításom, most Te jössz :)
    S majd reagálok is rá, csak most megyek horgászni mert az tetszik...

Maradok tisztelettel

• jó nyilván le van butitva mert játszottam és igen akkor még map1 vadkutyaknal is potyogott meg egész mapon, tartalmát nem tudom, ponthatárt tudom, pakli nem átadható ez is oké de sztem fél óránkánt max 1 óra/pakli az rossz? nem.. és elég hosszu az event, eladja az ember a ládikat és 60-70%ban ezüst jön nekem akkor? nekem tetszik a többi nem érdekel sajnos az életben is mindenki ilyen
  • Sziasztok lányok és srácok!
    Horgász event nekem annyira nem jön be,sosem szerettem itt horgászni,ellentétben való élettel.
    Tegnapi szuper kő bitang jóra sikeredett, nem számoltam de 20+ követ csápoltam rommá,csak gyűrű kesztyű megtöltött egy boltost. :D
    Az okey halad folyamatosan,bár vannak páran akik hátráltatnak benne,(de sebaj irigyek mindig is lesznek).
    Tradaxa 60-70%-ban ezüst jön az kicsit erős :pillepalle: (persze nem akarlak én meghazudtolni,de pár 100 játék után nekem kissé hihetetlen)
    Üdv.:fincsi
  • sztem egy ezüstöt nem nehéz összehozni akkor legyen 50% de az tuti ha jó a leosztás akkor nem nagy cucc az a 300 pont nem kell itt mindig 6 7 8 azonos szinre menni nekem 4 4 4 5 5 5 vagy 3 4 5 egyszinbol is megteszi vagy 8 8 8 7 7 7 3különböző szinből hamar megvan az a 300
  • Egyértelműen a hal kirakós a legjobb event jelenleg! Lv30-120ig bárki ki tudja használni és a helyért se kell küzdeni meg a dropot se tudjuk szidni! Aki akart rengeteg ládát ki tudott termelni és vagy eladja vagy nyitja mindkét esetben jól jár a játékos. Hasznos is és egyben jó élmény is ez az event mert ilyenkor jó látni a sok horgászó játékost ami a régi szép időkre emlékeztet. És ezt az élményt még a hó esés is fokozta nagyon jó volt! Több hasonló eventet kéne kitalálni! És nem lebutítani! Ezen kívűl még van két kedvenc eventem az okey és a húsvéti de sajnos nagyon le lettek butítva. Ha rendes lenne a GF akkor ezeket is jó eventé varázsolná! Az okey kártya dropját úgy állítaná be hogy minden mob egyenlő eséllyel dobja és kesztyűvel max fél óra lenne egy pakli!
    A húsvéti eventen meg dobjon minden tojás metin mágikus tojást kesztyűvel! Ott a legnagyobb probléma az hogy minden mapon csak 4 tojás metin jön óránként. Tudjuk van 6 ch de ez akkor is nagyon kevés ennyi játékosra főleg hogy már csak 50% arányba ad mágikus tojást... Aztán ott van még a HF és foci event amiket szintén imádok. Csak ott is a helyért való küzdés és a gyér drop a nagy baj. Nem értem mért nem dobhatja minden mob ugyanúgy ezeket is. Akkor nem kéne azon a pár mapon küzdeni a helyért hanem a sok játékos szétszóródna a különböző mapokon és lag se lenne. Nem lenne idegeskedés mindneki nyugodtan tudna farmolni és élvezné is az eventeket!
    És elég ritkán vannak ezek az eventek de az még nem is zavarna mert ha hasznos és élvezetes akkor az se baj ha évente csak egyszer vagy max kétszer rakják be. Mert a minőség a lényeg nem pedig a mennyiség!
  • Hal kirakós event különösen tetszett, persze nekem már szombaton ki akart ugrani a szemem a nagy odafigyelésben. Köszönjük szépen az eventet! Végre egy olyan event amiben mindenki aktívan részt vehet. Okey-al nem foglalkozok. Ha sikerül is lapokhoz jutni...a pakli messze van 8 db van jelenleg :) első nap óta. A kisebb rendezvények jók...az is jó,hogy változatosak.
  • Nos magával az eventtel elégedett vagyok, lehetett horgászni és mondanám, hogy végre mindenki elégedett volt... de édes istenem, még most is volt siratókórus a piros hívásban. Néha tényleg szánom azokat, akik semmi nem jó.

A magam részéről ha a tartalomról van szó, nem feltétlen vagyok elégedett, de csak azért, mert nem igen jött még az a pár dolog, amire nekem szükségem lenne. Ez viszont egyéni szoc. problem, ettől még nem lesz rossz ez az event.

Szerk.: Az lenne a kérdésem, hogy ugye van ez a szörny-vadász event. Nem tudom, hogy volt-e már, vagy új lesz-e, de nekem mindenképpen új. Azt akarom megérdeklődni, hogy ez a számolós dolog olyan lesz, mint a húsvéti főszörny eventen? Tehát ugyan úgy megtudom majd nézni, összesen mennyi pontot értem el és lesz valami jutalom is? Mivel "egyéb jutalmak mellett" részletezik a buff kiosztását, mint extra jutalom a kegyelemdöfést bevivőnek.

Mivel a fő karim egy sárkány sámi, elképzelhető, hogy olyan buffot kapok, ami nekem alapból van? Ilyenkor kombinálható a saját skillemmel?

Szerk.2: Szép és jó a hír, hogy a visszajelzéseink nyomán igazítottak a drop rátán, na de melyik irányba? Most már a 120-asoknak is esik és leköltöznek a kis karijaikról, hagyva minket farmolni pl. Sohanon?

Szerk.3: És tessék, a siratókórus :D

The post was edited 3 times, last by Nuttika ().

• Igazából minden évben azt csinálják, amit most is...
    Béka feneke alá viszik a droppot, aztán eljátszák, hogy érdekli őket a véleményünk és nagylelkűen emelnek egy halványat rajta, hogy örülünk
    és néhányan azt mondhassák, hogy örüljünk ennek is, hogy legalább van...

Már az ókorban is volt egy ilyen mondás:
    "Végy el mindent, aztán nagylelkűen oszd szét a töredékét és végül király leszel"

Nem hatódom meg... valamit direkt elrontottak... tudatosan... ez rossz volt a játékosoknak és nem érdekelte őket tavaly óta...
    Ez nemtörődömség...
    A GF magasról tesz ránk az az igazság..

A hal kirakós és a szuper metinkő élvezhető volt.
    Kíváncsian várom mikor jön ezek butítása.

Sajnálom, hogy a GF a saját fizető vendégeit üldözi el...
    Az egész rendszer rossz és barátságtalan...
    Létezik, létezett ennél egy sokkal jobb metin, sokkal jobb élményekkel és emberekkel.

• Szia Shao!
    Én is olvastam (igaz google fordítóval) azt a szűkszavú tényeket nem közlő külföldi nyelven íródott *****
    Nos ha emeltek is az okey droppján azt nagyon óvatosan tették,vagy még nem léptették életbe,mert abszolút de semmi változás nem történt pozitív irányba!
    Üdv.: fincsi

Figyelmeztetve.
    Yareniel

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• fincs wrote:

Szia Shao!
    Én is olvastam (igaz google fordítóval) azt a szűkszavú tényeket nem közlő külföldi nyelven íródott .sz-t.
    Nos ha emeltek is az okey droppján azt nagyon óvatosan tették,vagy még nem léptették életbe,mert abszolút de semmi változás nem történt pozitív irányba!

Nem tudom kinek mi a pozitív de 120-as karimmal eddig napi 2-3 razi run alatt 1 pakli jött össze, most 1 run alatt 1 pakli.

Érezhető azért.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Amiran wrote:

fincs wrote:

Szia Shao!
    Én is olvastam (igaz google fordítóval) azt a szűkszavú tényeket nem közlő külföldi nyelven íródott .sz-t.
    Nem tudom kinek mi a pozitív de 120-as karimmal eddig napi 2-3 razi run alatt 1 pakli jött össze, most 1 run alatt 1 pakli.

Érezhető azért.
    Akkor erre megint az a magyarázat,hogy az én karim"szerencsétlen"?
    Mert ha ez így van akkor 100-150% os drop emelést jelentene, De lehet a 120 as kariknak emeltek ennyit,vagy nem minden helyen egységes az emelés,sőt lehet vannak helyek ahol semmit sem emelek :D
    Üdv.:fincsi
  • Na jó, igen hamar átment nálam vicc kategóriába ez a szörnyvadász cucc. 90-es Gautama-szikla mapon 50-es cucc, map2-be meg megy a 105 dög. Nagyon arányosak az esélyek. Meg érzem, mennyire fogja díjazni mondjuk a lvl 20-as nem éppen tipp-topp cuccokkal felszerelt kis kezdő, hogy temetőben szintelne és bamm, 105-ös mob.
    A húsvéti főszörnyes dolog valahogy egy fokkal átfontoltabb...

• Nuttika wrote:

Nagyon arányosak az esélyek.
    Most vetted észre?
    Hjaj, hogy eddig nem voltál érintett a dologban..... Ez már csak ilyen. :) A te szavaiddal élek: "valahogy nem tudok együtt érezni veled..."

Hogy ne legyek off:
    A Hal-kirakós event tényleg jól jött. Meglepett, hogy a nyári verziót megkaptuk, pedig lebutítva vártam a következőt. De gondolom, hogy ami késik, nem múlik. :)

Örülök, hogy valamit javítottak a kártya droppon, bár így is elég karcsú az első Okey eventhez viszonyítva.
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"