Alkímia hosszabbítás megreformálása

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Alkímia hosszabbítás megreformálása

- Javaslat címe: Alkímia hosszabbítás megreformálása

- Javaslat lényege: A hosszabbítás más módon történjen.

- A javaslat részletes kifejtése:

Bizonyára többetekkel megesett már, hogy alkímia hosszabbításnál, lag vagy egyéb apró figyelmetlenség miatt, a felszerelt alkímia nem hosszabbodott, hanem leszerelődött. Jobb esetben nem szilánk lett belőle, rosszabb esetben az.
    Javaslatom lényege az lenne, hogy másként kelljen hosszabbítani az alkikat.

Arra gondoltam, hogy olyan megoldás jó lenne, mint pl a lélekkő olvasásnál.
    A lötyire (Idő elixír ) kellene kattintani (és nem azt ráhúzni az alkira), és akkor feljönne egy ablak, hogy "Válaszd ki melyik elementárodnál akarod használni: Föld vagy Ég"
    majd ezután: "Válaszd ki melyik alkímiádat szeretnéd meghosszabbítani: rubin, zafír, stb..."

És ott kellene kattintani
    , majd a rendszer az adott %-al meghosszabbítaná a kiválasztott felszerelt alkímiánkat.
    Ezzel a véletlen leszerelések megszűnnének.

Szerintem jó ötlet, szerintetek?
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Támogatom!

Én hagynám így de az alki tábla közepére tennék egy ikont amire rá kellene húzni és onnan jönne elő a kiválasztós ablak.

De a rákattintós is szuper ötlet!

Mondjuk azt is leszűkíteném az is ,hogy Antik vagy Legendás kőből ne lehessen lötyi-t csinálni.
    Volt aki a szép legendás kőre húzta rá (tudjuk lagg volt) és abból lett Elixír.
    Már a nyers ad(hat) 1napos elixírt, felesleges azokra is kiterjeszteni ami már átadható.
  • Phone wrote:

az alki tábla közepére tennék egy ikont amire rá kellene húzni és onnan jönne elő a kiválasztós ablak.
    Ez is tetszetős, de nem tudom, hogy a programozók szempontjából melyik a könnyebb és gyorsabban megvalósítható :) .
    A 2 kérdés - választás, vagy egy grafikai módosítás és egy kérdés. :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Szerintem jó ötlet. Ugyan nem fordult velő velem sem a probléma, de jó ötlet. Annyival tudnám a dolgot bővíteni, hogy a leszerelés csak sárkányfogóval legyen lehetséges és az ikonok( Föld - Ég ) lehúzhatóak legyenek gyorsgombra és egy gombnyomással kényelmesebben ki lehetne kapcsolni az alkímiákat. Nekem néha macerás, amikor kövezés után rögtön ki kell kapcsolni az alkit, hogy spórolhassak az idejével, de közben arra is figyelni, hogy a mobok ne öljenek meg, de menjek is azért...
    Ja és azt is hozzátenném, hogy bekapcsolt állapotban a gyorsgombon levő Föld vagy Ég ikon(ki melyik oldalra tette az alkímiát, attól függően) világítson, mint az Elvarázsolt penge, vagy a felszedett tárgy, esetleg a petek ikonjai.

Üdv.: DragonPvP
    ,, Áldozat nélkül nincs győzelem. '' - By Transformers.
    ,, Lassan elmerülök a feneketlen mélységű futóhomokban. Azt kívánom, bárcsak elbújhatnék egy kő alatt. Senki nem ért meg engem ebben a világban. Senki nem fogad el engem. Érzem, hogy Isten szánakozva tekint rám. "
    DragonPvP - Chunjo - Full P - DragonWP - DragonPBlade - DragonPWolf - Segicsraytam - YolOne
  • Sziasztok!

Velem is és a párommal is előfordult már, felszerelt alkit szedtem le, véletlenül hosszabbítás helyett! Tehát, támogatom a javaslatot!

Üdvözlettel: Minato85
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • Sziasztok !

Én is TÁMOGATOM az ötletet, és ha szabad annyit hozzátennék, hogy az Idő-Elixir lehetne akár Átadható-Kereskedhető is. Ezáltal egy új yang-kereseti lehetőséggel bővülne a piaci paletta + akinek felszerelt alkimíája van, nem kellene bajlódnia szilánkszedéssel, hanem vehetne olyan %-os Idő Elixirt másoktól, amilyenre épp szüksége van.

De ha ez rossz gondolat, akkor visszavonom ! :D
  • New

Hali!

Az alapötletet már támogattam,de ez is megérne egy misét.

cyberfly wrote:

hogy az Idő-Elixir lehetne akár Átadható-Kereskedhető
    Önálló ötletként megírva ezt is fogom támogatni.

Üdv.
    Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P