Átadható változat a kő Kézikönyvből a tárgypiacon.

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Átadható változat a kő Kézikönyvből a tárgypiacon.

- Javaslat címe:Átadható változat a kő Kézikönyvből a tárgypiacon

- Javaslat lényege:A lényege az lenne a javaslatnak hogy a Kőkézikönyvből azaz az ugynevezett szilánk kiszedöből. Jó lenne ha lenne a tárgy piacon átadható változat. Kökézikönyv+ navet vieslné. Ugye ahogy ez lenni szokott kicsit több séért lenne a tárgypiacon. Sokszor látni hívóchatan hogy szilánk kiszedőt keresek.

- A javaslat részletes kifejtése:Ezzel megoldodna egy nagy probléma. Mert itt ugye fent ál a veszélye annak hogy becsapják az illetöt. Igy ha kereskedhetö változatnak az az elönye eladható. És nincs ilyen veszély.
    Szerver:Altair Birodalom: Jinno Kaszt:Testharcos Név: Dim1984 LVL:75(ugy néz ki végleg)

"Lásd a világot egy homokszemben, A mennyországot kis virágban,
    Őrizd a végtelent két kezedben,Az örökkévalót egy órában!
  • Én úgy gondolom, a szilizőket nem séért veszik a legtöbben, hanem a java a kölyök- és egyéb láda nyitogatásból van. Nem nagyon tudok olyan embert mondani, aki vett volna séért.

Tombolán is azt hiszem lehetséges nyeremény.

Tehát ha nagyon akarja az ember a játékban is hozzájuthat sé nélkül is.

Én egyelőre tartózkodnék, még nem tudok dönteni.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Én mondjuk kölyökből sosem nyitok olyan töménytelen mennyiséget belőle. A másik a sámánoknak bejött,hogy minden egyes cuccukat újra kellett kövezni mágia elleni kövekkel. Érintett minden legyezőt harangot és vértet. Akkor a világ összes kőkiszedője nem volt elég. A legszebb amikor a 17.-et beletöröd :D és még csak 1 db harangról beszélünk. Úgy kellett összekoldulnom a kőkiszedőket. Jártam kis karijaimről kiskarijaimra hátha van egy megbúvó kiszedő. A vége persze az lett,hogy vennem kellett még +2 db-ot tárgy piacon. Az ebből a tanulság,hogy bárkinek alakulhat még úgy a dolga,hogy lehet rá szüksége. Itt a balansz. Aminek rebesgetik,hogy csak a fél csomagot kaptuk meg, sok felvonásos színdarab lesz ez. Lehet itt is még svédcsavar. Szükség lehet még bármire.
  • Én is támogatom!
    Van már átadható megáldó márvány is meg a hal ládából nyitott kovács kézikönyv is az szóval lehetne még pár átadható hasznos prémium tárgy! Csak ezzel párhuzamosan akkor meg kéne emelni a kereskedésben a maximális yangot 10m ről mondjuk 50m re ( azért nem 100m re mert 1 wont lehet kerizni ) hogy elkerüljük az átveréseket! Mert például most ha valakinek szállító dobozra van szüksége akkor keresnie kell egy megbizható sés emberkét hogy vegyen neki tárgy piacról és előre kell adnia a 30 millát vagyis kétszer 10m előre és a harmadik 10m el jön a doboz. Nem valami biztonságos üzlet mert tudjuk hogy van pár átverős emberke aki képes 10-20 millával is lehúzni a másikat. Vagy a másik megoldás hogy az összes átadható prémium tárgyat tegyék boltolhatóvá!
  • Támogatom az ötletet, mert egyre kevesebb ember megbízható a játékban. A régi emberek eltűnnek az újaknál nem tudni hogy milyen ember az aki vállalná a szilánkok kiszedését. Én ha tehetem séért szoktam venni, vagy ha egy-két még aktív barátom van fent megkérdezem őket tudnának-e venni. Láda nyitogatásból nem gazdaságos kiszedőre várni, mert az ember mindig mást nyit mint amit szeretne, ez szerencse kérdése. Meg a ládákat jobb eladni mert gazdaságosabb :)
    Én személy szerint nem szeretem a kölyökládák petjeit ezért hamarabb költök kiszedőre.
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Én nem támogatom a javaslatot, mert ha letétet ad a szilánk kiszedő játékos, akkor minimális az esélye annak, hogy átverik a játékost. 21 SÉ-t szerintem mindenki tud költeni a kő kézikönyvre. Ott vannak a ládák, abból bőven esik kő kiszedő. Ennél a megoldásnál, nincs szükség sé-re, csak yangot kell gyűjtögetni. A metinnek az alapja a ládanyitogatás és a szerencse faktor. Ha valaki ezt nem akarja bevállalni, akkor költsön sé-re, ne a másik játékos pénztárcáját élje fel.