Forum elrendezés

• Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Forum elrendezés

- Javaslat cím: Fórum elrendezése

- Javaslat lényege: Spam elrendezése

- A javaslat részletes kifejtése: Nem tudom Hogy valakinek feltűnt e mar de Személy szerint engem Nagyon zavar Hogyha Fel lépek forumra és olvasnám a Friss híreket folyamatosan csak a span van a Latest Posts-nál. Tudom két katintás / Forum-Unread-Posts/ és látom a híreket.

A javaslatom az lenne hogy egy külön fülön lenne egy span felirat amire rá kantitva lehetne ezeket a postokat látni és olvasni. Én jobban akarom látni a játékkal kapcsolatos friss híreket és ötleteket a kezdő oldalon
    Az autózás koronázatlan királya :)
  • Támogatom.Számomra is idegesítő, hogy szinte kivétel nélkül csak a spam, spam, spam van a friss hírek között. Semmi köze a friss hírekhez(szerintem), sokan csak rang növelés miatt csinálják, és nagyrészt teljesen értelmetlen az egész.Összesen annyi előnye van, hogy ez által úgy tűnik, mintha nem lenne kihalva a fórum....
  • Támogatnám én is. Azonban a fórum javaslatoknál sem minden megvalósítható sajnos. Ez is abba a kategóriába tartozik.
    A Latest posts vagy Unread threads összesítő automatikusan generálja az ahhoz tartozó postokat, témákat. Abba beleszólásom nincs, ahogy másnak sem...

• Perculia wrote:

Azonban a fórum javaslatoknál sem minden megvalósítható sajnos. Ez is abba a kategóriába tartozik.
    Ennek értelmében zártam. Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Örömmel jelentem be, hogy megoldottam a sokak által zavarónak tartott spam részleg láthatóságát :)

1. lépés: Lépj a fórum fülre, majd jobbra fenn keresd meg a szemecskét, és katt rá

2. lépés: a következő ablak jön fel:

Keresd meg a nemkívánatos fórumrészt, és vedd ki a pipát, majd Submit.

Nyomj egy F5-öt.
    Ezek után sem a dashboardon, sem oldalt a latest postnál nem fog megjelenni onnan semmi :))

Remélem tudtam segíteni.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"