lélekkő

• Játék
  • - Javaslat címe:lélekkő

- Javaslat lényege:lélekkő több skillnél

- A javaslat részletes kifejtése:sziasztok én csak most vettem észre, hogy ha több skillem is g-s akkor is csak 1 lélekkövet enged használni, olvastam félelemre és pengére már nem engedett, na már most én arra gondoltam hogy lehetne olyan csinálni hogy ha több g skillre olvasol akkor engedje az összes g skillt egy nap, pl félelem és utána a pengét is egymás után, utána persze a fél nap következik, de elég idegesítő hogy 2 különböző skill de fél napot várni kell a másikra is, kk-nál is enged az összes skillre meg átv, bánya stb, oké azok különböző könyvek itt meg 1 tárgyal olvasol több skillre de akkor is
  • Nem támogatom.

Így is 1 nap alatt gyártanak 80-as karikat ha akarnak.
    Ez a játék úgy van kitalálva, hogy évekre adjon szórakozást és célt.
    Ehelyett mi történik? Jönnek az akaratos, (nekemmindenjár) málészájú gyerekek és valami haverjuk húz nekik karit, full sé és P skill.
    Akkor fizessen érte!!!
    Még szerencse, hogy a bioszt nem tudják kikerülni, ez az egyetlen előnye a kitartó játékosnak.

Szóval kicsit sem támogatom !!!
    Többé már nem fogadom el azokat a dolgokat, amelyeket nem tudok megváltoztatni. Inkább megváltoztatom a dolgokat, amelyeket nem tudok elfogadni.
  • wen ez aztán a pozitiv hozzáállás xd talán ez lenne az ésszerű amit írtam, minek várni fél napot másik g skillre is? nem ugyanazt a skillt olvasod, ha neked ez a játék még szórakozás meg kikapcsolódás akkor gratulálok, év elején kezdtem a karimat és pár hete lett g skillje..
  • ti jöttök a dumátokkal más témában jajj de nehéz a játék, uncsi, sok idő skill olvasás stb és 1 ilyen kis dolgot nem lehet támogatni xd bajotok lesz belőle? ja hogy már nincs kiskaritok vagy annak is p a skillje.. aki meg ujrakezdi legalább lenne 1 kis sikerélménye és nem hagyná itt ezt a játékot, bezzeg sokkal nagyobb témában mint pl a balansz nem sirtok ennyit, nyilván akinek minden skillje p nem támogatja, ha már neki nem volt ilyen lehetőség másnak se legyen..
  • A lélekkő a készség könyvekkel ellentétben nem napi egyszer, hanem naponta két alkalommal olvasható. Valószínűleg azért, hogy gyorsítsák a tanulást azoknál a karaktereknél akiknek több készségük párhuzamosan érte el a nagymesteri szintet. További gyorsítás pedig elérhető prémium funkcióval ahogy Night is írta.
    A javaslatot feleslegesnek érzem, így nem támogatom!
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Dalvin wrote:

A lélekkő a készség könyvekkel ellentétben nem napi egyszer, hanem naponta két alkalommal olvasható
    És tényleg, erre nem is gondoltam. Azthittem a GF jóhiszeműsége ez, de épp ellenkezőleg, így már kicsit más a helyzet.

Wen: Kétlem, hogy a GF így gondolkodna...Ez túl lovagias. Mert azért 1 skill G1-re húzása prémium nélkül min. 4 hónap, legrosszabb esetben fél év...Viszont így lehet, hogy a türelmetlen játékos költ majd. Ennyi az egész.
  • Valahol jogos lenne ez az ötlet, hiszen a különböző készségkönyveket is engedi olvasni egy nap (képzeljétek el, mi lenne, ha azokat sem tudnánk egymás mellett olvasni, hanem egyik nap csak ezt, másik nap csak azt ), így elvárható lenne, hogy a G skillekre olvasást se egynek tekintse a játék.
    DE... előrébb lennénk ezzel?
    Nincs az a bab mennyiség a játékban , ami ezt fedezné :) és a visszarangolás sem egyszerű móka...

Nem látom igazán értelmét, nem sokkal lennénk vele előrébb, csak gondolj bele kedves témanyitó, hogy mondjuk 4 g8-ra olvasás egyszerre (ha sikerül) mennyi rangot vesz le.

Nem támogatom sajna.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Sziasztok!

Osztottam, szoroztam, s az eredmény: Nem támogatom!
    Indok: Alap ötlet az jó, de túl sok rangpontot vinne magával. amit nehéz visszahozni!

Minato85
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • Nem támogatom!

Ha valaki siet, tegyen bele sét, ha annyira akar. Ördögűző és ha nem akar rangolgatni sem akkor életgyümi.
    Nem szeretném ha ezzel is belepiszk(-ítanának)álnának a játékba.

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P