Férfiak vs. Nők

• Spam

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 37 - valójában csak annyi törtênt, hogy egy nap kijelentettem, hogy márpedig ezt a kört megnyerjük, mire ez a szerencsétlen kétségbe vonta mindezt. Nem viselem, hogyha kétségbe vonják, amit mondok.
    Szóvla, persze mi nyertünk - amit ki is hangsúlyoztam, amire végül ez a szerencsétlen behisztizett, és napokig nem írt ide. Azt is kihangsúlyozta, hogy más se fog ideírni. Mintha ő akkora spanyolviasz lenne, hogy miatta majd megáll a bolygók keringése is
    XD! Mintha büntetés lenne, sose miatta játszottunk, max baráti körben gúnyolódunk rajta. :D mást
    Nade ovodás szintjéből futotta még annyira, hogy jópár nappal később egy "én megmondtam"-ot ideköpött, a kis nem létező hírnevével, és azóta is fújja a hülyeségeit
    A papája így, az élete úgy. Mindenért mindig más a hibás, ő tökéletes.
    :love:

Figyelmeztetés
    provokálás, sértegetés
    ninnalány
    I shall be telling this with a sigh
    Somewhere ages and ages hence:

Two roads diverged in a wood, and I-

I took the one less traveled by..

And that has made all the difference

The post was edited 1 time, last by ninnalany ().

• 38

Elég érdekes módon emlékszel a dolgokra. Itt nem a győzelemmel volt a gond, hanem a móddal, ahogy tálaltad, bár ezt tökéletesen tükrözi a mostani hozzászólásod is: lekezelő, lenéző, degradáló, felsőbbrendűséget áraszt. Lefogadom, hogy nem vagy valami népszerű a hölgyek körében. Valamiért a legtöbb nő nem szereti, ha egy papucsállatka szintjén kezelik. De ez csak egy tipp.

Az a pár nap 2,5 hét volt, de na, rövid idő. Nem miattam nem írtak, én senkinek se tiltottam meg, sőt a thread előttem is létezett, noha az én játékom került át ide. Megadtam a tiszteletet és bár esélytelen volt, annak a körnek a végéig számoltam, de ti csak arra mentetek rá, hogy sértegessetek. Itt csúszott el a dolog. De ezt nehéz lesz megérteni az egocentrikus világnézeteddel.

És egyezzünk meg, hisztis vagyok, de van egy szint, ami alá én se süllyedek: lásd nem nevezem pl. szerencsétlennek a team tagokat akkor sem, amikor kihoznak a sodromból, vagy nem értünk egyet valamiben (pedig erre mostanában volt pár példa). Azért illik a másikat emberként kezelni. Ideje lenne felnőnöd.

Szerk.: Azért az külön jellemtelenség, hogy privátban kiszedtél belőlem infót, majd mert visszautasítottalak és nem adtam ki a nevemet, úgy állsz bosszút, hogy ilyenekkel dobálózol.
    Tény, hogy nem vagyok tökéletes - és állításoddal ellentétben ezzel tisztában vagyok, próbálok is úrrá lenni a hirtelen haragúságomon, haragtartásomon, vagy éppen a lustaságomon, amit nem könnyít meg, ha a másik fél folyton újrakezdi -de legalább azt elmondhatom, hogy van gerincem és az elveimhez ragaszkodom.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 1 time, last by Nuttika ().

• 38 Elmehetnél politikusnak, nucsán, mesterien tudod kiforgatni azt, amit ki lehet, illetve próbálod őket furcsa módon előadni. Na akkor nézzük is meg :D

Mi az, hogy privátban "kiszedtem" belőled infót? Aranyom, a Te magánéletedet kívűlről fújja mindenki! Olvasd vissza, a papás sztorit itt is előadtad már, hívásban én nemtudomhányszor...nemmellesleg privátban is. Mit reagáltam rá? "Akkor miért arra fordítod az energiád, hogy itt legyél?" <-- Ott volt kérem, a tisztelet megadása. A beszélgetésre nem tudom emlékszel-e, vagy csak, nekem van szivacsagyam. :)
    A tiszteletet noha megkaptad, viszont tudod, van, hogy valaki eljátssza. Te egy szerencsétlen vagy a szememben, és az is maradsz. Egy normális ember ezt letojja, elvégre, mit érdekel téged, hogy mit gondol rólad egy ismeretlen?

Naugye

Csak az a probléma, hogy míg én hobbiból jövök ide fel olvasgatni, és elmondani a véleményemet, te gyakorlatilag itt élsz, stagnálsz, és ezeknek a dolgoknak a leve az, hogy kötekedsz mindenkivel. Meg mindennel. Kínodban.

Legyél ilyen, de akkor leszel szives lenyelni az ÉN véleményemet rólad, ugyanis az, hogy ez kialakult, ahogyan, arról csakis TE tehetsz.

Egyéb hibádzások:

- A keresztnevét kérdeztem. Semmi személyeset. Néhányan igen furcsán kezelik a közvetlen személyiségeket, ez viszont már nem az én dolgom.

- A hírnevem viszont már személyes. Sajnos, ha elgondolkozol, milyenfajta kisugárzású embereket ismertél meg interneten keresztül, könnyen rájöhetsz, én bizony más vagyok. Nyilván, nálad felsőbbrendűbb, de kapaszkodj meg: Tettem érte. Nem metinnel meg ikariammal meg bitefight-tal, és ez zavar téged. Normális emberek általában felnéznek rám, de ezt ne mondd el senkinek.

- Team tagokat én sem hívtam szerencsétlennek, csak téged:) Ezt pedig tartom is, ha Iwaylo senkizhet a fórumon büntetlenü, akkor én is megtehetem ezt. Egyébként is. Max suspensiont kapok érte.

- te pedig ne magyarázz itt nekem jellemtelenségről, Akkor tartanám magamat jellemtelennek, ha 26évesen azon a mentális szinten lennék, mint te. Utálj csak, kit érdekel. Csak tudod, azért utálsz, mert amikor velem történtek a rossz dolgok, én nem ide irkáltam :D
    Ha utálsz, én jót kacagok. Neked jobb? Ha minden igaz, nem. Akkor miért csinálod? Mert én Olyan vagyok? Gondok vannak azt látom, namindegy

Ja, és a csajok is imádnak, buktad :thumbup:
    I shall be telling this with a sigh
    Somewhere ages and ages hence:

Two roads diverged in a wood, and I-

I took the one less traveled by..

And that has made all the difference

• 39

Nem én vagyok az egyetlen női játékos, akire megharagudtál, mert nem mondta el a nevét. Jó okom van rá és te pont most prezentálod, hogy mi is ez az ok. Ha valaki nem úgy táncol, ahogy fütyülsz, gondolkodás nélkül megforgatod benne a késedet. Ehhez most mondjam el a nevem is?

A tiszteletet pedig nem adtad meg már akkor sem, mikor sértegettél, mert egyedül játszom. (Hogy a többi esetet ne is részletezzük.) Nem tudom, mi közöd a játék stílusomhoz, ha azzal soha senkinek nem ártok. Ha nem szükséges, nem támaszkodom más játékosokra. Ez neked miért fáj?

Ahogy azt se tartom tiszteletnek, hogy introvertált személyiség vagyok, te pedig ezt már is valami betegségként kezeled. Ez nem antiszocság, egyszerűen kell a személyes tér, van, hogy nincs kedvem beszélgetni és vannak témák, amit nem fogok egy vadidegennel megbeszélni, mert semmi köze hozzá. Ezt te képes vagy úgy definiálni, hogy sötét zúg. Nem mintha tudnád, hogy milyen ember vagyok és mi tett olyanná, amilyenné. A PM-ed otromba és sértő volt, ezért nem válaszoltam rá, amire te besértődtél és azóta is nyomatod, mert nem vagy képes túllépni azon, hogy nem tudtad ráerőszakolni valakire magadat.

Ha annyira zavarna, minden sértegetés, ahogy mondod, már rég raktam volna ki magamról képet, hogy rácáfoljak arra, hogy ronda, dagadt meleg srác vagyok, mint ahogy az a játékban megy. Ezzel szemben simán megkreáltam Sanyi nénit és lovagoljon mindenki azon, ha ennyire fikázni akar. Nem halok bele. Az, amin kiakadtam, az a becsületem megkérdőjelezése, de az már egy másik téma. Úgy sem érted.

Ahogy az sem igaz, hogy itt élek. Van 211 hsz-em + a spam kemény 9 év alatt. BF-es fiókomon 2007. júl. 12. és 2018. tavasza között volt 6000+ hsz, plusz az egyedi számolásom 7000+ fölött volt, egyéb spamem is lehetett úgy 2-3000+. Még se éltem ott, közben befejeztem a 8 elemit, a gimit, egyetemre jártam, munkám lett. Hobbimként meg ledaráltam pár ezer rész animét és mangát, blogoltam, több animés közösség aktív tagja voltam. De most tuti itt élem az életemet. :)
    Ja és ott úgy voltam, hogy a klántársaim tudták a mobil számomat, hogy ha kell, sms-ben értesítsenek, hogy kellek a klánháborúhoz, amint tudok, menjek gép elé. Sose éltek vissza vele. Akkor sem, amikor szemtelen kamaszként beszóltam.

Lensver wrote:

- A hírnevem viszont már személyes. Sajnos, ha elgondolkozol, milyenfajta kisugárzású embereket ismertél meg interneten keresztül, könnyen rájöhetsz, én bizony más vagyok. Nyilván, nálad felsőbbrendűbb, de kapaszkodj meg: Tettem érte. Nem metinnel meg ikariammal meg bitefight-tal, és ez zavar téged. Normális emberek általában felnéznek rám, de ezt ne mondd el senkinek.

Hogy mi van? Kezeltesd magad, már ne is haragudj. Mi ez az ipari mennyiségű egoizmus? Nálam felsőbbrendűbb? Miért? Mi van?
    Honnan tudod, kiket ismertem meg? Sehonnan. Mert nem csak a metin, ikariam és egyéb játékok léteznek nekem. Ismerek történészt, meteorológust, írót, műfordítót, tolmácsot, orvost (nem háziorvos, gyerekkori ismerős :D ), tanárokat, fényképészt, informatikust és stb. Sokakat 5-10 éve, rengeteg embert még a tanulmányaim során ismertem meg.
    Ellenben miért is kéne rád felnéznem? Hogy vered magad? Mire is? Hogy beszólsz nekem? Hogy sértegetsz? Most erre nézzek fel?
    Igen, sok szempontból más vagy, mint akikhez szerencsém volt. Az egoizmusod párját ritkítja.

Amúgy nem utállak. Nincsenek ilyen heves érzelmeim az irányodba, sajnálom, ha csalódást okozok. Nagyon kevés embert utálok még akkor is, ha unszimpatikus, illetve nem kedvelem.

Az utolsó mondatod meg egy nagy adag önvállonveregetés. Légy büszke magadra, megint felsőbbrendű vagy. :D

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
  • MOD MEGJEGYZÉS:
    Na pont ezért kértem, hogy hanyagoljátok a hosszú kisregényeket és egymás szapulására meg végképp nincs szükség.
    Úgyhogy kérlek, itt hagyjuk is abba. Menjetek szobára (PM) vagy hagyjátok egymást békén. Szerintem senki nem kíváncsi egyikőtökre sem ilyen formában. Köszönöm!

● NiNNalany [lv93 - S.S. - ötpé] ● Solidary ● Pár: Macskahusi
    Művészetesség ~ ninnalány

The post was edited 1 time, last by ninnalany ().

• 36

Már kezd elegem lenni belőle, hogy nem olvassa a Varázslat kioltást, kb. 25 KK után M3 csak, vagyis 25böl csak 3 sikeres .... :(
    Név: MrKardsura | Kaszt: Kard Sura | Szint: 95 | Skillek: Elvarázsolt penge: P Félelem: P Elvarázsolt vértezés: lefeledve 9 Sárkány örvény: P Ujjcsapás: M8 (3KK és M9) Varázslat kioltás: M5 (2KK és M6) | Nyelvek: :red: M1 :ylw: M1 | Céh: nem kell

¯\_(ツ)_/¯
  • 37

Nem én kötöttem belé, én csak szembesítettem a tényekkel, miután sértegetett. És ezt valószínűleg ti magatok is így látjátok a moderálásból ítélve.

MrKardsura pont a napokban panaszkodott valaki pirosban is az olvasásra, mire megemlítettem neki, hogy nekem zsinórban 30 valahány kötetet tört egyszer a régi karimra, majd megkerestem a feljegyzésem, 42/8 volt az olvasás. A végén szinte egybe elolvasta az egészet a következő M-ig :D
    De most pl. a bm-em olvas pocsékul, láng lelke m8-ra eddig 17/1, illetve a wp-nél is m6-ra legalább zsinórban 15 kk-t törtem eddig, most 23/4-nél tart, összesen 48/14-nél.

Mielőtt kérdeznéd, a statisztikát részben azért vezetem, hogy tudjam, körülbelül még mennyi kk-t kell összeszednem egy-egy skillhez.

Don't look it.
  • 37

Én nem fogom ezért a játékért szekálni a gépet. Alapjáraton arra, amire kell, tökéletesen megfelel.
    Amúgy cuki pofa vagy, de szerintem azért számolj inkább a srácokkal :D

Don't look it.
  • 35

Ma végre sikerült a Kioltás KK, meg az Ujjcsapás KK is M7 lett, és a bioszt is fogadta :)
    Név: MrKardsura | Kaszt: Kard Sura | Szint: 95 | Skillek: Elvarázsolt penge: P Félelem: P Elvarázsolt vértezés: lefeledve 9 Sárkány örvény: P Ujjcsapás: M8 (3KK és M9) Varázslat kioltás: M5 (2KK és M6) | Nyelvek: :red: M1 :ylw: M1 | Céh: nem kell

¯\_(ツ)_/¯