17.5 verzió kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A frissítés után a mi céhünkből is ment egy csapat és valóban így van hogy volt aki fel tudta venni a jutalmat a csapatból és volt aki nem . Ők maguk se értik, rá is kérdeztek egyből IRC-n a válasz ennyi volt várják a visszajelzéseket. Két runt is mentek tőlünk az egyik egyből törlődött a listáról a másik pénteken, addig nem a hetiben hanem az összesítettben benne volt. Azért is kérdeztem én is a játékos kérdez részben , hogy most akkor lesz javítva vagy nem, mert így értelmetlen elhasználni rá az sd2 belépőket, mert se belépő, se Gaya . Érdemi válasz se IRC-én se fórumon, nem érkezett, de ez már nem lep meg mostanában .
  • Észrevettem, hogy a frissítés óta írja az adott skillnél, hogy mágikus vagy fizikai, viszont a szikránál meg a mérgezett nyíl esetében nem ír semmit. Változtattak a skillek tulajdonságán vagy csak lemaradt onnan? Igazából nem nagyon figyeltem, hogy ez a 2 skill fizikai vagy mágikus. Esetleg valaki megtudná mondani?
  • Ha valaki érti mi változott a moboktól elszenvedett károknál leírhatná. Valami igen érdekesen sebeznek. Most vagy erősebbek lettek, vagy a deffel, TP reggel variáltak vagy pedig a mérgezéssel amit kap a kari mert erdőben néha úgy meghalsz hogy azt sem tudod mi van. Eddig simán lehetett küldizni uralkodóig egyedül is, most a köveknél és a rombolóknál szinte biztos nem oldod meg 1-2 lehalással...
  • És lőn világosság. ..

Csatolom a képet németeknél feloptolt első talizmánról .

Bónuszok :
    Anti Kard def. Kard védelem áttörése
    Hátasról leesés elleni (esély )
    Zodiákus szörnyek elleni erő
    Félember ellenállás
    Anti harang def. Harang védelem áttörése

Szóval a mágusok kaptak anti mágiát szellemkőben , a többi meg optoljon magának kard, tőr, stb védelem áttörést hogy sebezni tudjon .......

Badummm ts
    Images
    • f77b0908f1.png

168.5 kB, 254×412, viewed 314 times
  • Ezek az új optok am mindenkinek láthatóak, hisz a 17.5 újdonsága az is, hogy a karakterlap szélén kinyíló fülecske lett, ami mutatja, hogy miből mennyid van.
    Volt aki már az első nap észrevette, hogy fura optok vannak ott :)

Én személy szerint jobbnak tartottam volna, ha ezt a mágai köves mizériát megszüntetik.
    Dehát ahogy az úriember mondá a videóban: "Ez még csak a kezdet " :D
    Images
    • 1.jpg

36.6 kB, 188×353, viewed 97 times
    • 2.jpg

36.46 kB, 192×347, viewed 72 times
    • 3.jpg

38.4 kB, 199×361, viewed 62 times
    • 4.jpg

37.26 kB, 186×351, viewed 55 times
    • 5.jpg

38.58 kB, 192×362, viewed 104 times
    • 6.jpg

38.24 kB, 195×350, viewed 56 times
    • 7.jpg

40.18 kB, 198×353, viewed 54 times
    • 8.jpg

39.03 kB, 200×360, viewed 59 times
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • 1. A bónuszokat látván bennem egy kérdés fogalmazódott meg. Zodiákus szörnyek elleni erő pont témába vág. Ha most optolunk pl fegyvert sapit vagy karost akkor azokba pl úgy, mint az ördögök elleni erő fog megnyilvánulni? Értem ez alatt ezekbe a tárgyakba is lehet majd pörgetni, vagy csak majd talizmán formájában lesz elérhető? Mert ha csak a talizmánokba lehet ilyen optokat pörgetni, az nem mostanában lesz. Előtte teljesíteni kellene a 40 szintet,hogy hasonló jutalomhoz jussunk. Vagy ha másból is elérhetővé válnak ezek a tárgyak akkor miből is lehet ilyet szerezni?(pl a sok sok jelvényért amit be lehet váltani 2x50 db-ban váltani?) Próbáltam külföldi wikiken utána nézni,de nem jártam sikerrel. Törökökét is néztem, hátha ott el van hintve pár hírmorzsa,de semmi érdemleges.
    Illetve zodiákusban hatásos deffekről sem szól a fáma.

2. Másik ami problémát vet fel, hogy aki bejár...elég gyorsan fogyásnak indul a felélesztő prizmája és az azt következő küldik bizony pár prizmát adnak. Kevésnek találom. A gömb pergament és Az őrzők jele sem oldja meg a prizma gondot. Ha már szinte korlátlanul tudunk bemenni zodiákusba, akkor sé-ért ezt is elérhetővé tenném,hogy X SÉ-t lehessen venni X felélesztő prizmát.

Aki esetleg tud a fentiekre válaszolni, ne tartsa vissza :)
  • Lyria wrote:

1. A bónuszokat látván bennem egy kérdés fogalmazódott meg. Zodiákus szörnyek elleni erő pont témába vág. Ha most optolunk pl fegyvert sapit vagy karost akkor azokba pl úgy, mint az ördögök elleni erő fog megnyilvánulni? Értem ez alatt ezekbe a tárgyakba is lehet majd pörgetni, vagy csak majd talizmán formájában lesz elérhető? Mert ha csak a talizmánokba lehet ilyen optokat pörgetni, az nem mostanában lesz. Előtte teljesíteni kellene a 40 szintet,hogy hasonló jutalomhoz jussunk. Vagy ha másból is elérhetővé válnak ezek a tárgyak akkor miből is lehet ilyet szerezni?(pl a sok sok jelvényért amit be lehet váltani 2x50 db-ban váltani?) Próbáltam külföldi wikiken utána nézni,de nem jártam sikerrel. Törökökét is néztem, hátha ott el van hintve pár hírmorzsa,de semmi érdemleges.
    Illetve zodiákusban hatásos deffekről sem szól a fáma.

2. Másik ami problémát vet fel, hogy aki bejár...elég gyorsan fogyásnak indul a felélesztő prizmája és az azt következő küldik bizony pár prizmát adnak. Kevésnek találom. A gömb pergament és Az őrzők jele sem oldja meg a prizma gondot. Ha már szinte korlátlanul tudunk bemenni zodiákusba, akkor sé-ért ezt is elérhetővé tenném,hogy X SÉ-t lehessen venni X felélesztő prizmát.

Aki esetleg tud a fentiekre válaszolni, ne tartsa vissza :)

Ez sok embert érdekelne, köztük engem is, hiszen nekem pl. a leesés elleni védelem nem érdekel kategória de ha most forgatok és az is lehet akkor még nehezebb lesz jó cuccokat forgatni.

De mint tudjuk a GF úgy tesztel hogy majd mi felfedezzük beleáldozva a sok sé-t ők meg learatják a pénzmagunkat :D
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Átgondolatlannak találom a Felélesztő prizmákért való küldetést. Anélkül ugye nem érdemes indulni zodiákus runra.
    Nem elég, hogy egy küldes után csak 20 db. prizmát kapunk, hanem hab a tortán még az is, hogy vannak olyan pályák, ahol nincs elegendő Patkány metin.
    Múlt héten 4 (négy) alkalommal kellett bemenjek, hogy lehetőségem legyen szétcsapni a 10 Patkány metint. (4 x 12....és 36-ra van korlátozva az anima gömb.... erről jut eszembe, hogy lehet venni sé-ért is :) )
    Ilyen ütemben eltart egy ideig, amíg kigyűjtjük a sok jelvényt.
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Jó ez a megjelenítő cucc. Összekapartam 100% átlagos kár-t.
    Volt már valakinek 3 jegyű az ÁK? :D

Mivel a videóknál én vagyok az utolsó és hogy ne legyen dupla poszt ide teszem:

100% Ák hogy meglegyen a 100.000 megtekintés a csatornámon :)
    youtu.be/udkBNHrVh5E

Hozzászólásokat összevontam. Dreamy
    Images
    • 100.jpg

130.53 kB, 762×428, viewed 119 times
  • Még egy kérdés : Csak az én karijaim ilyen szerencsétlenek, vagy az alkímia fejlesztés sikerességi rátája is változott? Egy ideje 16-20 nyers kőből van hogy egy metszettet sem csinál, jobb esetben 1-2 de aztán az is reccsen

Grat az ÁK-hoz! Nem semmi :)
  • Üdv...

Van egy határ, ami már az én idézőjeles tűrőképességemen is túltesz és ennek sanyarú következtében mindig arra kényszerülök, hogy ide feljöjjek, leírjak pár sort a remény hitében, hogy biztos tovább megy az infó, és a dolgok változnak, minden szebb lesz, jobb lesz.

A csodálatos zodiákus run eszement elgondolására és felépülésére szeretnék kitérni. Nem tudom kinek, vagy minek a fejéből pattant ki ez a kóros agyszülemény, ami alapján kivitelezték és megvalósították ezt a térképet de csodálatos, hogy az a batári nagy pofátlanság lassan minden újonnan behozott, játékbeli dolgon érződik. Itt, ezen a térképen meg főleg.

Nem egy, nem kettő céh nekifutott a runnak, némelyikőjük kegyetlenül elvérzett, kevésnek bizonyult és némelyikőjük sikeresen teljesítette. Ha nem is mind a 12 portált, de egyet legalább.
    Akik bent voltak akár a béta szerveren, akár live szerveren, azok tudják és tapasztalták, hogy mennyire nehéz eljutni még a 30-as szintig is, pedig az még közel sem a run vége.. Ami ugye 35-ös szintnél zárul. A teljesítéséhez közel sem hétköznapi karakterek (játékosok), szervezett, összedolgozott, játéka kell. Ugye mondanom sem kell, hogy ez egytől egyig felalkímiázott, magas átlagkárral és pvm orientált felszereléssel rendelkező játékosokat takar.

Joggal várjuk el játékosként, hogy a beleölt időnk, energiánk, pénzünk, kínkeserves szenvedés árán ne maradjon maradéktalanul. De mi történik? Szokás szerint csak mézesmadzag rángatása van.

A templomban 35-ös szintig kell megküzdeni a nehezebbnél nehezebb küldetések sorozatával. Nem kell ismertetnem, csapat szinten marhára nagy koncentrációt igényel némelyik és kőkeményen megizzasztja az embert. Mikor végre valahára eljutunk a végéig (35. sz.) kapunk 5 bónusz szintet, ami VAGY - VAGY alapon feltesz 40-re a helyes metinkövek leütése által.

És akkor egy ide kapcsolódó arckifejezés: ?(

Tehát nem elég, hogy eljutunk megannyi vergődés árán 35-ig, még utána döntsük el, hogy 2 db metinkőből melyik a jó és melyik a rossz. 50-50%. Vagy feljutsz 40-ig, vagy nem. Ez egy vicc akar lenni, de úgy komolyan kérdezem? Már maga ez egy szemenszedett arcátlanság... És ha ez még nem lenne elég, fokozzuk kicsit a pofátlanságot, hisz van vastag hámréteg miért is ne? Feljutunk 40-ig és még ott is a SAJÁT yangunkat kell költeni, hogy minden jelvényt, pergament, prizmát beszerezhessünk. Eszem megáll komolyan. Ennél alattomosabb húzással nem találkoztam... Kiszúrják a szemed egy szép színű ládával, amit 35-ön kapsz, abból is csak potit, értelmetlen vackokat és a legfőbb: PÁNTOT lehet nyitni.

I love .kr ! <3 Csak ez jutott eszembe, merő intergallaktikus gratulációm jeléül!
  • Jó lenne ha a talizmánokról is lenne valami részletes leírás.
    Milyen bónuszokat adhat? És max mennyi %-ban?
    Milyen fejlesztő cuccok kellenek a húzásához?
    Nőnek benne a bónuszok ha nő a talizmán szintje? Mint alkinál?
    Számít valamit a talizmán fajtája? Vagy mind ugyanazokat a bónuszokat adja?
    Csak pvm-re jó vagy pvp-re is?

áthelyeztem. dreamy
  • dreamy wrote:

a külföldi wikiken megtalálható :)
    Nem akarok kukacoskodni, de akkor minek van a magyar? Dísznek.
    A másik tény, hogy mobokat én is külföldi wikiről szoktam nézni, de pl. sem olaszul, sem spanyol nem tudok, a német tudásom pedig kb. nullára redukálódott.
    Az angol wiki általában szintén szegényes, japánul meg nincs wiki. :(

Továbbá, ugye van olyan opció, hogy másik nemzet wikijén is megnézheted az adott oldalt, ám sokszor - főleg mobok esetén - nem jól van összekapcsolva, ugyanis nem ugyan arra az oldalra visz, hanem másik mob-éra.

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle: