Halloween event 2017

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kreativ wrote:

A dobásom után ahelyett hogy léphettem volna nem engedte hanem egyből a gép dobhatott...
    Ha első lépésről van szó, azaz a bábúid alul voltak, akkor valószínűleg baek-do -t (vissza 1 mezőt) dobtál, így nem tudtál elindulni.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Sziasztok lányok és srácok!
    Kreativ nem tudok egyetérteni veled az autóskarikk használatával.
    "Hát így már érthető mért volt gyér drop... Hogy nehogy az autós karik még jobban megszedjék magukat de hát ígyis úgyis jobban megszedik magukat mint a nem autós játékosok... Az egyik legnagyobb hiba volt a GF-től hogy berakták az autóvadászatot... Sokkal jobbak voltak régebben az eventek amikor még nem volt autózás meg a drop is jobb volt..."
    Mindenkinek adott a lehetőség,és nem kell feltétlenül a prémiun autóvadásztatban gondolkodni,meg lehet oldani SÉ fizetés nélkül is.
    Mondjuk így gyűjtögetős event alkalmával, be lehetne vezetni a megszerezhető eventes tárgyakra egy napi limitet. Én személy szerint csak és kizárólag az üzemeltetőt hibáztatom a silány eventért,semmiképp sem a lehetőséget kihasználó játékosokat!
    A pálcika dobás meg valóban csak egy vicc kategória,nekem pl. a 3x egymásutáni szerencse dobás talán 1x2x sikerült,míg a gép rendre megmutatta,hogy mennyire szerencsés a keze,processzora :D
    És változatlanul azt mondom egy eseménynek minden játékos számára élvezhetőnek, jónak kéne lennie,nem csak azok keveseknek kik 0-24 be tudnak online lenni.
    Üdv.:fincsi
  • Kreativ wrote:

Hát így már érthető mért volt gyér drop... Hogy nehogy az autós karik még jobban megszedjék magukat
    Most ugye ezt nem mondod komolyan :) , hogy az autókarik miatt volt gyér a drop...

fincs wrote:

Mondjuk így gyűjtögetős event alkalmával, be lehetne vezetni a megszerezhető eventes tárgyakra egy napi limitet.
    Na persze.... mégcsak az kéne, és akkor a mezei játékos meg nehogy örüljön, hogy kigyűlt 2 tábla, mert csak 1 lehet.... Amúgy ezt azért sem lehet kivitelezni, hiszen séért végtelen mennyiséget vehetsz :)

fincs wrote:

egy eseménynek minden játékos számára élvezhetőnek, jónak kéne lennie,nem csak azok keveseknek kik 0-24 be tudnak online lenni.
    egyetértek :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • dreamy wrote:

Na persze.... mégcsak az kéne, és akkor a mezei játékos meg nehogy örüljön, hogy kigyűlt 2 tábla, mert csak 1 lehet.... Amúgy ezt azért sem lehet kivitelezni, hiszen séért végtelen mennyiséget vehetsz
    Ezt kb. úgy gondoltam,hogy ha valamiből a jó helyeken ki lehet ütni óránként 1 egységnyit akkor kb 8 darab legyen a limit,és ne legyen értelme 0-24-be autókázni. napi 8 órai farmolás az azért nem kis teljesítmény! Az meg,hogy SÉ ért ki mennyit vesz, az miért esne korlátozás alá? Az nem kifarmolt nyeremény!
    De mindez csak egy gondolati szinten fogalmazódott meg bennem,javaslatként nincs szándékomban előhozni.
  • Csak a vita kedvéért: fincs, neked mi lenne a véleményed egy olyan esemény meghirdetésről, hogy játékban ki lehet ütni 5 darab táblát (paklit, akármit), de ha ez kevés a tárgy piacon végtelen mennyiségben vásárolhatsz?
    Megmondom őszintén, furának tartom, hogy egy ilyen ötlettel épp te állsz elő, aki a legegyszerűbb dolgok miatt is a GF lehúzó üzletpolitikáját gyalázod.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Dalvin wrote:

Csak a vita kedvéért: fincs, neked mi lenne a véleményed egy olyan esemény meghirdetésről, hogy játékban ki lehet ütni 5 darab táblát (paklit, akármit), de ha ez kevés a tárgy piacon végtelen mennyiségben vásárolhatsz?
    Megmondom őszintén, furának tartom, hogy egy ilyen ötlettel épp te állsz elő, aki a legegyszerűbb dolgok miatt is a GF lehúzó üzletpolitikáját gyalázod.
    Display Spoiler
    Yareniel felszólított, hogy olvassam el a szabályzatot, miért kaptam figyit... hát Dalvin írjál valamit az eventről mert ez OFF lesz! (ha nekem is az volt ez főleg az)

Bekapcsoló gomb: ON

Szörnyű volt az egész, legyőzhetetlen gép, kevés dropp.
    Ez a helovin esemény szót sem érdemelne igazából.
    Csak azt nem értem és kérlek magyarázzátok már el nekem:

Ha a (ilyen-olyan okok miatt megtizedelt (...) ) játékosok cseppnyi fórumra járó részének a 100%-ának nem tetszik ez az egész.. mégis mi a fenéből gondoljátok, hogy ez jó event volt? :)
    Milyen sárkányisteni indíttatás vezérel benneteket arra, hogy ezt eventnek, eseménynek, örüljetekhogyezisvan-nak és még sok sok szenzációs jelzőnek nevezitek? :)

Ez most már egy tökre ON-os helovines kérdés volt a kedves csapatnak!

Ahelyett, hogy lehurrogtok mindenkit (igen, face-n mennek ám a képek PM-ekről... stb stb.. ((ha érdekel valaki fejjebbvalót szívesen átküldöm név nélkül amíg bele nem egyeznek a felek)) ) lobbizni kéne az érdekeinkért!

• Szia!
    Elnézést kérek ha félreérthető vagyok. Én arra próbáltam reagálni amit dreamy kollégád felvetett. Miszerint " hiszen séért végtelen mennyiséget vehetsz"
    Egyébként meg manapság minden eventes akármiből itemshopban SÉ-ét végtelen mennyiségben lehet vásárolni. Nekem sosem az üzletpolitika ezen részével van bajom,ez pont az a prémium amit mindenki eldöntheti,hogy megveszi vagy sem. Sokkal inkább avval van a baj,hogy vannak már a játéknak olyan elemei, amit ha belegebed a játékos akkor sem fogja tudni SÉ költése nélkül megszerezni! De nem szeretném én szét offolni ezt a topicot így nem ecsetelgetem tovább mi és hol nem gömbölyű!
    A napi limit bevezetését úgy gondolom komolyan,hogy a karakterem, technikám képes 0-24 be egymaga farmolni.
  • dreamy wrote:

Kreativ wrote:

Hát így már érthető mért volt gyér drop... Hogy nehogy az autós karik még jobban megszedjék magukat
    Most ugye ezt nem mondod komolyan :) , hogy az autókarik miatt volt gyér a drop...

fincs wrote:

Mondjuk így gyűjtögetős event alkalmával, be lehetne vezetni a megszerezhető eventes tárgyakra egy napi limitet.
    Na persze.... mégcsak az kéne, és akkor a mezei játékos meg nehogy örüljön, hogy kigyűlt 2 tábla, mert csak 1 lehet.... Amúgy ezt azért sem lehet kivitelezni, hiszen séért végtelen mennyiséget vehetsz :)

fincs wrote:

egy eseménynek minden játékos számára élvezhetőnek, jónak kéne lennie,nem csak azok keveseknek kik 0-24 be tudnak online lenni.
    egyetértek :)

Hát nekem az tűnik logikusnak hogy az autós karik miatt vették le ennyire a dropot mert szinte csak ők tudják teljesen kihasználni az ilyen gyűjtögetős eventeket... Emlékezzünk régen hogy esett a tök... Persze az túlzás volt valóban de az is túlzás hogy most meg milyen gyéren esik a törzs vagy kártya... A kettő közé kéne állítani a dropot és nem panaszkodnának a játékosok!

Az autós kariknak kéne valami napi limitet szabni hogy ne tudják megszedni magukat annyira és akkor feljebb lehet vinni a dropot hogy a mezei játékosok is tudják élvezni az eventet!
  • Pont ezért javasoltam már a topic elején a limites megoldást. Ha rendesen esett volna a nyírfa és mondjuk 10 táblánál többet nem lehetett volna csinálni egy karival, akkor maximum az lehetett volna gond hogy mekkora szemét a gép és milyen nevetséges dolgokat lehet nyitni. Ha a szilivel meg tudták oldani ezt a napi limites dolgot, tuti nem lehetett volna nagy művészet a csomagra is megcsinálni. Igy az autók sem ütöttek volna napi 10nél többet és aki keveset tud lenni az is csinált volna annyit amennyit az ideje enged. Én akkor röhögtem fel amikor nagy nehezen kikalapáltam egy táblát 2 este alatt, közben esett 5 áldásteki, nagy kegyesen hagyta a gép hogy összehozzak egy ezüst csomagot és abban is egy teki volt. Amúgy összesen 2 ezüst csomag lett az event alatt a többi bronz. Pontozva 10/1 (azt az egy pontot csak azért mert megcsinálták)

Zártam.
    Archiváltam.
    Yareniel

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().