Halloween event 2017

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Shaonak igaza van. Mindig igaza van. Nem kerülgeti a kását, hanem megnevezi a dolgokat, így hát abból félreértés sincs. :)

ShaoKahn wrote:

Vétkesek közt cinkos, aki néma..!
    Erre annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy talán a magyar közösség túl kevés oda, hogy nagyon sok figyelmet szentelnének ránk. Nekem az jutott eszembe: "szamárbőgés nem hallszik a mennybe..."

ShaoKahn wrote:

Aki mostantól véleményt alkot, az tegyen le az asztalra legalább 5 évnyi játékot, ha kérhetem, minden más esetben lapíthat csendben.
    Jogos.
    Viszont a vélemény az tudod milyen...: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a máséra.

Hogy ne legyek off: eshet akárhogy a törzs, teljesen fölösleges. A gép mindig nyer, a gép okos.... legyél olyan, mint a gép. :)
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"

The post was edited 2 times, last by Lacrimosa ().

• Jövök én is hogy szép legyen az adminok napja :)

A videós csávó (badidol) megmondta nem kicsit irritáló stílusban német fórumon ,hogy nem érti mit lázadnak,hogy megnőtt a mobok sebzése, hát új content érkezett , új cuccokkal kellett adni rá egy kis kakaót és ti meg csak potizzatok többet. Köszi

nemoff:
    engem is zavar,hogy bárhonnan beelőz a gép a Yunnori játékban. Az az érzésem hiába próbáljuk semmi ráhatásunk nincs az eredményre.
    Persze a SÉ huszárok megint felfoghatatlan összpontszámokat csinálnak. Nem mondom,hogy a képzeletbeli gyerekem rágja a küszöböt de ha a TOP 10 összpontszámot összeadjuk , elosztjuk egy 200pont/játék átlaggal megkapjuk nagyjából mennyi játék. A kapott számot elosztjuk 5-el ez megadja kb mennyi Arany Yunnuri doboz. ÉS ezt felszorozzuk a 63SÉ-vel/Arany Yunnuri doboz. Kijön egy közfoglalkoztatott havi bére.

Tehát most 133.000 a TOP 10 összpontszáma.
    Osztjuk 200pont/játék átlaggal 665 játék.
    Osztjuk 5 játék/Arany doboz 133 Arany doboz.
    Ezt felszorozzuk az Arany doboz árával 8381 SÉ lenne elérni ugyanezt az összpontszámot.
    De mivel előre megfontoltam (kivételesen nem utólag) betették a denevéreket ami szedi a lomot így DC-ben meg egyéb helyeken az autósok sok pontot összeszednek. Tehát nem kellene ennyi SÉ hozzá. De messze még a vége lesznek szép számok még.

De ahogy a játék végén írja , "néha nyersz, néha.. vesztesz" :D
  • Én még mindig azon kattogok, hogy miért nem gondolják át normálisan ezt az eventes droppot. Tegnap ( Vasárnap) többször volt alkalmam ideülni a géphez. Tudom hogy vesztes tipus vagyok ,de összesen 1 tábányi rőzse esett ki, ami természetesen bronz lett. Mai nap megint kín keservesen kiesett a tagnapi maradékhoz hiányzó 10db nyírfa, de komolyan nem hittem el amit többen is mondtak, hogy nem elég hogy nem esik normálisan, a végén több órás szuttyogás jutalma egy random értéktelen valami. Nekem amióta megy az evenet max 1 tábla lett naponta, abból csak 2 lett ezüst. Mit nyitok belőle ? Tüzijáték (500k), meg egy teki(B). Páromnak lett egy arany ,abból lélekrabló. Mintha percenként lehetne játszani meg nyitni.
    Csak magamat tudom ismételni azzal, hogy limitálják a napi láda számot. Akkor ritkább lesz hogy piacon valaki annyi ládát árul amit egy kisebb céh alig tudna kiütni, és a GF az ilyen emberekre hivatkozva rontja le, évről évre az eredetileg tök jó kis eventeket.
    Persze akik ebben látják az örömüket, költsék az sé.t

Na mindegy, event helyett inkább futok zodiákust, mert azt lehet egyedül is .... ja nem....azt is átgondolták.... :censored:
  • Event előtt azt mondtam, hogy bármi jobb mint a cukroszacskó, hát tévedtem. Így belegondolva kicsit hiányzik nekem map1-ről sütőtök jack, berakhatták volna azért, ő a "címere" ennek az eseménynek.
    Arany ládához szimpla szerencse kell, pl 3 lépésből lejátszani, max 4. Vagy ha mindkét koronggal büntetésből visszalépsz már startnál és úgy nyersz. Minél többet agyalsz annál rosszabb lesz, elején vágtattam előre mint a hülye, jött 3 ezüst, amióta vadászok a gép korongjaira vagy próbálok taktikázni, 20-30 ponttal fejezem be :D

Persze lehet büszkélkedni az arany ládával, viszont itt a szerencse faktor 200%-kon van, ami azt jelenti, hogy kb annyi közöd van az arany láda megnyeréséhez, mint nekem Amerika gazdaságpolitikájához. Okeynel is kellettek a jó leosztások, a szerencse, igen, az ARANYHOZ, ezüstöt csukottszemmel megcsináltam, hal kirakósnál meg fontos volt, hogy hova mit raksz, nem eszetlenül pakolgatni.

Hát ez a Yut Nori simán elmegy az utóbbi évek legrosszabb eventjének...Már az elején felidegel, a dobásnál, mikor a kissebb érték kezd, aztán jön a szöveg: "Az eredmény döntetlen lett, a gép kezd" - Jó oké értem.

És érdekes, vasárnap busy volt a szero, ezt már jó régen nem láttam, nagyon mazochisták az emberek manapság :D
  • Sziasztok lányok és srácok!
    Az event hajrájában én is bekapcsolódtam,nincsenek elvárásaim,fut a gép, azt ad amit ad. A nagy számok törvénye szerint bármi is lehet!
    Kár okoskodni,úgyis százalékos siker arányban jön a nyeremény.
    Amúgy más játékokban (még a legbugyutább utcai mászkálósban is) egy event nem a szenvedésről szól!
    Üdv.:fincsi
  • fincs wrote:

Sziasztok lányok és srácok!
    Gondoltam,hogy így az event hajrájában bekapcsolódom én is kicsit a játékba.
    Mindig is szerettem a gyűjtögetős,kockulós eventeket,gondoltam hát jó lesz ez nekem,100+ os karakternek egyértelműre vettem,hogy gyökerek a jó hely számára. Mikor utoljára arra jártam elég jól ment a mobok darálása.de,hogy ne csak a véletlenen múljék így beruháztam jelmezre,pettre,és még turbóztam kicsit a felszerelésemen. Az eredmény? LEHANGOLÓ ami régebben akár autó vadászva is ment(persze ha nem bugolt) az most még folyamatos figyelem mellett sem megy. Gratulálok a ballamszolás eredményéhez! Nos de ami az event részét érinti,2x1 órányi csapkodás eredménye, 2 azaz kettő darab nyírfa törzs,elgondolkodtató számomra,hogy van ettől még lejjebb?
    Itt tényleg már az a cél,hogy a játékosok csak és kizárólag negatív élményeket kapjanak,akár egy event keretében! Köszönöm,de ebből nem kérek!!!
    Üdvözlet minden kitartónak: fincsi

fincs wrote:

Az event hajrájában én is bekapcsolódtam,nincsenek elvárásaim,fut a gép, azt ad amit ad. A nagy számok törvénye szerint bármi is lehet!
    Amúgy más játékokban (még a legbugyutább utcai mászkálósban is) egy event nem a szenvedésről szól!

Jó lenne már eldönteni mit akarsz... én kitartóan nem eventezek így nincs idegeskedés:)
  • Itt a legnagyobb baj szerintem a drop. Úgy kéne beállítani a dropot hogy minden mob egyformán dobja a nyírfa törzseket. Például egy lv1es kari is ki tudjon ütni vadkutyáknál óránként 1 táblát vagy egy 120as kari is 95 mapon... Sőt ha van kesztyűjük akkor fél óra lenne 1 tábla! És akkor mindenki kényelmesen tudná farmolni az eventet a saját szintjén és el is férnénk mert nem csak az a pár hely lenne tele ahol most a legjobban dobja... Legalább ennyit tehetne a GF hogy a dropot jól állítja be ha már ennyi szerencse kell a játékhoz meg a láda nyitáshoz...
  • Csizkov wrote:

fincs wrote:

Gondoltam,hogy így az event hajrájában bekapcsolódom én is kicsit a játékba.
    Mindig is szerettem a gyűjtögetős,kockulós eventeket,gondoltam hát jó lesz ez nekem,100+ os karakternek egyértelműre vettem,hogy gyökerek a jó hely számára. Mikor utoljára arra jártam elég jól ment a mobok darálása.de,hogy ne csak a véletlenen múljék így beruháztam jelmezre,pettre,és még turbóztam kicsit a felszerelésemen. Az eredmény? LEHANGOLÓ ami régebben akár autó vadászva is ment(persze ha nem bugolt) az most még folyamatos figyelem mellett sem megy. Gratulálok a ballamszolás eredményéhez! Nos de ami az event részét érinti,2x1 órányi csapkodás eredménye, 2 azaz kettő darab nyírfa törzs,elgondolkodtató számomra,hogy van ettől még lejjebb?
    Itt tényleg már az a cél,hogy a játékosok csak és kizárólag negatív élményeket kapjanak,akár egy event keretében! Köszönöm,de ebből nem kérek!!!
    Üdvözlet minden kitartónak: fincsi

fincs wrote:

Jó lenne már eldönteni mit akarsz... én kitartóan nem eventezek így nincs idegeskedés:)
    Szia srác!
    Mivel kicsit átgondoltam a dolgot,és szereztem egy bőregeret,így elindítottam a karit egy számára szintben jóval alacsonyabb helyen. Ahol mégis sokkal jobban dobja a gallyat, mint szintjéhez megfelelőn! :pillepalle:
    Elnézésed kérem,hogy meggondoltam magam és hagyom játszani a karit! :hail:
  • Én mivel célom a 88 Villámsámiként minden este 2-3 órát bariban gólemezek , ugy tapasztaltam nekem sűrűbben esik vasdoboz és kagyló mint Yut nuri. Eddig sikerült kiraknom 2 táblát ,(bronz) és gazdagabb lettem 50-50k yangal. Ez az event nem mozdította előre a játékkedvemet és az anyagi helyzetemet, de legalább a fejlődésben nem gátol a minijátékkal való maszatolgatás :)
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • ...annyit még az eventhez, hogy:
    1. Szavam nem lehet, végre egy event ahol 120-as karakternek is esik az event tárgy.
    2. Esik és az eddig írtak alapján szavam nem lehet, egy razador run alatt (legyen ez fél óra, hisz ahogy látom majdnem mindenki nyírfa esés/óra mértékegységben számol) általában megvan egy tábla. SÉ-s tolvajkesztyűvel járok évek óta, tehát anélkül nincs tapasztalatom.
    3. A yunori játék pedig...Okoskodhatok, taktikázhatok (próbálok előre haladni, miközben a gép bábuját is leütöm hisz az ad vissza bábunként 10 pontot) de ha aránypárt nézek akkor 1:5 kb az ezüst/bronz arány. Aranyban nem gondolkodok.
    4. Vettem 400M yangért ezüst ládákat a piacon és nyitottam. Mindezt amiatt, mert előtte egy ezüst ládát izzadtam össze a játékban és Mágikus kő volt benne. Nos a legértékesebb ami nyílt az egy majomtojás, amit azóta is cipelgetek magammal, esetleg ha valakinek kell szívesen odaadom ajándékba.

...
    Ma ismét remek napom volt! 15 táblajátékból 3 mat meg nyertem,abból 2 ezüst nyereményem van :thumbsup:
    Nagyon bosszantó ez az egész "nini játék" csak felesleges gép előtt töltött idő,sokkal egyszerűbb lett volna egy akármi, ami kinyílik és ad vagy inkább nem ad semmit!
    Nem tudom ki ,hogy van vele,vagy csak engem idegesít?

The post was edited 1 time, last by fincs ().

• Engem is nagyon idegesít ez a játék. Egy-két dobás után abba is szoktam hagyni, ha egyértelmű, hogy éppen a gépgyőzelemre programozott játék menne.
    Írtam már előzőleg is, hogy megdöbbentően nyilvánvaló a játékmenetnél mikor mennyit kell dobnia a gépnek - és ezt persze csont nélkül meg is dobja.
    Vagyok pár lépésre a céltól és vagy kiüt, vagy dobja sorra az 5 és 4 pálcikát.
    Ha véletlenül én érnék be előbb, addig húzza a dobásokat, míg nem marad pont csak bronz dobozra.
    Nem ez az a játék, aminek nem várom a végét.
  • Hát nevetséges komolyan... Úgy volt hogy 3ig még dobja törzseket erre csak 2ig pedig a törzs lejárati ideje 3ig tart... Még ezt az 1 órát is sajnálják tőlünk pedig akár alternatív drop is lehetne a törzs olyan gyéren esik... Nálam ez az event jelenleg max 10/5... Ha 200 ponttól lenne az arany és kivennék a +0 70es fegyókat a ládákból és persze értelmes drop lenne akkor tühető lett volna az event...
  • Szia!

A leírás szerint 'Október 27. 14:00 15:00 és november 13. 14:00 között' volt az event.
    Nagy valószínűséggel a törzs dobása is vonatkozott erre. A lejárati ideje meg valószínűleg azért hogy aki felhalmozott pl.: táblát annak legyen ideje 3.-ig eljátszani.

A végső hajrában ma csak 4 táblám lett, abból 1 arany 2 ezüst és 1 bronz.
    A 70es fegyverekkel én sem vagyok nagy barátságban jó persze durván 500k de ha azt nézem mennyi egy ezüst vagy egy arany csomag .. volt hogy 13 csomagból egy mágikus kő 2 kupac tüzi és utána meg dobott 'misztikus rémmel' és egy jó kupac fegyverrel.

Lehet nekem azért volt élvezetesebb az event mert már úgy fogtam fel ha neki szabad szana-széjjel szívatni, akkor nekem is ha nem engedte hogy ezüstig megmaradjon a pontom akkor neki se lesz esélye bejutni a célba. :D
    Mivel későn kapcsolódtam be az eventbe,így cirka 5 napot tudtam kihasználni eme kicsit sem vérnyomás emelő eseményből!
    Sokszor elgondoltam mi járhatott a programozó agyában, mikor beállította a táblajáték nyerési arányait. cirka 120 táblajátékot volt "szerencsém" játszani,így biztosan mondhatom az eztüstcsomag olyan 30%-ra volt beállítva arany kb-5% re,bronz az nem nyeremény. Így a nyerés 65-35 a gép javára. Egy kaszinóban is jobbak az arányok. Többször már előre 3,4 lépésre meg tudtam mondani mit fog a gép dobni. Annyira nagy érvágás lett volna a GF-nek kicsit kedvezőbb arányokat beállítani? Csomagokat nem nyitogatom,de ahogy hallottam nincs is valami nagy értelme,bár eladni sem nagy biznisz.
    Ez az event csak azoknak kedvezett,kik 24 órában autósba tolták végig,sajnos a mezei napi pár órát játszóknak ez szinte semmi élményt, hasznot nem hozott!
  • Hát így már érthető mért volt gyér drop... Hogy nehogy az autós karik még jobban megszedjék magukat de hát ígyis úgyis jobban megszedik magukat mint a nem autós játékosok... Az egyik legnagyobb hiba volt a GF-től hogy berakták az autóvadászatot... Sokkal jobbak voltak régebben az eventek amikor még nem volt autózás meg a drop is jobb volt...

A gépnél meg észre vettem pár csalást. Volt amikor ha én dobtam akkor azt dobtam hogy a gép dobhat... Fordítva persze ez nem történt meg. Volt amikor háromszor vagy többször is egymás utána dobhatott a gép... Na meg ha az elején döntetlent dobunk akkor mért is a gép kezd?

Hát persze úgy van beállítva az egész hogy a játékosnak a lehető legkevesebb esélye legyen nyerni.
    Szeretem a kihívásokat de ez azért már túlzás. Úgy látom a GF-et nem érdeklik a játékosok csak a bevétel... Meg mi történt ha véletlen beraktak egy jó eventet amit senki se szidott csak mindenki dícsérte? Következő alkalommal úgy lekorlátozták hogy élvezhetetlen volt...Úgy látom a GF nem a boldog játékosokat szereti hanem a panaszkodó játékosokat... És úgy látom a GF mindent el akar rontani a játékban ami örömet okoz a játékosoknak... A játékosokat meg már csak az tartja itt hogy szerelmesek a játékba mert alapból ez egy nagyon jó játék de nagyon rossz irányba halad ezekkel a gyér eventekkel és a rossz fejlesztésekkel...
  • Az, hogy a gép kezd döntetlen esetén azért van, mert így állították be.
    A többszöri dobás a 4 és 5 pálcika eredménye, de ez benne is volt a szabályleírásban.
    Lehet, nem olvastad el? :)
    A véleményemet már előző hozzászólásokban leírtam. Röviden: értékelhetetlen volt az event.