Halloween event 2017

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok!

Sikerült nekem is pár ládát szereznem meg páromnak is. A pálca nem esik valami fényesen. Ezt tudom csak negatívumként hozni fel. Viszont sokkal könnyebben lehet ezüst ládát szerezni belőle,mint anno okeyből. Nekem az a lehetetlen küldetés volt. Ez megy ha van elegendő tábla. Tetszik. Ami másik negatívumként tudok felhozni, hogy párom nyitotta is a ládákat és csak fegyó jött belőle. Ha azok nem lennének benne...még azt mondanám ez egy szuper event lenne,mert a kitartásról szólna és egy kicsi szerencsén a gép ellen. De nyitásnál....lassan egy 6-os lottó esélyeivel indulunk,hogy 6 találatos legyen :S bár biztos vannak mákos karakterek. Vagyis remélem , hogy vannak :)
  • Hát ennél az eventnél még a zacskó gyűjtögetős tavalyi is jobb volt, az hogy a gép ha neki 5 kell akkor 5-öt dob ha 1 akkor 1-et az mindent elárul. Első nap jöttek a szép ezüstök, azóta meg eldöntötte a gép hogy akkor indíthatok ha már csak 100 pontom van. Mint minden metin2 event ez is a tárgypiacon létezik csak.

Igen tudjuk akik közel állnak a tűzhöz nekik jó az event :)
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Sziasztok!

Velem ugyan ******** a gép mindig, de a páromnak van már mágikus kő belőle.
    Az esési ráta sem túl jó nálam. De se baj. Majd csak lesz valahogy!

Minato85

Figyelmeztetve.
    Yareniel
    Az élet túl rövid, másoknak felelj meg! Tedd azt, amit tenned kell, de soha ne bánd meg!
    Egyszer élsz! Tied a döntés: A lehetőségeid mennyire használod ki!

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• Lyria wrote:

Sziasztok!

Sikerült nekem is pár ládát szereznem meg páromnak is. A pálca nem esik valami fényesen. Ezt tudom csak negatívumként hozni fel. Viszont sokkal könnyebben lehet ezüst ládát szerezni belőle,mint anno okeyből. Nekem az a lehetetlen küldetés volt. Ez megy ha van elegendő tábla. Tetszik. Ami másik negatívumként tudok felhozni, hogy párom nyitotta is a ládákat és csak fegyó jött belőle. Ha azok nem lennének benne...még azt mondanám ez egy szuper event lenne,mert a kitartásról szólna és egy kicsi szerencsén a gép ellen. De nyitásnál....lassan egy 6-os lottó esélyeivel indulunk,hogy 6 találatos legyen :S bár biztos vannak mákos karakterek. Vagyis remélem , hogy vannak :)
    Neked a gép nem veri le a korongjaidat folyton? :D
    Ha a 2. mezőn állok, ha a 3. de legyek akár az 5. mezőn, épp azért is lecsap, ha viszont én csapom le, jön egy 2 dobásos köre és visszajön értem...Már rémálmok gyötörnek, nyugtatókon élek és altató nélkül már el sem tudok aludni éjszakánként...Ezek a korongok teljesen a hatalmukba krítettek, rémeket látok és azon kapom magam, hogy hajnal 4-kor arra ébredek, hogy azt kiáltozom, hogy "ELÉG MOSTMÁR! KÉRLEK HAGYJATOK"

Szerintem ez a játék sokkal rosszabb mint az okey, nekem meg ott sikerült több ezüst, sőt még arany is, itt általában 20-30 ponttal fejezem be.
    Egyébként a pálcikákon mi számít lapos oldalnak? Amikor van minta rajtuk, vagy amikor nincs? Nem tudom felfogni, pedig azthittem, hogy jó vagyok az ilyen tipusú játékokban.
  • Pipibilijski wrote:

Lyria wrote:

Sziasztok!

Neked a gép nem veri le a korongjaidat folyton? :D Ha a 2. mezőn állok, ha a 3. de legyek akár az 5. mezőn, épp azért is lecsap, ha viszont én csapom le, jön egy 2 dobásos köre és visszajön értem...Már rémálmok gyötörnek, nyugtatókon élek és altató nélkül már el sem tudok aludni éjszakánként...Ezek a korongok teljesen a hatalmukba krítettek, rémeket látok és azon kapom magam, hogy hajnal 4-kor arra ébredek, hogy azt kiáltozom, hogy "ELÉG MOSTMÁR! KÉRLEK HAGYJATOK"

Szerintem ez a játék sokkal rosszabb mint az okey, nekem meg ott sikerült több ezüst, sőt még arany is, itt általában 20-30 ponttal fejezem be.
    Egyébként a pálcikákon mi számít lapos oldalnak? Amikor van minta rajtuk, vagy amikor nincs? Nem tudom felfogni, pedig azthittem, hogy jó vagyok az ilyen tipusú játékokban.
    Jajjj...akkor nem a legjobb a taktikád. Én mindig a gépre megyek. Többnyire őt ütöm ki,mert akkor arra ad +pontot. Illetve mindig a legrövidebb úton kell visszaérni a célba. Mivel két bábúd van én egyszerre viszem őket. És mindig azzal lépek,amelyik a kedvezőbb számomra :)
  • Engem az érdekelne hogy számít valamit az érték beállítás hogy hanyast dobjon gyakrabban?
    Mert az lenne a logikus hogy ha 5re állítanám be mindig és akkor hamarabb a célba érnék de hát ezzel lehet a gépet is segítem ebben... Sok ez így egyszerre szerintem hogy győzzük le a gépet is és maradjon meg min 150 pont is... Meg azt se értem hogy van amikor a gép az egymás után 3szor is dobhat... Sokkal jobb lenne ez a játék ha nem a gép ellen kéne játszani hanem csak annyi lenne a lényeg hogy minél kevesebb dobásból érjünk a célba és ezt jutalmazná!
  • Lyria wrote:

Jajjj...akkor nem a legjobb a taktikád. Én mindig a gépre megyek. Többnyire őt ütöm ki,mert akkor arra ad +pontot. Illetve mindig a legrövidebb úton kell visszaérni a célba. Mivel két bábúd van én egyszerre viszem őket. És mindig azzal lépek,amelyik a kedvezőbb számomra
    Akkor nagy szerencséd van, hogy nem csapja le mindkét korongod. :D
    Lehet én vagyok ilyen peches, de engem a gép folyton leüt, és érdekes a végjátékban mindig annyit dob, ahány kell neki a célbaéréshez.
  • Sziasztok!

Én speciel nem értem, van-e értelme az állítgatásnak, sem azt, mit jelent, van-e jelentősége.
    Így hagyni szoktam, ahogy van!

Minato85
    Az élet túl rövid, másoknak felelj meg! Tedd azt, amit tenned kell, de soha ne bánd meg!
    Egyszer élsz! Tied a döntés: A lehetőségeid mennyire használod ki!
  • Kedvenc metin2-es szavam jön: PARASZTVAKÍTÁS
    Hétvégén 6 játékra való esett ki keszivel. Nem ezért volt rajtam, de ha jött, jött. Nos nem fogok zsákbamacskát árulni: mindig a gép nyert. "Rejtélyes módon" ahányszor majdnem nyertem, a gépnek pont akkor jöttek a csodás dobások. Volt olyan, hogy a gép 5x(!!) dobott egymás után! Ahogy az is vicces volt, hogy ha lekaptam, akkor valahogy neki is mindig sikerült utána leütnie a bábuimat. A másik nagy kedvencem, hogy pikk-pakk nyert, mert első mezőről rögtön hátra lépett.

Az okey kártyákat is ótvarnak tartottam, de ez még azt is felülmúlja. Igaza van Fincsnek, ez a játék egy undorító, gusztustalan szerencsejáték.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Nuttika wrote:

pikk-pakk nyert, mert első mezőről rögtön hátra lépett.
    Hát igen, ez valami csodálatos.
    Nagy kedvvel leülök játszani, valami érthetetlen mazochista oknál fogva mosollyal az arcomon :arrow: Játék indít :arrow: Gép kezd :arrow: Előre ugrik egy mezőt :arrow: Mégegyszer dobhat :arrow: Visszalép egy mezőt :arrow: Nyert a gép

Kínomban nevettem, de nagyon :D
    Mondjuk ezt nekem is ki kell próbálnom egyszer, de gondolom nem tudok majd megállni az első mezőn, mert lefog ütni.
  • olyanok válaszát várom hogy 50 körüli farmos karinak van 1 pár hely pl sd1 vége, templomba deszkák vagy nagy békák templom végébe stb stb érdemes-e tolvajt venni vagy olyna rossz a drop hogy hagyjam inklább és ne szenvedjek? az 1 óra alatt kiütött 28 törzs nekem nem móka.. nem a legroszabb de ezt nem én ütöttem csak olvastam forumon:D szóval ha ilyen a drop akkor inkább nem költöm a ft-ot erre a trágyára
  • Szerintem profi majom kazi (boss terem vagy folyosó) illetve démon toronyban esik jól. Oda szerintem mindig érdemes tolvajt venni. Ha nem akarsz rögtön költeni rá akkor boss láda(1-2 órás nem levehetős tolvaj) illetve vas ládában van fél órás tolvaj is ami ugyan úgy baloldalt felül fog megjelenni. Biztos sokat kell akkor is majd ütnöd, mert mostanában az eventek a kitartásról szólnak a leginkább. Kiskarin ha van tolvaj viszont sokkal nagyobb eséllyel indul,mint egy nagyobb karakter.
  • Traxdata wrote:

olyanok válaszát várom hogy 50 körüli farmos karinak van 1 pár hely pl sd1 vége, templomba deszkák vagy nagy békák templom végébe stb stb érdemes-e tolvajt venni vagy olyna rossz a drop hogy hagyjam inklább és ne szenvedjek? az 1 óra alatt kiütött 28 törzs nekem nem móka.. nem a legroszabb de ezt nem én ütöttem csak olvastam forumon:D szóval ha ilyen a drop akkor inkább nem költöm a ft-ot erre a trágyára
    Deszkákhoz és békákhoz felesleges, a deszkák csak a HF-et dobják jol, de az ilyen focilabda, okey kártya, nyírfa...Ezek nem esnek.
    Ahogy Lyria is írta, makikazi és démontorony.

1-2-es alszintű mobok dobják ezeket nagyon. De fontos, hogy szintben alattuk légy, hacsak 1 szinttel is nagyobb vagy, drasztikusan csökken a drop (szinte nincs is)
  • Pipibilijski wrote:

Traxdata wrote:

olyanok válaszát várom hogy 50 körüli farmos karinak van 1 pár hely pl sd1 vége, templomba deszkák vagy nagy békák templom végébe stb stb érdemes-e tolvajt venni vagy olyna rossz a drop hogy hagyjam inklább és ne szenvedjek? az 1 óra alatt kiütött 28 törzs nekem nem móka.. nem a legroszabb de ezt nem én ütöttem csak olvastam forumon:D szóval ha ilyen a drop akkor inkább nem költöm a ft-ot erre a trágyára
    Deszkákhoz és békákhoz felesleges, a deszkák csak a HF-et dobják jol, de az ilyen focilabda, okey kártya, nyírfa...Ezek nem esnek.Ahogy Lyria is írta, makikazi és démontorony.

1-2-es alszintű mobok dobják ezeket nagyon. De fontos, hogy szintben alattuk légy, hacsak 1 szinttel is nagyobb vagy, drasztikusan csökken a drop (szinte nincs is)
    köszi ezt nem tudtam, mert hfnél bevált gondoltam itt is, van 3 órás kesztyum azt felrakom és megnézem dtbe meg profi kaziba, ha mondjuk esik 1 óra alatt azért 28 törzs akkor talán rászánom magam mert mégis kell 1 kis yang bevétel
  • Srácok, a dt-t nem javasolnám. Hétvégén ott szinteltem 41-ről 48-ra, csak a küldikre és a vadászküldikre ugrottam ki. Kesztyű végig volt rajtam és összességében két nap alatt több, mint 12 órát vergődtem ott, de csak 6 ládikám lett. Nem mondanám jónak a rátát. Volt olyan, hogy egy óráig SEMMI nem esett.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • közbe énis szétnéztem 46os karival.. dt tényleg nem a legjobb, templomba ahol a sok arahan van nemtudom fejből 2 vagy 3. terem voltam elöször köpinként esett 1 darab utána 2 köpinként 1 darab utána 10 percig semmi, aztán elnéztem a sárga békákhoz ami deszkákkal van vegyitve ott köpinként esett 1-1 db utána volt hogy 5 percig semmi utána megint esett percenként szóval változo, utána megnéztem profi majom kazit amit ajánlottak ott elsőre 10 percig semmi utána percenként esett 3-3 utána megint 10 percig semmi szóval akkor döntse el az ember:D de olyan 40-60perc alatt kijön a 28 törzs, nem mondom nem rossz nem is jó de nincs már ennyi kedvem ehhez a játékhoz, régen lett volna mostmár hanyagolom