[Tessék kibeszélni]Kóborló főszörnyek, avagy hová bújt a jégboszi?

• Kibeszélő
  • [Tessék kibeszélni]Kóborló főszörnyek, avagy hová bújt a jégboszi?

Sziasztok!

A beszélgető sorozattéma 4. threadjét hoztam ma nektek

Az előző témák:

[Tessék kibeszélni]Jóslás
    [Tessék kibeszélni]Seon-Hae és a készségkönyvei
    [Tessék kibeszélni]Átkozott állatok és a 30-as fegyverek

A mostani téma: kóborló főszörnyek, avagy hová bújt a jégboszi?

Természetesen nem csak a jégboszira gondolok, hanem minden olyan bossra, aminek a helyét megváltoztatták a 16.3-as verzióval.

Kérdések:
    - farmoltad/farmolod-e a vándorló főszörnyeket?
    - mik a tapasztalataid a megtalálásukkal kapcsolatban?
    - hasznosnak találod-e, hogy ezt bevezették a játékba, vagy jobb volt előtte?
    - melyik szörny helyének a megváltoztatása érintett téged a legrosszabbul?
    - általánosságban mi a véleményed erről a változtatásról?

Továbbra is igyekszem izgalmas témákat hozni, amennyiben ötleted is lenne a következő témákhoz, azt jelezd nekem pm-ben, hogy milyen témát látnál szívesen a "Tessék kibeszélni" sorozatban.

Hajrá, tessék kibeszélni!
    Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • No akkor megválaszolom neked, hogy legyen itt valami.
    - Jégboszit magát még nem farmotlam szint miatt. Kilencfarkúval és a tigrissel próbálkoztam, azokba beletört a bicskám. Sötét vezetőt rövid ideig próbáltam,a droppja ugye nem olyasmi, amiért megérné. Brutális Kapitányt és a Főorkot farmoltam. Múlt idő, mert előbbit egyáltalán nem csapkodom már, utóbbit meg amikor éppen kedvem van.
    - Kapitányt viszonylag hamar feltérképeztem, a napló oldalas küldihez jól jött. Amíg farmoltam map2-n, addig hébe-hóba azokat is kerestem, most már meghagyom másoknak. Ezt idén, új karival nézegettem. Ami a főorkot illeti, még tavaly felfedeztem a legtöbb helyet, idén tavasszal meg kiegészítette egy már nem játszó tag azt az 1-2 helyet, amit nem találtam meg. Hogy ez most mennyire jó másoknak... :D
    - Magam részéről hasznosnak, simán tudtam farmolni mások hatalmas bosszúságára. Így nem csapják le mindet 2 perc alatt. Ha viszont a kezdők szemszögéből nézem, ez pont a főork miatt roppant hátrányos, hiszen nem tudják, merre keressék.
    - Erről nem tudok nyilatkozni, elvégre nem sokat keresek fel. Mondanám mondjuk a kilencfarkút, ha le akarom tesztelni, mennyire bírom már, ő megdolgoztat.
    - Rövid távon tényleg hasznos volt, mert megdolgoztatta a farmolóit, nem csak ch-t cserélt gyorsan, és lecsapták őket. Hosszú távon viszont megint az ő malmukra hajtja a vizet, elvégre ha valaki jól feltérképezi a lehetséges lelőhelyeket, akár főidőben is leütheti az összeset egymaga. (Ezt tavasszal-nyáron én is eljátszottam párszor, ezért tudom.) És mindegy, hogy valaki úgy ráun, mint én, ha helyette mindig van utánpótlás.

A munka büdös, a kupon nem ... :whistling:
    A game befejezése óta befejezett több, 10+ kötetes mangák száma: 7 + ongoging series 9
    「目には目を!歯には歯を!!悪には悪を!!!」
    "You are weak. Why are you so weak? Because you lack... hatred."
  • New

Régebb még Dracon céhhel farmoltuk a jégboszit, de a szerverösszevonás után már a tömeg miatt, meghogy mások tulajdonuknak tarották a boszit majdhogynem lehetetlen volt. Akkor azt gondoltotam, hogy érdemes lenne randomra betenni a megjelenésének helyét. Na ez megvalósúlt, viszont azóta emberhiány miatt nem nagyon ütöttük. Most, hogy lenne kivel kicsit hátrányba vagyunk mert ez a random megjelenés is korlátozodik kb 6-8 helyre, s vannak akik azokra a pozíciókba már külön karikat helyzetek, hogy minél gyorsabban megtalálják, szóval max 5 percig van esélyed találni 1-et utána meg vége, mert a többit már lecsapták.
    Mire bevezették a random megjelenést nagyjából már egyik kinti boss se droppolt nekem szóval egyik hiánya se hatott meg :P
    Van 1-2 boss aminek helyének megváltoztatása szerintem fölösleges volt, pl. Lángkirály, Kilencfarkú. A lángkirály esetében sose éreztem azt, hogy olyan nagy tömeg ütné azt a bosst. A Kilencfarkú esetében pedig nem változott sokat a hely csak 1 kicsit nagyobb lett.
  • New

- Régen farmoltam őket, mostmár nem.
    - Aki már rájött melyik boss hol resizik annak hamar megvan, viszont egy kezdő vagy aki visszatérő játékos annak már nehezebb dolga van.
    - Az ötlet nem rossz,hogy az adott mappon bárhol lehet és itt jön az a, DE ez nem így történt. Most is ugyan úgy állandó helyük van csak kicsivel több.
    - Egyikse viselt meg :P
    - Elején oké elment....ment az ember hátha szembe fut vele és akkor örül lecsapja viszont így már ugyan ott vagyunk ahonnan indultunk megvan a kicsivel több állandó hely azokat végig járja és kész. Szóval ezt a változtatást ebben a formában feleslegesnek tartom.
  • New

Jó kezdeményezés ez a változtatás.
    Irták előttem hogy aki rájön a helyekre annak könnyű dolga van. Viszont biztos hogy több időbe telik mintha egy helyben lenne. Igy van esélye másoknak is.

Egy dolgot hiányolok mint általában minden újításnál. a HIVATALOS MINDENKI SZÁMÁRA ELÉRHETŐ TÁJÉKOZTATÁST.(mi hogy hogyan és mire változott stb.Ez a találja ki a játékos dolog már nagyon sok aktív embert elüldözött a közösségből)
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • New

Én azt vettem észre jóval kevesebben bosziznak most hogy több helyen lehet. A szörnykártyás móka miatt időnként mi is megkeressük és 1 ch-n mindig megvan azért. Ha nem levérezve , lemérgezve hagyják ott a sámival egyedül is lecsapom, de ha már összekenték akkor kell némi ütőerő a regjét átütni. A többi bossról az a véleményem , mint a többieknek igazából csak több helyük lett, de ha valaki nem csak a bosst hanem a metineket is üti, biztos beleesik a kőrbe a boss is.