Októberi rendezvények

• Kibeszélő
  • New

Sziasztok!

A főszörnyessel kapcsolatban lenne pár észrevételem...
    A Gnoll nagyurat nem tettétek be, a 72-120-as részhez... Pedig azt vártam, hátha adja a 2 éve tartó küldetésemet. Mivel nem volt, nem is adhatta meg. De nem baj, ettől függetleül élveztem az eventet.

Minato85
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • New

Aminek én személy szerint nagyon örülök, hogy megint lesz bányász event, ez a kedvencem.

Mondjuk nem bánnám, ha nem egy órás lenne, hanem legalább kettő, sokkal jobban ki lehetne használni. :)

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • New

A főszörny evennttel kapcsolatban eléggé negatív a véleményem. Ezt idén már elsütöttem játékban máskor megtartott alkalmakkor is. A probléma az, hogy úgy, hogy ismerem rendesen a mapot is alig láttam bosst. Olyat is, amit éppen más ütött. Pedig játékos se nagyon volt. Nagyobb csetepatét rendeztünk Ork középen, mint amit mások rendeztek bossok ellen. Mondanám, hogy ok, ez is ilyen volt, de tavaly is voltam boss eventen, amikor egymást érték a bossok, gyakorlatilag nem is nagyon kellett a kezdő szigetekről elmennem, vígan farmolhattam úgy, hogy mások is voltak a szigeten. Ráadásnak megkaptam a végén az egyik SGM-től, hogy mekkora hálátlan is vagyok... a francokat! Mindig lelkesen várom a metin és boss eventet, hogy aztán újfent hatalmasat csalódjak. Sajnálom, de az, hogy bedobtak mindegyik bossból mondjuk 3-4 db-ot kb. 45 perces event keretében, háááát.... még a tavalyi map1-es rögtönzött mini eventeken is több volt.

Ami a bányász eventet illeti, múltkor lemaradtam róla, szóval most várom. De nagyon remélem, hogy nem hasonlóan siralmas lesz, mint mostani boss event. Emellett igen, egy két órás verzió jobb lenne, de ez van. (Remélem nem 45 percesre csökkentik, mint a boss-ost...)

A ládás eventről meg inkább nem nyilatkozom. Már nem nagyon próbálkozom, mivel ha végig farmolom is azt az időt, esik mondjuk 2 db és akkor nagyon jó volt a dropp. Lehet ezt az időt hasznosabban is tölteni.

A munka büdös, a kupon nem ... :whistling:
    A game befejezése óta befejezett több, 10+ kötetes mangák száma: 7 + ongoging series 9
    「目には目を!歯には歯を!!悪には悪を!!!」
    "You are weak. Why are you so weak? Because you lack... hatred."
  • New

Sziasztok újra!

Nos, a sárga ébenláda dobás számomra is csak elméleti szülemény.
    Sok metint levadásztunk a párommal. de nem esett egy sem.
    A bányászati rendezvény tuti jó lesz, mi ki fogjuk használni. Ahogy Dreany írta, lehetne kicsit hossuabb is, de se baj! Örülünk ennek is, hisz sok jó ércet lehet összehozni :)

Üdvözlettel: Minato85
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!