SÉ-s Optolók, 5. optolok siker-arányának növelése

• Játék
  • SÉ-s Optolók, 5. optolok siker-arányának növelése

- Javaslat címe:Sé-s optolók, 5. optolók siker-arányának növelése

- Javaslat lényege: Sokan vagyunk úgy a játékban , hogy szeretnénk kicsit jobb cuccokban harcolni a mobok és játékostársaink ellen , de optolóra, forgatóra és 5. optolóra legkönnyebben szert csak úgy tehetünk , ha sé-t rendelünk.

- A javaslat részletes kifejtése: A játékosok játék kedvét igen erősen rontja az , ha a pénzükért nem kapnak mást mint az üzenetet , hogy a bónusz hozzáadása nem sikerült. Ma reggel vettem egy 5. optolót az első természetesen nem sikerült, de hát az ember ehhez már hozzászokott , vettem még egyet , gondoltam ha már vettem 90 sét rászánom a maradékot hogy a pajzsomban legyen egy 5. opt is. Ez sem lett sikeres.
    A javaslatom az lenne , ha veszünk egy 50% sikerességgel rendelkező tárgypiacos tárgyat, rangunk függvényében billenjen picit a mérleg a játékosok irányába. Tehát , ha lovagiasak vagyunk kettőből legalább 1 sikerüljön. Az ember kedvét az ilyen sikertelen optolások el tudják gyorsan venni , régóta kedvelt esténkénti szórakozásától. Kedves fórumozó játékos-társak fejtsétek ki véleményeteket az ötletem helyességéről és helytelenségéről. Köszönöm , hogy végigolvastátok :)
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Sasori95 wrote:

rangunk függvényében billenjen picit a mérleg a játékosok irányába. Tehát , ha lovagiasak vagyunk kettőből legalább 1 sikerüljön.
    Mivel a javaslat lényege ez, ezt nem tudom támogatni, és értelmetlennek tartom ehhez kötni az optolás sikerességét.

Eventek alatt szép számmal lehetett 5. optolóhoz is jutni, és ahogy már leírták, vannak holmik amiből nyitható, sőt átadható is van, nem kell séért venned.

Nem realizálható ötletek

értelmében zártam. Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Van ennek is miértje.

Pl. Continuum egy "öreg" szerver és már dúskál a cuccokban.
    Ha bevezetnék, hogy teszem fel minden optoló legkésőbb másodjára sikerüljön, akkor Discordia utolérné pár hónapon belül. Jöhetne a rinya, hogy nincs piac.
    Így tudják legjobban kitolni egyrészt a szerver életét, másrészt a mi számlánkat.

Nyilván ez a magyarázat nekem sem tetszik, pont nemrégiben próbáltam 5. optot adni egy ékszeremhez... 8! darab kellett hozzá míg feladtam és belerakattam mással. Igaz ebből csupán egyet vettem séért.

Tartózkodom.
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • Én sem támogatom, bármennyire is örülnék neki ha fele ennyit kellene költenem. Ez mindig is szerencsejáték volt, aki nem akart az pedig nem költött rá soha.

Én ma reggel 2 tárgyamat ötödik optoltam, az egyikbe elsőre belement, a másodikba öt után sem. Ez van, én voltam a hü-kockázatvállaló.
    "Ha egyszer meghoztuk a döntést, a legjobb ellenérv előtt is be kell zárni a fület: ez az erős karakter jele. Tehát az ostobaság alkalmi akarása."
  • Sziasztok!
    GF részéről jól ki van ez találva, jó be van álcázva az illegális szerencsejáték tevékenység! Átváltja a Ft-ot egy virtuális fizetőeszközre és máris megteheti azt,hogy a pénzedért nem kapsz mást mint egy kelletlen üzenetet "a hozzáadás nem sikerült" Ha nem így lenne a szerencsejáték felügyelet már réges-rég lecsapott volna rájuk! (egyébként számomra annak idején ez volt az első negatívún a játékba,és azóta is bennem a tüske!)
    A javaslat ezek fényében igencsak felesleges,de már csak azért is támogatom!
    Üdv.:fincsi
  • Sziasztok!
    teljes mértékben igaza van fincs-nek,sajnos már egész játék a pénzről szól, nem úgy mint régen,igen lehet optolni, hf ből,de mint a tegnapi hf event és az előzők is kb,annyi esélyed van hf et farmolni mint a göncölszekeret megrakni szénával,tulajdonképen tegnapi nap végig követ ütöttem hf alkalmából wőrősben is meg 90 es pályán is 100+ kő után még mindig 1 hf se holott ki írták tárgydobás +10 % alék kesztyű is volt rajtam semmit sem változott a dropp ugyan olyan sz... mint volt,hát rá szántam magam és vettem 70 hf ládát 2db 5 ik optolo volt benne,és akkor kérdés,vársz kővetkező eventre ahol ismét nem lesz hf ed vagy ha van rá forintod akkor fogod töltesz Séét azt be optolod,de ha már fizetsz érte akkor igen is kapd meg ami jár a pénzedért legalább is töredéket,hogy érdemes legyen venni optolot ami mellesleg még szinkronban sincs ipari árával mert nagyon drága és még ha 1 se sikerül akkor kb kidobott pénz az egész..teljes mértékben támogatom és 1 től 5 ig optolást kicsit feljebb kellene a sikerességi rátát.