lélekbarlang kibeszélő (összevont)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Én meg értékelném, ha normálisan írnál ^^ Persze nem vagyok az a sértődős fajta... És nem összeszedtem magam, hanem csak tudod van az úgy, hogy valaki gondolkodik is, mert szimplán segíteni szeretne.... (bár ahogy látom itt már azt se érdemes)

AkiNemVak wrote:

sés EXP gyűrű és 8 órától 11 óráig Kaszt ládás 3órás ital illetve 8-9 közt egy egyórás exp gyűrű majd 12-15 közt még egy 3órás bölcsesség ital illetve innét már folyamatosan 18 óráig a bölcsesség ital 1órás illetve sés gyűrű keverékével (karakterlapon 150 EXP-t írva) normális dolog-e hogy 10 óra alatt 32,50% lett az exp je úgy hogy az autóba a jelmezek mindegyike megy és nem sebzik a Barlangban lévő 87 illetve 89es szintű mobok a 85 karakterem ? (reggel kb 4 vagy 5% ról indultam) most 32,5% vagyok ugyan úgy 85ön ...
    ezt a kérdést tetted fel...
    Most meg ezt írod:

AkiNemVak wrote:

a lényeg azon volt hogy eddig 2x 50% volt fent most meg a levehetetlen kaszt ládis Bölcsesség ital + 50% és így nem kapok exp jóformán
    Holott előtte leírtad, hogy szinte 1 óra kihagyással végig volt bölcsid.... +sés +1 órás gyűrűk

Leírtam szépen, a fehér setaouk nem az a hely, ahol az emberek fejlődnek... leírtam azt is, hogy számold ki.
    Csak annyit kellett volna tegyél, hogy 10 percig megnézed kb mennyi szörnyet ölsz meg, vagy 10 perc alatt ezen feltételekkel hány % jött....

AkiNemVak wrote:

A kérdés az item bugos a barlang vagy ez normális?
    De most komolyan... tényleg az ember segítene, hogy tisztán láss... és akkor ez? :D

Amúgy csekélyke számítással kiszámolható, hogy reális a 30% ezen feltételekkel, e nélkül azokból a mobokból valszeg 10-15%-ot kaptál volna...

Tehát itt nem az tárgy a bugos.... neked kellene megérteni, hogy nem jó mobokon akarsz fejlődni.... ennyi
    (de ugye ezt is leírtam már)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • dreamy wrote:

Most meg ezt írod:

Holott előtte leírtad, hogy szinte 1 óra kihagyással végig volt bölcsid.... +sés +1 órás gyűrűk
    ez 2 időpontban volt egyikbe nazar a másikban bölcsi volt

10 év játék után felfogom agyilag hogy a vörösek több expt adnak a simáknál viszont kissé hihetetlen hogy mások 99 re vörös szellemerdőbe is feltudtak menni anno bölcsesség ital nélkül

és remélem megérted azt is hogy az új patch előtt hatványozottan mélyen érint minden egyes % mivel javíts ki ha tévedek nem tudni mikor jön be ez az egész dolog
    90 menta P áth P heves P dübi G4 test M7 kardütés :thumbsup:

youtube.com/watch?v=RSxP7DU1KOI
  • AkiNemVak wrote:

ez 2 időpontban volt egyikbe nazar a másikban bölcsi volt
    Nazarról nem is írtál...

AkiNemVak wrote:

viszont kissé hihetetlen hogy mások 99 re vörös szellemerdőbe is feltudtak menni anno
    Nem úgy tűnsz, mint aki 10 éve játszik (ne haragudj meg ezért)
    Vöröserdőben nem fejlődtek 99-re, még a szerver első 99-ese is b2-ben lett annyi.... Napi 15 órás monoton öléssel.... és nem egy nap alatt.
    És igen a régi játékosokok autóvadászat nélkül , monotonon öltek barlangba 10-15 órákat naponta, több napon -héten át....
    Te gyorsan akarsz nőni, de továbbra is azt mondom, hogy a sima setauk a maguk 7000 expjükkel nem az a hely.

Egy próbát nem vagy hajlandó csinálni, hogy mennyi expet kapsz egy mobból/csopiból mielőtt felpakolod a plusz cuccokat, és újra egy próba mikor felpakoltad... Lehet itt még órákat írogatni, meg hangoztatnod, hogy ez neked mennyire fontos, de a segítő szándékot meg nem jó néven veszed...

Akkor mégegyszer leírom a sima setaouk nem az a hely, tehetsz oda tripla gyűrűt is.... és nem a bölcsesség itallal van a gond... sosem lehetett ott nőni.
    Ellenben a vörösek alapból 3x annyi expet adnak és az hatványozódik a plusz dolgaidtól, sőt a parancsnok 6x annyit ad és erre jön a bónuszod...
    Dehát te tudod neked mi a jó a 7000 vagy 21000/42000 exp....
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"