lélekbarlang kibeszélő (összevont)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Az antik a bufferemé, és teszteltem nem sebez többet a 31 áks orchideámnál :D Bár abba bele ment a mobkő és van benne 6% ördög is.. :D

lv 91-Gömbvillám P/31-Fény P/36-Tűzkő P/31-Mennykőcsapás P/35-Mennydörgés M
    Lv 76-Krit P/31 Áldás P/32-Sikoly P/34 -Visszaverés M8
    Lv 70-Lesi-Táncoló tőr G2/2-Felhő M7-Villám M5
  • Sziasztok, Szia Assurya!

Mások javaslatát is összevetve b2-ben kelleni fog az immun, ahogy írtam én is. Bár, a b2 elején nem igen van szükség arra, de jó ha van immunod.
    Ha viszont gólemezésre adod a buksid, oda krit kell több. Mivel a bari jég teremtményeire semmilyen opt nem hat az ák-n és kk-n kívül. Gólemeknél előny, ha van melletted buff, áldás, segítsége kombinációval...
    Én gólemre az orchideát vinném...

Minato85
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • egy olyan kérdésem lenne hogy wpnek b2be ugye nem kell olyan fullos cucc mint pl testinek vagy bmnek de az ördög ugye alap dolog minden karinak meg talán a nyil def, a félelem miatt talán nem fontos annyira, villám az sokat dob wpnek is vagy elég az ördög+nyil+kivédés vagy lehet kicsit lazább cuccokba is lenni? vörös termekre gondolok vagy oda már kellenek a jo kis villam nyil ördög kivédés mindenből egy kicsi? a másik meg hogy wpnek ha van buff akkor kell krit vagy hanyagolható és inkabb a többi optokbol legyen több? sok olyat hallok hogy wpnek krit kell az ütések miatt mert nem sokat skillez más azt mondja nem kell krit elég az amit ad a buff 50% körül

edit: kiegészíteném azzal hogy mennyie füles vagy ébenfa jobb? én nem akarom azt hogy felrakom a mennyeit pengét benyomom és cserélgetni.. 1 fix szettet akarok és azt nem akarom cserélgetni csak a penge miatt, ugye ébenfa elég sok tp-t dob de az int is fontos ki melyiket használja?

edit: sokan mondják hogy fa cipő de sztem az a 10 % vagy nemtom mennyi villám elhanyagolható ha van melette 40%, akkor jobb a bőrcsizma dupla nyillal vagy akkor már inkább kivédés miatt qilin tp+dupla nyil?

The post was edited 2 times, last by Traxdata ().

• Sziasztok!

Volna egy égető kérdésem. Húzom a buffomat, 91-es már, de kezd egy kicsit bosszantó lenni hogy barlang 2-ben akárhogy elhúzom a mobokat a folyosóról, előbb-ütóbb vissza vándorolnak, a hf láda meg kicsit drága a sárkány medálokért.

Kérdésem volna, hogy van olyan terem vörösöknél, ahol ha leölöm szépen a mobokat a folyosón, nem teremnek oda?
  • Sziasztok tegnap voltam először süsüt ölni de szerintem bugos volt mert már ha csak a közelébe mentem kihaltam anélkül hogy skillezne. Ha skillezett azt túléltem de valamiért városba éledés után is azonnal haltam pedig közelében sem voltam az lenne a kérdésem, hogy ez mindig ilyen? Vagy én vagyok kevés oda? Esetleg bugos? Kicsit elkeseredtem :(
  • Szia Vagon!
    Elég sokan csapják jinnoban a sárkányt.Tőlük kellene informálódni.
    Pár alap dolog: a sárkány kb a fél termet is tudja sebezni. Van hogy 30k tp-ből is kiüt. Sokszor nagy a késés a sárkányteremben. Pl nézd meg Phone nemrég felrakott videóján. Azon jól látszik a 2-3 mp-es csúszás.
    Ezek lehetnek kiindulópontok, hogy választ találj a kérdésedre.
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Sziasztok!

A 94-es küldi zárókövének kiütéséről kinek-mi a tapasztalata?
    Próbáltunk sárkányt és husi tábit is ütni, egyik sem adott.
    Lehet nem csoportban, hanem egyedül kell kiszenvedni?
    Csopvez minden esetben én voltam, 90-es mapos kesztyű végig fent volt.

Yongant is felpróbáltuk, az wiki szerint sem ad, és így is tett. :)

Ötletek, tippek, tanácsok?

Köszi.

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P
  • Köszönöm szépen a válaszokat.

Akkor sárkányról leteszek, tábira rágyúrok.
    Jó lett volna ha nem váltom még be a medálom, így maradnak a levek. :)

Köszi mégegyszer.

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P
  • Sziasztok!
    A véleményeteket szeretném kérni. Még régebben volt egy javaslat a párhuzamos sárkány runokkal kapcsolatban. Röviden annyi a lényeg, hogy mint ezelőtt 1-2 évvel szintén 1-2 ember farmolja egész nap a sárkányt, természetesen nem epic váltó/setau lélekkő céljából mennek naponta 5-6x. Ugye egy céhben hosszas szervezkedések után lesz valami egy sárkányból, természetesen ha xy nem megy be 7-edjére is egy nap, és csipet csapat hoppon marad és várhat egy újabb órát és TALÁN bemehetnek. Igen itt a gyorsabban kattintó emberke nyer, viszont véleményem szerint valamit kezdeni kéne ezzel, mert sokan még életükben nem jártak a sárkánynál.
    Amiért szeretném a véleményeteket kérni, mert egy rendes javaslatot szeretnék összerakni, ami talán pár év múlva megvalósulhat.
    Kezdetnek én is időkorlátra gondoltam, karakterre szabva, mondjuk 2 óra, természetesen sikeres run után.
    "Sic gorgiamus allos subjectatos nunc"
  • GLAEDR wrote:

Sziasztok!
    A véleményeteket szeretném kérni. Még régebben volt egy javaslat a párhuzamos sárkány runokkal kapcsolatban. Röviden annyi a lényeg, hogy mint ezelőtt 1-2 évvel szintén 1-2 ember farmolja egész nap a sárkányt, természetesen nem epic váltó/setau lélekkő céljából mennek naponta 5-6x. Ugye egy céhben hosszas szervezkedések után lesz valami egy sárkányból, természetesen ha xy nem megy be 7-edjére is egy nap, és csipet csapat hoppon marad és várhat egy újabb órát és TALÁN bemehetnek. Igen itt a gyorsabban kattintó emberke nyer, viszont véleményem szerint valamit kezdeni kéne ezzel, mert sokan még életükben nem jártak a sárkánynál.
    Amiért szeretném a véleményeteket kérni, mert egy rendes javaslatot szeretnék összerakni, ami talán pár év múlva megvalósulhat.
    Kezdetnek én is időkorlátra gondoltam, karakterre szabva, mondjuk 2 óra, természetesen sikeres run után.
    Kedves Glaedr!

A párhuzamos CH-kkal való belépést eddig is elutasították. A karakterre szabva 2 órás belépés pedig egyrészt kuka, másrészt szerintem ne bombázd buta ötletekkel a "fejlesztőket", hanem ha javaslaton gondolkozol, akkor legyen rendesen kidolgozott. Akik bejárnak elmondásod alapján naponta 5-6x, azok valószínűleg egy vagyont költöttek arra, hogy ők bejárhassanak. Tegnap én is kaptam egy PM-et Morthaltól, hogy szeretnének menni, mire a válaszomban azonnal megkapta, hogy rendben ez volt az utolsó kör, átadjuk a stafétát. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát alapon, én honnan tudjam, hogy a Te személyed menni akar egyáltalán a céhhel egy süsü runt? Illetve attól, hogy heti 1 napon bemegyünk 4-5 kört, az nem azt jelenti, hogy a 7 minden napján járjuk a napi 4-5 kört. :) Az utóbbi napokban többször is láttam, mikor felléptem a boltossal, hogy senki sem megy be sárkányt ütni, tehát mégsincs akkora harc azért a sárkányért, maximum "csúcsidőben". ;)

Remélem ezek után elgondolkozol a javaslatodon, és a - "ha már nekem sem megy, másnak se menjen" - hozzáállásodon, és valóban egy forradalmi ötlettel állj elő. Mint tudjuk a GF szereti a játékosok hátrányait növelni játékélmény terén (igen a sárkányt is hétről hétre erősítik, még ha nem is írják bele a változtatásba ( néha -50 sebzés... néha -100...) és fel sem tűnik senkinek az a kis különbség. Szóval gondolkozz el az értékrendeden kérlek, szólalj meg PM-ben az adott személynek, hogy szeretnétek menni. Hidd el, ha nem WpCamy-ről van szó, biztosan be lesztek engedve. ;)
    "Ami nem öl meg, az XP-t ad."
  • Drága Ghosryder!
    Nem tudtam hogy sorszámot kell tépni...
    Ha neked az jött le, hogy a szomszéd lova is dögöljön meg, akkor nagy baj van.
    Úgy szeretném azt a javaslatot felépíteni, hogy a káposzta is megmaradjon meg a kecske is jóllakjon.
    Szándékosan nem írtam neveket. Lehet csipkelődni, meg mehet itt a szájkarate, de nem az a cél. Csupán annyi lenne a tervem hogy mindenki hozzáférjen ahhoz a döghöz, és lehetőleg ne fél napot kelljen várni, és ne kelljen bejelentkezni mindenkinél sorban, hogy na de most én mennék, aztán legyek a jóindulatára bízva, hogy esetleg beenged-e vagy sem.
    Viszont itt nem csak rólad van szó, mások is gyakran mennek. Van olyan, hogy még hajnal 2-kor is ütik.
    Én elhiszem, hogy a sárkány kiváló yangforrás. És azt is elhiszem, hogy böki a csőröd, hogy megint felhoztam a témát egy év után. Hidd el egyáltalán nem személyeskedésnek szántam, és nem foglak kitúrni a mézes bödönből. Azért írtam kibeszélőbe, hogy mindenki, igen legfőképp a sárkányt farmolók hozzászóljanak, hogyan lenne a legmegfelelőbb a dolog, hogy ne essen akkora csorba a milliárdos bevételeiken, és mások is hozzáférjenek, ha más nem legalább élményből.
    Az időkorlátot pedig az előző javaslatra hivatkozva írtam, ahogyan a párhuzamos runt is. Csak hogy tisztázzuk ezekből semmi nem lett, ezért is szeretném ha egy aranyközéputat találnánk anélkül, hogy egymás pénztárcájában turkálnánk, és egymás torkának ugornánk.
    De ezek szerint nem érdemes ezzel foglalkozni marad az erősebb/gyorsabb kutya effektus..

Edit: a duplapost elkerülése végett ide írom.. lehetne egy várólista, ahova lehetne jelentkezni, míg a másik csapat bent van/már kijött de a sárkány még nincs, amely az első csapatnak 5 perces előnyt ad. Ha a megjelenéstől számított 5 percen belül a csapat vezetője nem indítja a runt, úgy a következő csapaton a sor, és így tovább.. így ha nincs előtted ember azonnal mehetsz, és a többieknek sem kell könyörögni, hogy na de eressz be kedvesem..

Edit2: helyesírási hiba javítva

Edit3: annak elkerülése érdekében hogy egy ember 5 karival lefoglalja, a regisztráció után a csoporthoz való csatlakozás nem lehetséges. Tehát ha xy jelentkezett, higy megy a sárkányra 5 emberrel, akkor 6. már nem csatlakozhat a csoporthoz.

Véleményt szeretnék nem szájkaratét. Köszönöm ^^

The post was edited 3 times, last by GLAEDR ().

• Azt ugye észre vettétek, hogy ez csak egy kibeszélő és nem javaslat ? :) Nem nagyon járok sárkányozni, de azt tartanám célszerűnek ami a többi nagyobb bossnál is van, hogy párhuzamosan lehessen bemenni, esetleg nagyobb szünetekkel, mint például Thrym. Esetleg még létszám korlátot is beraknék , hogy ne egy-két ember mókája legyen, vagy ha mégis akkor legalább több kulcsot kelljen használnia . Sajnos vannak nem kevesen a játékban akikkel semmit nem lehet normálisan megbeszélni, tehát a megbeszélés nem igazán működik. Még azt se mondanám , hogy mindig az erősebb jut be, inkább azt hogy az aki tudja a trükköket. Szóval mehessen akárhány csapat , mondjuk 2 óránként minimum 4 fővel. Így szerintem mindenki bejuthatna elég sokszor. Bátran menjen éjjel-nappal akinek nincs jobb dolga :) Maximum sajnálom ezért, hogy neki csak ez jutott . :D
  • Igen szándékosan lett kibeszélő, első körben legalábbis. Egy rendes javaslatot akarok majd összerakni, azért kérem a kibeszélőben a véleményeket. Én úgy is elviselném ahogyan te írtad szeder, de sajnos a rendszeres farmolók így kikelnének magukból, hogy miért akarom elrontani. Egyelőre én ezt a várólistás dolgot látom célravezetőnek, de várom a rendszeres farmolók véleményét is, hogy hajlandóak lennének-e bele menni, hogy ebbe az irányba induljon a leendő javaslat. Természetesen más alternatívák is jöhetnek.
  • A sárkány farmolása régen és most teljesen más okból történt.Régen ugye a karom és pikkely volt a fő irány, no meg a cipők és akkor még kellett hozzá csapat.Ma már csak és kizárólag a yang szerzésről szól.Olyan javaslattal kell előállni, ami mindenkinek megfelelő lehet.A végső szó úgyis a GF-é lesz.Figyelembe kell venni más országok közösségeit is.A mienk elég kicsi közösség szóval ha nálunk probléma, máshol mekkora gond lehet ez? Én személy szerint a párhuzamosan haladó runokra tenném a voksom. Akár időkorlátosan is, mint a jelenlegi 100+ runok. Fellendítené a barlang farmot. Újra lenne ára a csavart kulcsnak és többen időznének miatta barlangban.Talán hiány is alakulhatna ki belőle.

Night
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Sziasztok!

Én mondhatom h a sárkányt farmolom/farmoljuk...Nem kell ezen semmit változtatni mindig lennének olyanok akik hoppon maradnak és csak azért mert nemjut be az illető már javaslattal kell előallni h neki legyen jó.:)
    A fejlesztők végre olyan bejutási rendszert talaltak ki ami izgalmakat hoz és nem fix h te mész be.
    A várolistás dolgot meg hagyjuk ez nem egy Meley barlangja..:)
    Az lenne ésszerű javaslat ha ch-nként lehetne menni ...természetesen ha kispista bemegy ch1 en a többi chn 1 orán át nemmehetne be de emellett bejutna nagyjozsika is ch2n... :)
  • Persze, ha a GF-nek nem jut eszébe, hogyan lehetne elrontani egy dolgot adjuk nekik az ötletet nem igaz? Utána pedig megy a sírás, ha még rosszabbat csinálnak belőle mint az elképzelt ötlet (ne mondja nekem senki, hogy egy javaslatot úgy raktak be, ahogy meg lett szavazva, mert nem).

GLAEDR wrote:

Én úgy is elviselném ahogyan te írtad szeder, de sajnos a rendszeres farmolók így kikelnének magukból, hogy miért akarom elrontani.
    Ez nem kikelés magunkból. Az ok amiért nyitottad ezt a beszélgetést, az pont azért van, mert pont beelőztünk titeket. Elárulom, más is szokott (közöttük mi is) 3-4 órákat állni az NPC előtt, mert mások előznek be minket is, de nem állunk neki ezért fórumon írogatni. Mint elmondtam, mi utána kijöttünk és mondtuk, hogy ha már céhként összeszerveződtetek nem mi leszünk azok akik ezt tönkreteszik menjetek nyugodtan. Mire kijöttünk map1-re, ti be sem mentetek, érdekes mód senki. ?( Szóval nem hinném, hogy annyira "tele" lenne az a sárkány ütők sora, mikor délutánonként és esténként is sokszor mikor felfutunk, érdekes módon szabad a sárkány.

Night wrote:

Újra lenne ára a csavart kulcsnak és többen időznének miatta barlangban.Talán hiány is alakulhatna ki belőle.
    Ha figyeled a piacot, sokszor 1.5-2m/db áron megy a csavart kulcs. Ami nem apró pénz. :)

A párhuzamos CH-s farmolását támogatom, a várólistát kevésbé. Ennyi erővel a drop is legyen várólistás. 1 óránként maximum 2-3 metinkő dropol neked, vagy mégjobb. 95 mappra 6 óránként mehetsz be maximum.... nem?

Off: Régen sem csoportban ütötték (maximum nagyon kezdetben), hanem 2 vagy nagyon durva esetben 3 fő.
    "Ami nem öl meg, az XP-t ad."
  • Ráadásul nem 1x fordult elő hogy délután ennyit látok: A Kéksárkány még életben van...
    vagy amikor épp nincs kedv menni alig megy valaki... Ennyit erről.. :)!!
    Nincs nagy harc érte nem tépjük le egymás fejét ha a másik megy be ez ilyen ha te vagy a gyorsabb te mész ha nem nem..
    Aki megy tudja hogy ezzel jár..