lélekbarlang kibeszélő (összevont)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• lélekbarlang kibeszélő (összevont)

Barlang 2.szint főnökének kibeszélésére szolgáló téma! :thumbup: Nos hát kezdeném ma este mi is elmentünk megpróbálni.Tudni illik ha meghal a parancsnok előjön az erősebbik változata csak úgy mint a sötét szellem vezető eseténél.Itt is erősebb a 2. és idéz maga mellé pár 97es kis parancsnokot.Nem tudom kinek milyen kellemes holmikat adott de mi nem voltunk elragadtatva a látványtól.Íme pár kép, élvezzétek :P :

• Szép:)
    Gratulálok hozzá

Megtudod mondani hogy körülbelül mennyiket sebez,esetleg mérgez is?

Edit:
    Jégboszinak jobb a droppja,vagy lehet hogy nem voltatok mázlisták:)
  • Jó látni, hogy a pegán a chunjosok is püfölik. Ahogy észre vettem, valóban a boszinak jobb a droppja. Míg az dobál 66os vértet meg +6os pajzsokat addig ezek csak +3as pajzsokat górálnak. Viszont ahogy elnézem ezek kagylókat is dobnak, és ha egy fehér gyöngy van benne akkor már jobban meg érte mint a boszit.
    > Név: Sikoly | Szint: 93 | Szerver Pegasus | Birodalom: Jinno | Faj: Kard Sura <
    > Sárkány örvény P (37 kő) | Elv penge P (36kő) | Félelem P (33 kő) | Elv vértezés P (32kő) | ujjcsapás P (36 kő) <

GAME START 2009 Február 18 | GAME OVER 2012 Február 1.
  • Sziasztok!

Mi is leüttük amint be rakták a 2. szintet, ahogy be lehetett lépni szaladtunk hátra, mert azt hittük van sárkány holott csak ebbe a Főnökbe botlottunk ami a következőket dobta : kepfeltoltes.blogja.net/images…010-09-01_12-44-51-85.jpg

Nagyon egyszerű amugy leütni, szerencsére jó az ördög elleni erő rá tehát hasonló a kaszásra de főleg a szellem vezetőre, mert ebből is kettő van :) De a drop az nagyon nem szép :)

Üdv. TK X(
  • ha egyszerűbb leverni akkor gondolom ezt is megéri
    sok kiegészítőt dob, vagyis könnyen lehet benne tp-s is
    csak tartanék ott h láthassam is necsak képről:P
  • Gratulálok, nagyon szép volt!:)

A wiki pedig nem hiányos, 86 felett a vörös erdőben alternatív drop, és mivel vörös erdőnek írja ki a lélekbarlang 2. szintjét sokszor azthiszem innen már tudod.
  • Ha jól tudom 75.től alternatív dropp Barlangba a kagyló:)

Amíg bent voltam én is néha-néha kaptam bár én 78-79 körül kezdtem bírni barlangot,így az biztos hogy onnantól már alternatív droppként dobálják.
    Gondolom azért nem szerepel Wikin,mivel nem a parancsnoktól kaptad hanem "atternatív droppként" kaptad:)
  • Grat nektek! Altairon is ki lett ütve, de sajnos nem éri meg a farmolást a boszinak "szebb" a dropja.:) A kagyló pedig alternatív dropp a barlangban és a vörösben is.:)
  • Lélek barlang kibeszélő...

Üdv mindenkinek,
    Röviden, a téma arról szólna, hogy kinek mi a tapasztalata a barlanggal kapcsolatban. Rákerestem keresőben, de ilyen kibeszélőst nem kaptam.
    A lényeg az, hogy bárki leírhatja a véleményét, tapasztalatát. Itt leginkább a Seatou ninjákat venném előtérbe, mi hatásos ellenük, mivel lehet védekezni,
    milyen optok szükségesek, stb. :)
    Ha már van mégis van ilyen téma, kérnék vkit, hogy linkelje be, majd egy mod-ot hogy zárja.

Üdv, Exile

összevontam. Dreamy
  • Szia!

A nindzsák alatt az ijászokra gondolsz? Ha igen akkor ellenük a nyíl elkerülés(dicsfény) és a fortély kő hatásos, létezik nyilak elkerülese bónusz is sapkában, ezek biztos jó ellenük. A nyíl ellenállás még nem lett kipróbálva de szerintem az is hatásos ellenük(bőr csizma). Az örödög elleni erő hat rájuk....
  • Igazából a ninják alatt az összes Seatou teremtményt értettem, csak nem ugrott be más szó amiel összefoglaljam. :P A védekezési lehetősegét jó lenne tudni a titokzatosok ellen is, mármint az immun pajzson kivül... ^^
  • Az első szinten lévő titokzatosokat a mágia támadás sebzi legjobban mivel nincs mágia védelmük. A Bm sura a leghatásosabb ellene.
    De minnél több ördög elleni erő van rajtad annál többet sebzel ilyen egyszerű.xD
    Fontos, hogy a setau harcost úgy a legkönyebb megölni,hogy ütöd és amikor a fele alatt van az élete akkor skillezed, mert ha eléri az egyharmadát kb az életük akkor rengeteg krittet ütnek..
  • Setaou íjászt, katonát, bírót még nem öltem, mert erősek nekem, de a vadász és titokzatos ellen úgy vettem észre, hogy nem kell semmi extra cucc, mert a villámokat nem szeretik, viszont a harcosok ellen kell az ördög elleni, ha többet akarsz egyszerre ütni. A titokzatost ki lehet védeni immunnal (bár nem 100%, néha kábít), a mérgezése sem gond, mert a kúrál leszedi. Magasabb szinten még az is nagy segítség ellenük, ha neked van mérgezős cuccod, mivel elég nagy a TP visszatöltésük.
    Ha több harcost akarsz ütni, mint amennyivel alapból elbírsz, akkor a magas ájulási esély a nyerő bónusz.
    A másik, hogy először a titokzatost ajánlott leölni, mert képes feltámasztani a holtakat, de az is jó játék, ha őt meghagyod és nem kell új csoport, mert feléleszti a többit. :thumbup:
    "Nem adom fel, tudjátok
    Láthatatlan, lapos sumákok
    Istenem, de sokan vagytok, rosszak!"

• ha kérhetném tudnál még a többi lb 2-s szörnyről pár képet mellékelni? esetleg olyan képet amin maga a parancsnok is látszik nem csak egy halom ember ahogy üti? :) amúgy grat hozzá, nem kis munka lehetett.
  • Az alap mindenképp 60-80% ördög elleni, és egy bazi nagy ÁK-s FMS/Méregkard (lehetőleg +9). Buff mindenképp kell, anélkül 0 az egész! Ezekkel már lehet darálni, 3 max. 4 csoport sima harcos megy vele.
    A titokzatos féle terem már komolyabb... Ha tényleg odaverősen akarod nyomni, akkor ezek a cuccok kellenek...
    Sisak: Vas sisak+9, esetleg Szellemmaszk+8 +9-> 20% ördög, x% nyíl elkerülés, x% tp reg és talán egy kis méreg...
    Pajzs: Sólyom/Tigris/Oroszlánél-> 20% ördög, Ájulás immun, x% testi támadás kivédésére, INT/ERŐ/VIT +x
    Füles: 20% ördög, x% íj ellenállás
    Karkötő: Fehérarany+9/Kristály+9-> 20% ördög, lehetőleg 10% tp veszteség (kristály esetén 1,5-2k tp)
    Nyaklánc: Arany nyaklánc+9->1,5-2k tp, x% ájulás, x% krit, x% tp reg
    Cipő: Bőr csizma+9->1.5-2k tp, x% krit, x% íj elkerülés
    Vért: 66-os ruci (min. +6) Fortély+4 kővel-> 1.5-2k tp, lehetőleg 10% tp veszteség, x% íj ellenállás, +x támadóérték
    Fegyver: FMS/Méregkard +9 (méregnél +7+8 is bőven jó) Krit, mob, áttörés +4-> 35-40% ák (fms-nél ez 45+) Ha van benne egy kis +erő vagy krit az csak hab a tortán...

Tudom, nem egyszerű (sőt, már-már szinte lehetetlen) ilyen cuccokat csinálni/venni, de én csak válaszoltam egy kérdésre. Lengyeleknél működik (Zwierz, Fubu, stb...) és a németeknél is megy. Ha nincs legalább úgy 1000€ a bankszámládon, nem sűrűn fog ez összejönni.
    Ja, és még egy dolog... Harcosként csak aurának és erős testnek kell P-nek lenni (FMS v Méregkard esetén) mivel nem éri meg skillezni, egy krites ütés nagyobb a Setaoukra mint egy P forgó (nagy ÁK mellé jó nagy minuszos KK párosul). Valamint amíg forgózol addig nagy zöld mellett ütsz legalább kettőt, talán hármat, akkor végképp több sebzést viszel be mint skillel.
    A másik a wep sura... P penge, félelem (vértezésnek még M-nek sem kell lenni) egy jó buff, és tádám, jó cuccokkal annyi TP-t szívsz amennyit nem szégyellsz... Amíg van körülötted setaou harcos, a tp-d garangtáltan meg sem fog mozdulni. Ha viszont elfogynak akkor már necces.
    Zárásképp itt egy pár link hogyan tolják lengyel, német szerveren.
    Zwierz (lv 99): youtube.com/watch?v=ybmIaQ2Gt24
    N0 (lv91): youtube.com/watch?v=KKMmCR1-8jg
    Halibox & N0 (lv 99 & lv 93)(barlang 2. emelet): youtube.com/watch?v=-2xEkuiLxaY

Most látom a thread nyitó hol játszik... Hát ott bónuszokból nincs hiány, szóval simán összelehet hozni ilyen bónuszokat. Sok szerencsét :)

The post was edited 1 time, last by HeyNoob ().