Béta teszt 17.5

• New

Lyria wrote:

Sziasztok.

Én is úgy gondolom,hogy az a 3 skill nem lesz elég egy sárkány sáminak. Az Kb semmi!Én simán belemennék abba,ha már így szeretnék lenullázni ezt a kasztot,hogy vegyék el az összes buff skillt! Kérünk érte szép támadós skilleket. Nem bánnám egy pillanatig sem! Vigyék a buff skilleket, ha nekik annyira kell :D . A másik egy része jó lenne a csoport buffnak. Az a része tetszik,hogy csoportban mindenkire megy a buff.... nem kell szemeket mereszteni,hogy xy aki kért buffot ....hol a fenében lehet. Az már másik,hogy ha meghal valaki és nincs újra töltve a skill addig akkor majd megy a pislogás :S Az a része is tetszik a dolognak,hogy a sárki tűz jobban befogja az ellenfelet. Eddig szép is a dolog, de még se sokat érünk vele,mert nemér fel a ninja mérgezésével :S Nagyon keveset vesz el a TP-ből. Ha azon,hogy nagyobb %-ban vegye le a tp-t állítanak...ám legyen akkor egy próbát megér a sámi. Ha nem akkor minek is kellett ez a fejlesztés? Mert 3 skillel bogarászni ilyen áron...szerintem senki sem fog!
    3 skillel? Még mindig jobb mint a suráknak a 2,5 :D

Mi nem vettük észre mostanság ezt a nem buffolhatunk újra tagot dolgot. Bár annyira nem figyeltünk rá.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • New

Lyria wrote:

Sziasztok.

Én is úgy gondolom,hogy az a 3 skill nem lesz elég egy sárkány sáminak. Az Kb semmi!Én simán belemennék abba,ha már így szeretnék lenullázni ezt a kasztot,hogy vegyék el az összes buff skillt! Kérünk érte szép támadós skilleket. Nem bánnám egy pillanatig sem! Vigyék a buff skilleket, ha nekik annyira kell :D

Én már akkor kérnék támadó értéket is, mivel a fizikai ütésünk kb. szúnyogcsípést ér. És akkor mi is tudunk hátasról bossozni, kövezni, mint a többi kaszt, nincs is gond.

A munka büdös, a kupon nem ... :whistling:
    A game befejezése óta befejezett több, 10+ kötetes mangák száma: 7 + ongoging series 9
    「目には目を!歯には歯を!!悪には悪を!!!」
    "You are weak. Why are you so weak? Because you lack... hatred."
  • New

Nuttika wrote:

Én már akkor kérnék támadó értéket is, mivel a fizikai ütésünk kb. szúnyogcsípést ér. És akkor mi is tudunk hátasról bossozni, kövezni, mint a többi kaszt, nincs is gond.
    Szia, annyit szolnék hozzá hogy ezt a sárkány sámánok már most is tudják csak normálisan kell felszerelni, ha nem lesz nagy % a kirt akkor a többi kaszt is meg lesz löve a Bossozásnál de mit ad az isten ez egy csapat játék. :crazy:
    Az autózás koronázatlan királya :)
  • New

A béta fórum még mindig olvasható!
    Részemről csak annyit tennék hozzá, hogy aki nem tesztelt és nem fordított figyelmet a változtatások jó és rossz oldalának egyaránt felfedezésének, azok nagyon negatívak lesznek ha élesben is bekerül.(pár hét)
    Magányos farkasok főleg.
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • New

Night: Lényegtelen, hogy teszteltünk-e vagy sem. Farkassal kapcsolatban folyamatosan kiálltam a farkas nerf ellen (béta forumon 2x több a like-om mint a posztom) és a véglegesben is nerfelve lesz a farkas... Ugyan úgy húzom a szám az indokolatlan gyengítés miatt, mint azok, akik egy percet se töltöttek a bétán.

Abba ne is merjünk belegondolni, hogy a termék igazgató mit mondott az Interview-n. Ez a frissítés még nem a legvége. Ez csupán mindennek az alapja, utána sorra fognak kijönni még frissítések a balanszhoz.

Baj, hogy indokolatlanul gyengítettek a sebzésen egy sebzésre épülő kaszton? Baj, hogy indokolatlanul gyengítettek egy buffon egy buffer kaszton?
    Ohoho várjátok ki, hogy mi fog még jönni ezek után :D
    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/
  • New

Ideje lenne a mentális harcos orrát is megfaragni egy kis szekercével. Brutális sebzéseket generál, akár maximális védelemre is. Szinte már nevetséges rekordokat állítanak fel azzal a kaszttal, a mostani world rekord már gyakorlatilag egyezik egy tört szerveres karakter sebzésével. De nem is igazán a sebzés a gond, hanem az , hogy egyik másik kaszt sem képes ekkora méretű sebzéseket produkálni. Itt tart a menta krit rekord: . Meg lehet nézni, hogy a felszerelésben és alkímiában 0 különbséggel rendelkező kasztokkal nem lehet elérni ezt a sebzést, amire a mentális képes. (Rengeteg videó alátámasztja YT. )
  • New

Nekem nem az a véleményem , hogy ha elrontották egy karakterosztálynak a játékot akkor rontsák el a többit is. Sokkal inkább arra kéne törekedni, hogy mindegyik karakterosztály tudjon erősödni normális mértékben , mert a játéknak ugye van egy pvm része is ahol viszont egyre erősebb szörnyekkel kell a játékosoknak harcolni. A szenvedő játékos nem boldog játékos, és ha már többször is ezt vágják a szemembe hogy erre törekszenek akkor ne az ellenkezőjét lássam csak. Valóban teljesen felesleges tesztelni és véleményeket írni, mert ha valamit nem sikerül megcsinálni akkor arra azt mondják direkt így akarták. Itt most konkrétan mondjuk a gaya rendszerre gondolok, ami nagyon remek hogy mivel a játékosok arra használják hogy "akkor szivassuk egymást" ha már így hagyták az egészet. Így soha nem fog tudni senki összegyűjteni komolyabb mennyiségű gayát.
  • New

Lake wrote:

Ideje lenne a mentális harcos orrát is megfaragni egy kis szekercével. Brutális sebzéseket generál, akár maximális védelemre is.
    Ezt teljes mértékben cáfolom. Lehet van 1-2 olyan menta aki időt és pénzt nem ismerve az egész életüket a játékba fektetik és mindenből a legpöpecebb cuccokat rakják össze és szép nagyot sebeznek, de ezt a többi kasztról is el lehet mondani. Személy szerint full demivel (alkival, porkyval, pettel stb..) 95ös mentával egy 100-105 körüli BM-re aki nem is annyira de fel van deffelve kemény 3-4k áthatolásokat tolok. Nem hinném hogy a menta előnye itt jajj de megmutatkozna. Ha jól látom 120-as szintű menta vs 1-es üres kari van a videón.. 120-as szinten ilyen csodálatos sebzésekre 1-es karakterekre (ha már figyelembevesszük az új vérteket) is megközelíthető ugyan ez a sebzés 1-2 kasztot leszámítva (szegény sárkánysámik ígyis le vannak húzva nemhogy ezután :( ) De ha a régi 5-ös szintű "kiképzés" küldetés szövege még megvan akkor ott is olvashattad hogy "egyetlen csapással szörnyek tömegeit pusztítani". Ez mind szép és jó, de zöld/lila ital nélkül olyan kis lomha a menta hogy egy BM vagy egy távninja vagy akár gyógysámi (isten nyugasztaljon bennünket) ellen alig-alig van esélye, vagy nagyon el kell kapni.

A farkassal kapcsolatban szintén hatalmas butaság amit csinálnak. nova1997-hoz csatlakozva szintén az a véleményem, hogy egy sebzésre épülő karaktert levisznek a föld alá sebzésben? Ez is mind abból jött, hogy megjelent a farkas kaszt és alig alig deffelt ellene 1-2 ember. Személyes tapasztalat: Pár hónapja pvp-ztem 75-ös farkasommal egy 75ös testivel. A végeredmény az lett hogy kb az életem 3/4-e megmaradt ő pedig 2 vagy 3 skillből kifeküdt.
    -> erre jött a botránkozás, hogy a farkas mennyire de túl vagy erősítve .. stb stb.. Majd a biztonság kedvéért rákérdeztem, hogy mennyi karom defe van, vagy van-e háromcsászár pajzsa? Meglepő.. de semmi! Nos akkor hogy is várja el valaki hogy egy 40 demi 45 karddef + harcoskő ellen ő a semmivel talpon maradjon? Tényleg ennyire brutális a farkas vagy csak lusták az emberek annyira optolni ellene mint mondjuk a kard def ellen mert az bezzeg mindenkinek van (sőt azzal is születnek lassan.. na meg persze sólyompajzzsal). És igen.. egy 120as agyoncuccolt farkas igen-igen nagyot tud ütni, aminek a miértje pont ennek a mondatnak az elején van leírva kifejtve egy számban.
    A PvM részére annyit tudok mondani, hogy szép és jó, hogy vadkanról felpakoljuk azt a full INT-et majd vissza minden és mehet a sárki. WP ugyanígy növelheti INT-el a támadóértékét? Azért miért nem sír senki? :) Aki ennek ellenére is azt mondja hogy mennyire brutál, tessék kipróbálni a földről ölni, csinálni egy farkast és ló nélkül fejlődni. Ha éppen nincs feltöltve készség akkor olyan kegyetlenül borzalmas vele földről csapkodni mintha a kávéba sót tennénk.. Nagyon rosszul gyártották le azt a csodálatos ütéssorozatot. Kombóról már ne is beszéljünk hiszen amíg lenyomja azt a Bruce Lee-s szaltót addig kb egy ütéssorozatot régen végigcsinálhatott volna zöldpotival + indigóval. Aki ezek ellenére is azt mondja hogy erős, lehetőségében áll csináljon ő is egyet és próbálja ki. Farkas valóban nagyot tud ütni, de ennek a kasztnak is megvannak a hátrányai.
    De "kedves fejlesztők" ezt is orvosolják a sok játékos panaszára mert mindenki szerint nagyon nagyon erős a farkas kaszt, mert demi és kövezés nélkül nem lehet 1 skillből leverni.
    "Ami nem öl meg, az XP-t ad."
  • New

Nagyon nagy szüksége volt a farkasnak lerontani a biborját... egy fair pvp Farkas vs Ninja ellen így néz ki:

Video

Farkasnak lehetősége volt 1k+ támadót feltennie biborra, ninjanak pedig semmi boost skillje nincsen, még is kb arányos az ütésük... Farkas egyedül azért nyer többször, mert nagy az átható esélye az ütésekre (amit érthető, hogy redukálni akartak, de felőlem ki is vehették volna).
    De átható is ide vagy oda... Igazából egy ilyen fullos fair pvp esetében az nyer aki előbb mérgezi/vérezteti az ellenfelét... és ez meg is látszik a videóban.

Béta forumon minimum 5x előjött ez a vidi, de semmit se szóltak rá az illetékesek.

Ahhoz képest pedig, hogy egy menta lvl105ön képes 360k-t kritelni egy 55ös farkas 1es karira 25-30k-t kritel csupán matt alkikkal... Szerintem teljesen ideális ( video ), bár most 120ra bejönnek a durvább fegyverek, azaz a mentának még erősebb kétkezese lesz + még erősebb íja a pántba azaz még erősebbet fog tolni.

Bétán is leírtam hogy a 70es farkasommal megvolt a 91% def (60karom + 8kk def(gyémi) + 8farkas def(zafír) + 15farkas def(+8as farkaspajzs immun) és csodák csodájára egy matt alkis porkys P skilles 93as farkas lehi-je 3.5k alatt volt. Waaa.... tuti lehetetlenség igaz? Szintem beli farkasoknak általában p biborjuk se volt, tehát fel se tettem ellenük minden defemet inkább úgy ütöttem le őket... Tisztelet a kivételnek, egy 70es farkas volt, akinek kicsit jobb cuccai voltak mint nekem, őt nem tudtam leütni. Kemény 2-4k skilleket kaptunk egymástól.
    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/
  • New

Night wrote:

A béta fórum még mindig olvasható!
    Részemről csak annyit tennék hozzá, hogy aki nem tesztelt és nem fordított figyelmet a változtatások jó és rossz oldalának egyaránt felfedezésének, azok nagyon negatívak lesznek ha élesben is bekerül.(pár hét)
    Magányos farkasok főleg.
    Szia!
    Én nem teszteltem,sőt még csak nem is regisztráltam bétára,sajnos nem beszélek nemzetközi nyelveket épp ezért semmi értelmét sem láttam az ottlétemnek! (tudom tudatlan vagyok, de sajna ez van) De mint már leírtam,véleményem szerint a GF nem a játékosok jólétét,hanem a saját érdekét helyezi előtérbe! Én minden bizonnyal nem most leszek negatív,már jó ideje elvették a kedvem a játéktól! (vagy csak felnyílt a szemem?)
    üdv.:fincsi