Szakértő láda 1-ből nyíljon a 3db zöld erő és a 3db zöld mágia.

• Játék
  • Szakértő láda 1-ből nyíljon a 3db zöld erő és a 3db zöld mágia.

- Javaslat címe: Szakértő láda 1-ből nyíljon a 3db zöld erő és a 3db zöld mágia.

- Javaslat lényege: Az lv30-as ládából nyíljon a 3 optoló és 3 forgató.

- A javaslat részletes kifejtése: Jelenleg a szakértő láda 2-ből nyílik a 3db zöld erő és a 3db zöld mágia amit az új kari lv40-en kap meg. Amikkel vérteket és fegyvereket lehet optolni és forgatni de csak lv40-ig. Szerintem sokkal korrektebb lenne a kezdőkkel szemben ha az lv30-as ládából nyílna mert 30-as fegyvereket és 26-os vagy 34-es vérteket tudnának optolni és forgatni maguknak vagy eladásra és így jobban segítené őket az előre haladásban. Régen az lv20-as ládában voltak de már nagyon könnyű lv20-ra felhúzni egy karit így megértem hogy abba már nem lehet de szerintem az mindenkinek korrekt lenne ha az lv30-as ládában lennének.
  • Ugyan olyan könnyű 30ra felhúzni egy karit, mint 20as szintűre. Azért tették át a 40. ládába mert rengeteg volt a visszaélés. Több száz vagy talán ezer kari lett húzva csak azért, hogy pénz legyen belőle, és ez egyáltalán nem a kezdőknek kedvezett, sőt... Szerintem ami 40+os ák-s fms-eket forgattak és adtak el, csak megnehezítették hogy a kezdők hozzá jussanak olyan fegyverekhez vértekhez amit ki is tudjanak fizetni.
    Ne haragudj én ezt NEM TÁMOGATOM. Teljesen jó így ahogy van.

lv 84 - Gömbvillám P/31 - Fény P/36 - Tűzkő P/31 - Mennykőcsapás P/35 - Mennydörgés 15
    Lv 76 - Krit P/31 - Áldás G7/18 - Sikoly G1 - Visszaverés M6
  • Sziasztok!

Shiroko leírta miért; én sem támogatom ezt!
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • Szerintem korrekt ötlet, támogatom!

Csak gondoljatok bele, lv40en kaptok 3 db optolót és cserélőt, amit csupán lv40ig lehetséges felhasználni. Ezzel konkrétan értelmét veszti, hiszen az volt a cél, hogy a kicsik gyorsabban szinteljenek. (Amit nyilván mindenki kihasznált aki csak akart.)
    Ha már valaki eleve 40es szintű mit vacakoljon a kinőtt holmijaival, addigra nyilván szereznie kellett pár használható fegyvert/vértet úgyis.
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G