Rang

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hali, elkezdtem kis karakteremmel is lélekkövezni és... nem értem... kegyetlen karakterem map1 zugában áll bölcs császár szimbólummal és lucy gyűrűvel, 25perc után csak alig 200rangpont töltődött vissza. Amikor még főkarakteremmel rangoltam, akkor ennél azért jelentősen gyorsabb volt a rangolás.

Ez most bug vagy sunyin lassították a rangpont növekedést?
    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/
  • A szimbólum, kesztyű, csak negatív rangban hatásosak . Elvileg 3 percenként ad 36 rangpontot a szimbólum. A kesztyű meg ugye ha ütsz akkor kapsz több rangpontot. Régebben volt egy olyan elképzelés, hogy a semleges mapokon, mint tűzföld, orkok, vagy sohan például, gyorsabban jön vissza a rangpont. Ellenőriztem, ugyanúgy jön vissza mint map1-en. A változás csak annyi míg régen map1-en a kőrben is kaptál rangpontot , ott ma már nem kapsz csak a kőrön kívül.
  • Az oké, de ennek a dolognak van egy szépséghibája, -13.780 rangpontal map1 egyik zugába beállítottam a karakteremet szimbólummal és lucy gyűrűvel, az eredmény pedig 1óra alatt 500rang pontot se töltött vissza... Én már 4 P-ztem 80as ninjat és 2 p-ztem farkast, és 3-4 szimbólumnál sose kellett több, hogy kegyetlenről semlegesre rangoljak, most bezzeg ilyen aránnyal a 4órás szimbólum 2-2.5k rangot is alig akar vissza tölteni... Nagyon érezni, hogy ez nem megszokott.
    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/
  • Szeder wrote:

Elvileg 3 percenként ad 36 rangpontot a szimbólum.
    Így van, teszteltem, pontosan annyi jön szimbólummal. Szóval valamit félre nézhettél.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"