A piros mágia elleni kő törlése a fegyverekből.

• Játék
  • A piros mágia elleni kő törlése a fegyverekből.

- Javaslat címe: A piros mágia elleni kő törlése a fegyverekből.

- Javaslat lényege: Töröljék a piros mágia elleni köveket a játékból.

- A javaslat részletes kifejtése: Túlzásnak tartom a 2 mágia elleni követ mert együtt már 50% mágia áthatolást adnak ami ellen az 50% mágia def semmit se ér mert gyakorlatilag ugyanannyit sebeznek rá a mágia kasztok mint 0 mágia defre!

Az érvek amik mellette szólnak:
    - A mágia kasztoknak plusz egy kaszt elleni kő a fegyverükbe. Ami elég nagy előny waron.
    - Az 50% mágia def már érni fog valamit a mágia kasztok ellen! Igaz marad még nekik 25% mágia áthatolásuk a vértbe de mivel lehet 20% os mágia def harmatot inni ellenük így korrektnek tartom. És amúgy még a pet is adhat nekik 12% mágia áthatolást! (ellenmágia)
    - És a GF is plusz bevételhez jutna mert költenének szilánk kiszedőkre.

Így mindneki jól járna szerintem!

Igaz hogy össze lehet szedni most 100% mágia defet is jelmezekkel meg harmattal de vegyük azt figyelembe hogy jelmez sincs mindig a piacon meg a mágia def harmat előállítása se olcsó mulatság! Szóval a jelmez meg a harmat az ideiglenes és mindig költeni kell rá.
    A mágia elleni kövek meg örökké ott maradnak a vértbe és fegyverbe! Most példaként hasonlítsunk össze pvp-be egy Lv90 testi warit egy Lv90 gyógy sámánnal!

Wari:
    - 100% mágia def ( karos 15%, sisak 15%, vért 20%, jelmez 15%, jelmez sisak 15%, harmat 20% )

Sámán:
    - 62% mágia áthatolás ( vért 25%, fegyver 25%, pet skill 12% )

100-62=38 vagyis a warinak 38% mágia defbe kéne legyőznie a sámánt? Amikor a sámán felpakolhat akár 75% kard vagy kétkéz defet jelmezzel! Remélem így már megérti mindenki hogy mért tartom nagyon túlzásnak a 2 mágia elleni követ. Mert ha csak 1 kő lenne akkor csak 37% mágia áthatolás maradna amit ha kivonok a 100% mágia defből az 63% mágia def! Azért az még mindig kevesebb mint a sámán 75% defe de legalább jóval több a 38%-nál! Ezért szeretném ha törölnék az egyik mágia elleni követ meg sokan mások is szerintem! Meg ha tovább megyek akkor a pet skill ne mágia áthatolást adjon hanem mágia támadót és akkor csak 25% mágia áthatolás maradna és így 75% mágia def a warinak ami megegyezik a sámán 75% kard vagy kétkéz defével! De lehet ez már egy külön javaslat de azért leírtam hogy én így látnám korrektnek.
  • Szia, sziasztok!
    Jelen esetben a vért 25-30% mágia ellenállást is adhat(új vértek). Ami azt jelenti: 105-110% mágia ellenállás szedhető össze.
    A javaslatod ott elve bukott, hogy vegyék ki ezt vagy azt, holott a bétán sem vettek ki semmilyen követ.
    Teljesen igazat adok, amit írtál. De balanszolás alatt is változik ez,,, Nem levonni fogja, hanem az érték x%-át hatástalanítani, azaz ha van 30% mágia ellenállásod, akkor 15% elmegy, 15% marad, ha 50% a mágiaáttörésed...
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!

The post was edited 1 time, last by Attis85 ().