Teljes kliens kifagyás

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Teljes kliens kifagyás

Sziasztok!
    Eddig nem írtam róla mert úgy gondoltam 1 hónap alatt már csak helyre hozzák, hát nem sikerült.
    1 hónapja szenvedek Lélekbarlang 2. szintjén ahol is... 10 percenként legalább 3szor kell teljesen új kliens nyitnom, mert az a kliens amelyikben öl a karim állandóan kifagy. Eltűnik a karakter képernyő megáll, persze másik kliensről látom a buffon keresztül hogy már leölték, és még csak ki se dobja a karit.
    Rendszeresen jártam más mappokat, kerestem ugyan ezt a hibát, hát sehol nem elérhető. Csak és kizárólag Lélekbarlang 2. szintjén fagy ki állandóan a kliens, de olyan szinten, hogy ha kidobatom és ugyan azon a klienssen belül vissza lépek, a karit ugyan beteszi a mobok közé, de nekem már a karakter választásnál kifagy.
    Nem tudom más találkozott e már ezzel a problémával, de rettentő idegesítő 3-4 percenként teljesen új kliens nyitni a karit kidobatni újra belépni és ezt újra és újra eljátszani miközben ez exp gyűrűnek is telik az ideje.
    Megkérek mindenkit ne essen nekem hogy biztos AMD processzorom van, mert az ég világon semmi nincs AMD a gépemben.

lv 91-Gömbvillám P/31-Fény P/36-Tűzkő P/31-Mennykőcsapás P/35-Mennydörgés M
    Lv 76-Krit P/31 Áldás P/32-Sikoly P/34 -Visszaverés M8
    Lv 70-Lesi-Táncoló tőr G2/2-Felhő M7-Villám M5
  • Sziasztok!

Nálam a 90+mapokon szintén jelentkezik a hiba, főleg a sárkánytűz-fok és a guatama sziklán.

Minato85
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • Én a dt-ben szoktam érzékelni. Bár nekem gyakran úgy fagy ki, hogy ölök vele, aztán 5 percre elmegyek a géptől, mert dolgom akad, mire visszatérek kifagyott az egész. És ez a fő karakter, amivel ölök. A másik kettő, amit raktárosnak viszek fel és háttérben van a kliense, percek alatt kifagy, de azt már szóvá se teszem.
    Mondjuk azt megfigyeltem a dt-ben, ha sokat ölök és egyszer sok mob respawn-ol, az erősen lagoltatja, majd jó eséllyel fagyasztja a klienst.

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle: