Nyári Okey event

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Engem annyira nem izgat fel. Persze jó, jó, de...
    1: már az is csodaszámba megy, ha fél órán át csapkodom a szörnyeket (És akkor vegyük hozzá a munka világát, meg azt,hogy nem ülök nonstop gép előtt?)
    2: Jó az okey, de a kártya gyérebbül esik. Tehát ha én csak fél óráig tudom tolni, mert megunom/mennem kell /bármi, akkor lehet,már csak 1 vagy annyi se fog esni. Régebben meg, első alkalommal emlékszem, már földről szedhettem fel,mert más ott hagyta, mert úgy esett,mint a szemét.
    3: a pontszámok(meddig kap az ember bronzt, ezüstöt, aranyt) megváltozott, természetesen felfele. (És ezzel együtt talán a ládákból nyitható cucc is esélyesebb,hogy a "nem ezt akartam, ez rossz!" féle lesz...Persze ez csak egy tipp,mert nem tudom,hogy a ládákból mi nyitható...De gondolom a "gagyi" nagyobb eséllyel fordul ki a ládából, mint az, ami miatt az ember nyitja a ládát.)

Szóval jónak jó, de ez már úgyse az, ami legelőször volt. Talán túlságosan le lett véve a dropp.
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • Legutóbbi okey event alatt futott a tombola, akkor lehetett nyerni tárgy piacos bronz ládákat (amiben 6 okey kártya van).
    Szóval, nekem maradt pár kiosztani való ilyen ládám, működni fognak ezen event alatt is?
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G

The post was edited 1 time, last by DracoInThePast ().

• Nagyon jó lenne magyarázatot kapni arra, hogy ezt mégis hogyan gondolták, hogy event kezdetekor 21 SÉ-volt az arany láda most pedig már 63. Szóval aki jókor volt jó helyen az HARMAD annyiért megkaphatta azt, amiért másnak háromszor annyit kell fizetnie, azért mert valószínűleg elrontották az árat indításkor. Tényleg csak úgy simán eltusolnak egy ekkora patkányságot vagy azért kapunk majd valami hivatalos információt? :)
  • Sziasztok!

105 karival ütöttem Nefriten metineket, bossokat, meg kis cápáknál kiütöttem a hiányzó szilánkokat hogy a mai napi mind meglegyen. Végig metines kesztyűben persze. 1 óra alatt 4db kártya. Hát ezzel a karival ezen a helyen nem igazán megy ez! Talán ismét kiskarira kell menni, hogy pár darab dobozom legyen? Valakinek jobb tapasztalata van 90+ mapon máshol, hasonló szintű karival?
    Érdekesség hogy a szilánkot viszont nagyon szórta, ez csak napi szerencse vagy másnak is feltűnt?
  • valaki adna pár tanácsot hogy 45ös karinak hol adná? most csak sima kesztyum van de probáltam templom körül sd1 vége orkok és templomban deszkáknál meg dtbe is első emeleten is de nem az igazi na most inkább sés tolvaj kéne? nem akarok feleslegesen költeni rá ha kesztyuvel se adja de nem tudom melyik hely lenne jó
  • Ne költs, SÉ-s kesztyűvel is 0 a drop. Persze, lehet én csinálom rosszul meg nincs full alkis P skilles szétcuccolt 35-ös karim, hogy SD2-be 3 termet húzzak be, de templomban, köpizve, G buffokkal darálva egy paklira való nem jött össze. Persze lehet én vagyok türelmetlen csak nem fogok 3 órákat ücsörögni, hogy "na majd most hátha beindul a drop".
  • betegsraac wrote:

Ne költs, SÉ-s kesztyűvel is 0 a drop. Persze, lehet én csinálom rosszul meg nincs full alkis P skilles szétcuccolt 35-ös karim, hogy SD2-be 3 termet húzzak be, de templomban, köpizve, G buffokkal darálva egy paklira való nem jött össze. Persze lehet én vagyok türelmetlen csak nem fogok 3 órákat ücsörögni, hogy "na majd most hátha beindul a drop".
    Szia!
    Dehogy vagy türelmetlen,egyszerűen le van nullázva a dropp. De ugye nem gondolta komolyan senki hogy értékelhető módon fogják beállítani a droppot? Én egyszerűen nem is bíztam ebben a holt szezonban jött eventben,4 helyen próbáltam, 2 lap esett kb 1 óra alatt,ismét egy újabb érv miért ne játsszak,költsek erre a ....... játékra.
    Remekre sikeredett, köszönöm
    Üdv.:fincsi
  • Egyszerűen csak el játsszák ugyan azt, mint tavaly decemberben. 0 doppal indulnak, aztán majd kegyesen fel emelik egy picit a droppját,mert ők mennyire jó szívűek és akkor mindenki boldog lesz. Egyébként is, amelyik event nagyon népszerű volt, azt mindig le butították, nehezítették, és minden alkalommal amikor be került újra,rontottak rajta :húsvéti(már nem ad minden metin), haloweeni(valamikor régen még pálcákat is lehetett szépen ütni), karácsonyi(zoknis valamikor régen még nem volt 24 órás karakter törlési limit), és most az OKEY(valamikor régen még esett is a kártya szép számmal, és a ponthatár sem volt megnövelve).....
  • Sziasztok!

95 ös karival tegnap este végigpróbálgattam néhány helyet.

Grotto hulladék ,Nefrit hulladék ,Cape Dragon Fire hulladék ,Thunder hulladék egyedül talán Gutama az ahol úgy ahogy dobja a többihez képest de itt sem vagyok elájulva a dropptól.
    Hátul a mocsaras részen köpennyel szedtem a mobot és jó ha 5-6 köpenyezésenként kidobott egy lapot... Pedíg abban van minden ,az 1 es szintűtől a 4 esig.

Bementem templomba is ,ott egész jól esne csak hát a 117 es mobok még nem az én világom. Arra meg már nem volt energiám ,hogy levadásszam a fát és átmenjek erdőbe úgyhogy akinek van tapasztalata ott milyen a drop ráta annak hálás lennék némi infóért.

Párom is próbálgatta több helyen 75 ös karival és a konklúzió eddíg az ,hogy borzalmasan le van véve a dropja a kártyáknak. Ha szerencséd van 1 óa alatt talán összejön egy pakli.

Kár érte ,pedíg jó kis event volt ez régen. :)
  • Razyal wrote:

akinek van tapasztalata ott milyen a drop ráta annak hálás lennék némi infóért.
    4 óra mobütés 95-ösön : 2 és fél pakli
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • 4 óra 2 pakliért, az igen... Ahhoz, hogy legyen is értelme legalább 10-15 paklival kéne nekiállni, hogy mondjuk legyen a végén 15 játékból 1 aranyládád meg mondjuk 4 ezüst. Szóval ilyen rátával 30 órát kéne monoton, egy helyben ülve ütni ugyanazokat a mobokat, hogy a végén nyiss 10 Gránátalma italt. Ez az egész event nem azért lett aktiválva, hogy jól érezzük magunkat, hanem, hogy vegyél SÉ-ért paklit, ami oké is lett volna 21 SÉ-ért, de nem 63-ért. Biztos vagyok benne, hogy egyébként ez már a törvénytelenség határát súrolja, mert nem hiszem, hogy meg lehetne csinálni azt, hogy egy bizonyos szolgáltatást X áron kínálsz aztán 2 órával rá háromszorosára emeled, de ez mellékes.
    Az egész azoknak szól, akik vettek tárgyfelszedős petet meg auto-vadászatot. Hát gratulálok, nagyon igényes magasságokba sikerült repíteni ezt a játékot. :) A szerver fele már így is csak kelméző AFK karikból áll, a másik része meg autora állított karikból. Rohadt nagy móka tényleg, már játszani se kell, egyszerűen csak fizess be X összeget aztán eventezik a karid magától. Szívbaj nélkül tennék fel egy nagyobb összeget arra, hogy a következő másfél hétben így fog kinézni a tárgypiac: akciós auto-vadászat, mondjuk 25%-al olcsóbb rá pár napra meg bekerül a Dwayne szentély. :) Aztán még egy kis tolvajkesztyű akció is, hogy teljes legyen a kép és már el is lehet szabadítani a karikat templomba, orkvölgyben, SD2-ben, bárhol, aztán majd aug. 31-én ránézni, hogy hány paklit szedett össze. :)
    Aki meg úgy volt vele, mint én, hogy vett tolvajkesztyűt aztán úgy gondolta, hogy majd naponta üt 1-2 órát csak úgy kikapcsolódásként, összeszed pár paklit annak őszinte részvétem.
  • ezek alapjan amit elmondtatok akkor hagyom a tolvaj kesztyu vásárlást mert nem éri meg:D kimaradok ebből az eventből főleg jóidőbe inkább kikapcsolódok de a sok kockafej nyomja csak:D játékban elérni valamit de az életben meg nullák na ennyit erről az egészről
  • 59-es kis surával, sd3-ban 1 óra alatt, folyamatos köpizés 8 teremben, 4 pakli. :thumbdown:
    Az utolsó Okey eventnél is jobban le van butítva ez. Akkor a 6-7 pakli összejött óránként.
    120-sal nem is próbálom, hiszen a nagy karakterek már indulásból ki vannak zárva az eventekből.

Már nem is akartam ide írni, mivel úgy érzem, hogy teljesen fölösleges ez a fórum. Lassan csak azok a topikok futnak, amelyek nem a játékról szólanak.

De az eventek jók!!!!! Hála a GF-nek ilyenkor kevesebb időt töltök el játékban. :)
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Pipibilijski wrote:

Szerintem addig nem érdemes eventezni, amig helyre nem rakják a dropot, már ha ennyire rossz. 4 pakli 1 óra alatt sztem jó.
    Te felfogod, hogy sd3-ban 8 teremben mennyi mob van? Az 1 óra alatt azt a 8 termet folyamatosan köpizve szedtem össze a 4 paklit. Szerintem annyi mob leölése után ez kevés. De javítson ki valaki, ha tévedek.
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"