Fegyverkinézet bónuszok újra alakítása

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok!
    A szavazásról nem szeretnék véleményt alkotni,mivel a szavazatok száma a tényleges játékos állomány nagyon csekély hányada,így abszolút de nem ér semmit!
    Viszont ami már igencsak érint,az az ha valóban visszakerül a játékba az eredeti kaszt védelmes kinézet,mostanság egy még a játékban fellelhető valamire való kinézet a milliárdokat is érhet. És ha ez újra forgatható lesz akkor az értékük az a bizonyos béka hátsója alá fog süllyedni! Így vigyáz a GF az értékállóságra,vagy netán most abban látja a fantáziát,hogy lesznek akik nem kevés anyagi ráfordítással az elleni erős kinézeteiket viszik tovább? (újra lehúzás)
    Miért nem vették el a bónuszt mikor bejött az új variáció,miért hagyták,hogy közel 1 éven át 30 naponta át vihessük a régi bónuszt? Tán azért mert így kilehetett még venni pár játékos zsebéből a pénzt? (tudom ismét csak összeesküvés elméleteket gyártok,vagy csak szimplán átlátni a szitán?)
    Üdv.:fincsi
  • Szavazzatok nemmel!
    Így is túlzás mennyi defet össze lehet szedni egy kaszt ellen jelmezekkel...
    A fegyver kinézettel már 90% kaszt def ( kard, kétkéz, tőr, nyíl, karom ) lesz a max...
    Ha rajtam múlna az összes jelmezből törölném a kaszt defeket! Csak a mágia def maradna mert az mobos def is meg kell is a mágia áthatolás kövek ellen...

És ettől még nem hiszem hogy vissza esne a gf bevétele mert ugyanúgy vennék a jelmezeket mobozáshoz meg warozáshoz is!

Például egy mobos jelmez szett 95 mapra:

- Fejdísz: ördög+mágia
    -Jelmez: tp+mágia
    -Fegyver kinézet: ördög+krit

És egy waros jelmez szett:

-Fejdísz: félember+mágia
    -Jelmez: tp+mágia
    -Fegyver kinézet: félember+krit

Tudom nem könnyű ilyenekre beforgatni jelmezeket de ezek csak példák hogy a kaszt defek nélkül is mennyi minden hasznos bónusz maradna! Szerintem így volna a helyes!
  • Hozzá tenném, hogy béta fórumon világosan leírják, hogy ezentúl NEM LESZ 100% elérhető mágia védelem öltözékkel sem! És most akkor visszaadnak egy öltözéket fizikális védelmekkel, amivel 100% és/vagy közeli értéket lehet összeszedni egy fizikai kaszttal szemben. KORREKT, GG! Tehát a bétát már most be lehet zárni, balanszolást befejezni, mert így már nyilvánvaló, hogy mágikus kasztok előnyös helyzetbe kerülnek...