Készségkönyv szín

• Játék
  • Készségkönyv szín

- Javaslat címe: Készségkönyv színek

- Javaslat lényege: Különböző kasztok készségkönyvei különböző színűek legyenek

- A javaslat részletes kifejtése: Nehéz dolgunk van ha egy bizonyos készségkönyveket keresünk egy olyan boltban ami csurig van kk-kal, vagy akár sok boltot át kell kutatni hozzá. Szerintem nagyban segítené a keresgélést, ha legalább kaszt szinten különböző színűek lennének a könyvek, hogy ránézésre tudjuk van-e ott egyáltalán nekünk valami. Kis átszínezéssel könnyebb lenne a keresgélés

Sámán könyvek: sárga
    Harcos könyvek: kék
    Ninja könyvek: zöld
    Sura könyvek: piros
  • Egyértelmű, támogatom. Illetve azt is támogatnám, hogy az azonos fajta könyveket lehessen egymásba helyezni.
    ,, Áldozat nélkül nincs győzelem. '' - By Transformers.
    ,, Lassan elmerülök a feneketlen mélységű futóhomokban. Azt kívánom, bárcsak elbújhatnék egy kő alatt. Senki nem ért meg engem ebben a világban. Senki nem fogad el engem. Érzem, hogy Isten szánakozva tekint rám. "
    DragonPvP - Chunjo - Full P - DragonWP - DragonPBlade - DragonPWolf - Segicsraytam - YolOne
  • Hali.

Azonos könyvek egyberakhatóságát támogatnám, de a javaslat nem ezt célozza.
    A könyvek megszokott színe, nyelvkönyvekkel és mesterkönyvekkel, petszint, és petkészség valamint k-elhárító és k-fokozó könyvekkel nekem megfelel.
    Ha a meglévő hibajavításokkal foglalkoznának esetleg elgondolkodnék egy ilyen újítás életszerűségén, így azonban nem gondolom, hogy feldobnám a magaslabdát, hogy ....nahh? látjátok? ezt isfejlesztettük ám.... aztán a sok szép színes (kasmírral javított játékélményű szatócsbolt) meg szépen kliensbezáródást generálna. Mert ugye mindenkinek AMD procija van. :P

Nem támogatom.

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P
  • Nem a közepén lévő "írás" lenne átszínezve hanem maga a könyv ami általában mindenhol világos
    Images
    • Készségkönyv.png

1.42 kB, 32×32, viewed 91 times
    • Készségkönyv.png

1.42 kB, 32×32, viewed 91 times
    • Készségkönyv (2).png

1.52 kB, 32×32, viewed 92 times
    • Készségkönyv (3).png

1.53 kB, 32×32, viewed 92 times
    • Készségkönyv (3).png

1.53 kB, 32×32, viewed 91 times
  • Nem támogatom, felesleges.
    10éven át nem volt probléma átfutni a könyvek neveit, szerintem továbbra se problem :D
    Én ha célirányosan keresek egy könyvet, akkor csak végig húzom az egeret a könyveken, és annál megállítom, aminek hasonló a neve.
    De azzal, hogy átszíneznénk mindent szerintem még csúnya összképet is kapnánk a boltok megnyitásával.
    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/