ÚJ MAP/RUN kis szintűeknek!

• Játék
  • ÚJ MAP/RUN kis szintűeknek!

Sziasztok.

Sajnos még eléggé kezdetleges illetve nem egy átgondolt javaslat, de a kiegészítésben kérném a ti segítségeteket is.
    Nos mivel már elég sok újítás új map, meley és egyéb bevezetett dolog lett mostanság, mely MIND nagyszintűeknek lett kitalálva
    Szeretnék egy olyan map avagy akár csoportos boss ölés/run vagy hasonlót a játékba, amely pl LV40-75 közöttieknek ad játék lehetőséget.
    Majomkazik és a dtn kívül nem igazán van másra lehetőség, elég sok kis szintű lépett a játékba a steam indulás óta is, illetve sokan állnak egy adott szinten akár évekig, illetve nem is szeretnének fejlődni.

Valami ötlet vagy lenne-e rá igény bármi :D
    Köszi
  • Egy kezdőnek minden új, járja végig a mapokat, keresse a lehetőségeket.

Rengeteg farmolási lehetőség adott azon a szinten, amit írtál.

Jelenleg a gyorsabb szintelést, illetve az ingyen kézbekapott kezdő fegyvereket is megkapták a kicsik, ami miatt hamarabb elérnek nagyobb szintre.

Mivel a játék már majd 10 éves, úgy gondolom, nem kis szinten kell újat hozni a játékba, hanem igenis nagy szinten, hiszen egyre több a 100+-os játékos, akiknek viszont beszűkül a játéktér. És itt kanyarodok vissza arra, hogy egy kezdőnek minden új :)

Persze nem vagyok ellene, hogy legyen új map, vagy run kisebbeknek, de inkább a nagyszintre kellene fókuszálnia már a gf-nek, hogy ne egyhelyben totyogjunk, hanem végre 10 év után lépjünk is előre valamennyit....

Tartózkodok....
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Lényegében mind kettőtöknek igazat adok,de szerintem is lehetne valami új kis szintre is.Igaz az hogy gyors fejlődés van már,meg hogy az újaknak minden új,de aki pl már évek óta áll egy szinten pl 55 és nem akar fejlődni nekik nem lenne rossz egy új boss,vagy run vagy valami.Vagy csak buherálják meg a bossok droppját,hogy megérje farmolni a bossokat hiszem most a ládákért nincs értelme.Ugyanigy nem lenne rossz a nagyoknak se valami új.
  • dreamy wrote:

Egy kezdőnek minden új, járja végig a mapokat, keresse a lehetőségeket.

Rengeteg farmolási lehetőség adott azon a szinten, amit írtál.

Jelenleg a gyorsabb szintelést, illetve az ingyen kézbekapott kezdő fegyvereket is megkapták a kicsik, ami miatt hamarabb elérnek nagyobb szintre.

Mivel a játék már majd 10 éves, úgy gondolom, nem kis szinten kell újat hozni a játékba, hanem igenis nagy szinten, hiszen egyre több a 100+-os játékos, akiknek viszont beszűkül a játéktér. És itt kanyarodok vissza arra, hogy egy kezdőnek minden új :)

Persze nem vagyok ellene, hogy legyen új map, vagy run kisebbeknek, de inkább a nagyszintre kellene fókuszálnia már a gf-nek, hogy ne egyhelyben totyogjunk, hanem végre 10 év után lépjünk is előre valamennyit....

Tartózkodok....
    Igen teljes mértékben megértem a felvetésed, de egy 55-75ös karakter már nem számít olyan kis játékosnak illetve hány olyan karakter van aki ezeken a szinteken nagyon nagyon sokáig megáll.. addig mi a helyzet?
    mióta újra játszom 55 ös vagyok én is és már év eltelt az biztos.. sok olyan játékos van akinek nem az a lényeges, hogy fejlődjünk orrba szájba alap 6os cuccokkal.
    egy dt runhoz hasonlót akár el tudnék képzelni és az annyira nem földhöz ragadt, illetve kis szintűeknek való...
    vagy bármi hasonló..
    Illetve akkor, lehet nagyszintű az az új map avagy bármi akár erősebb felvetéssel az sem lenne gondd, de leglaább akkor ne legyen szinthez kötve, hogy csak X+ léphet be, mert lehet elbírná egy kissebb szintű akinek még akár droppol is
  • Dreamy-vel értek egyet, a kezdőknek minden új. Senki nem kényszerít, hogy évekig állj egy szinten ott van a lehetőség fejlődj és máris van egy csomó újdonság megint. Mindig az van , hogy a nagyoknak milyen jó, mert minden nekik van, rajta próbáld ki milyen jó nagynak lenni. Amikor szinte minden eventből kimaradsz a nagy karakterrel , viszont ha kicsivel próbálsz eventezni máris te vagy a rossz, mert elveszed a kicsik elöl. Réges-régen fejleszteni kellett volna a játékot és igenis a nagyoknak, mert ők azok akiknek egyre kevésbé van mit csinálnia. Habár ha az a politika, hogy a régiek menjenek már el ne játszanak évekig egy játékkal akkor tényleg a kezdőknek kell új pálya , akkor is ha a régieket se ismerik. NEM TÁMOGATOM!!!!
  • Szeder wrote:

Dreamy-vel értek egyet, a kezdőknek minden új. Senki nem kényszerít, hogy évekig állj egy szinten ott van a lehetőség fejlődj és máris van egy csomó újdonság megint. Mindig az van , hogy a nagyoknak milyen jó, mert minden nekik van, rajta próbáld ki milyen jó nagynak lenni. Amikor szinte minden eventből kimaradsz a nagy karakterrel , viszont ha kicsivel próbálsz eventezni máris te vagy a rossz, mert elveszed a kicsik elöl. Réges-régen fejleszteni kellett volna a játékot és igenis a nagyoknak, mert ők azok akiknek egyre kevésbé van mit csinálnia. Habár ha az a politika, hogy a régiek menjenek már el ne játszanak évekig egy játékkal akkor tényleg a kezdőknek kell új pálya , akkor is ha a régieket se ismerik. NEM TÁMOGATOM!!!!
    Megértelek, de volt már nagyszintű karakterem és nem újdonság, illetve nem látom értelmét a további fejlődésnek, teljesen felesleges!
    Illetve többen tudnák kihasználni az adott kisebb szintű újítást, mint amit a 120asoknak terveznek.
    Akkora gondot nem jelent, nem sokat játszok amúgy sem, de legalább lenne valami újdonság, értelmes dolog.
  • Nem támogatom.

A játék lényege a maximum szint elérése, senki se legyen áldozat azzal hogy döntést hozott hogy Ő kicsi marad.

Aki meg azt mondja hogy nekünk minden van annak azt tudom mondani hogy menjen 2 héten keresztül napi 3 razadort és meglátja milyen vicces amikor már tv nézés közben végig mész annyira unalmas.

Ui, Azért azt ugye tudod kedves témanyitó hogy ha lenne kis run map azt is legjobban a nagyok kis karijai játszanák ki.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Mivel a javaslat lényege az, hogy "találjatok ki valami kis szintű runt", ezt javaslatként nem tudom értelmezni és mint komolytalant, nem is támogatom. Kis szintű runok szükségességéről általános témában is lehet vitatkozni (az még érdekelne is), itt viszont konkrét javaslatokat szeretnék olvasni.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Remélem tudjátok, hogy nem mindenki azért cövekel egy szinten, mert az a heppje, hogy ő örök életére pl. 55-ös marad. Manapság érdemes értelmesen építeni a karakter, nem csak rohanni előre a semmibe, mert van 2 hétre egy fegyver. 1, a fegyver lejár, 2 a többi cucc nem hullik az öledbe, 3 a skillek nem maguktól mennek ki P-re. 4, az a sok cucc, amit ti anno vígan farmoltatok a, kisebb rátában esik b, már csak fillérekért kel el.
    (És igen, részben azért kell ez az építkezés, mert egyes nagyok szórakoztatónak tartják, hogy csinálnak egy-két P skilles miniranbókat agyon cuccolva és alkizva, és poénból leütnek mindenkit pl. map1-en. Csakhogy ösztönözzék a frissebb, kezdő réteget.)
    A magam részéről már mondhatom azt, hogy teszek rá, felcuccoltam dt-re, kisebb emeleteken elvagyok és ha van aki viszi a runt, nagyobbakon is fetrengve elszórakozok. Csak hát nem buli az a része.
    A majom kazikat hagyjuk is, a büdös életbe nem találkoztam még majom kazi runnal. :D
    Ha a témaindítónak lesz valami elképzelése részemről megy a támogatás, addig meg nincs mit.
  • Sajnos konkrét elképzelés nincs, sőt hiába is volna úgy se valósulna meg. Csak gondoltam hátha van hozzám/hozzánk hasonló aki szintén így érez.
    Értelmesen kell szintelni persze 55ös ként eléggé felcuccoltam magam illetve egyedül felmegyek kovácsig dtben nincs ezzel gond, illetve értem én, hogy fejlődni kell orrba szájba ahogy elképzelitek, de az idő alatt amíg fejlődsz addig ki lehetne használni :D
    Nekem semmi bajom nincs azzal ha nagyszintű által felcuccolt kiskarik jönnek, nem akadályoz :D
  • Dalvin wrote:

Mivel a javaslat lényege az, hogy "találjatok ki valami kis szintű runt", ezt javaslatként nem tudom értelmezni
    Én úgy gondolom itt főként az igény az , ami maga a javaslat, hogy történjen már valami új.

Kreativ wrote:

Én úgy emlékszem ígért a gf valami ork labirintus run mapot a kicsiknek ami ebben az évben várható.
    Én nem láttam leírva, hogy a Zodiákus templomot kis szintre ígérték volna :)

Általánosságban a véleményem a témáról, hogy szerintem olyant is lehet jelezni a gf fele, hogy az emberek új pályákra, mapokra vágynak... Hiába írunk itt csilli-villi 6 színnel kiemelt, levezetett javaslatot, ha annak a megvalósítása szinte 0. Nem értek hozzá, hogy mennyi munka, illetve mennyi befektetés szükségeltetne esetlegesen több pályához (legyen az map, vagy run), de tény, hogy elkéne már nem egy....

Úgy gondolom hogy ez a téma egy igénybejelentés, szóval nyugodtan lehet támogatni vagy nem támogatni azt, hogy "legyen kisebb szintűeknek valamiféle map/pálya". És erre meg is kérek mindenkit, hogy a témához kapcsolódó első hozzászólásában ezt tegye is meg.

Display Spoiler
    és örüljünk, hogy végre van pici beszélgetés a fórumon, hiszen lassan ritka már mint a fehér holló....
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Nekem tetszik az ötlet. Támogatom. Határozottan jónak gondolnám, mert tény és való hogy lehet fejlődni a kicsiknek, de az elég unalmas. Nem sok olyan dolgot lehet csinálni ami szórakoztató. A küldetések nem túl kidolgozottak, nincs nagy háttér sztorijuk, így nem is érdekes. Darálni a mobokat pedig...hát na, nem egy run map. :) Nem feltétlen csak kis szintre (ez elég relatív) raknék új mapot, hanem több szintnek megfelelően hogy végigkísérjen a játékon. Most is vannak olyanok amik kihasználatlanok, de nem egyszer volt hogy céhben felmerült hogy, na mi lenne ha mennénk egyet csak a közös program élménye miatt. És mentünk, és jó volt.
    Azt is aláírom hogy amik nagy szinten vannak, egy idő után elég unalmasak tudnak lenni, mert amikor már századik alkalommal van az ember akkor már inkább rutin és néha kényszer mint öröm és élmény.
    Szóval részemről is meglenne az igény ezekre.
    Az meg hogy a kicsik fejlődjenek igaz, de szerintem sokkal nagyobb nyomást éreznek magukon. Régen azért nem volt ennyi fullos karakter, nem kellett felvenni a versenyt az ő kiskarijukkal. Fejlődni szeretnének de azért nem egyszerű, mert aki mögött nem áll egy nagy karakter az nem tudja miből előkeríteni a cuccokat, legalábbis csak nehezen. Amit régen ők farmoltak és adtak el most annyira nem kelendő hiszen mindenki kiüti magának. Mind a két félről vannak szerintem gondok. Nem feltétlen a kicsik a telhetetlenek. :)
  • Teljes mértékben támogatom!Amit még fontosnak tartanék, hogy ezen runok jutalma ne legyen értékes, vagy gyakorlati haszonra váltható.Miért?Mert akkor ismét a régi játékosok farm karakterei vinnék el a runokat, újabb előnyökre szert téve, ami fölösleges.Így is kész trauma ér egy Discordiás kezdőt, amikor látja, hogy orkoknál 30-ason verik a 45 ös követ, ő meg az első csoporttól fekszik..A megfelelő jutalom, véleményem szerint jelmezszerűségek(fegyverre is akár,vagy egy kalap,vértszínező..stb), a karakter megjelenését megváltoztató dolgok lennének, melyek nem adnának semmilyen bónuszt.Ezeket pedig le lehetne korlátozni, mint a ládából nyitható optolót/forgatót(lvl 0-lvl40-ig pl,runtól függően).Így valóban megmaradna ez a run szórakozásnak, egy színfoltot vinne a játékba.
    Akinek pedig 90 fölött áll a karaktere, az se feszítsen keresztre, én támogatok minden, nagy szintű runra,balanszra,új tartalomra vonatkozó javaslatot,a kettő nem zárja ki egymást...
    “A türelem azt jelenti, hogy megtartóztatod magad a hét érzelemtől: a gyűlölettől, a rajongástól, az örömtől, a nyugtalanságtól, a dühtől, a bánattól és a félelemtől.”

James Clavell: A Sógun
  • Támogatom!!
    Véletlenül én is kis szinten toporgó játékos vagyok. Szeretem normálisan felszerelni a karakterem, előre beszerezni ami kell. Ez nagyon sok idő főleg hogy nem vagyok SÉ-s. Volt már 80as karim is de +6 semmilyen cuccokkal elég siralmas a fejlődés. Viszont amikor az 54es harcosomat úgy feltudtam szerelni ahogy a sámánomat soha, az már élvezetes volt. Esetleg azt is eltudnám képzelni, hogy ami run/map nagy szintre van bevezetve, azt egy kis erőviszony és dropp változtatással elérhetővé tennék kisebb szinten is. (így még nagyon új dolgokat se kell megtervezni/animálni) Valamint szerintem is jobb lenne ha kivennék a szint korlátozásokat, mert lehet kisebb szintű karakter jobban boldogulna mint a nagyobb szintű de kezdetleges felszerelésű játékosok. Aki nem bírja úgyse megy oda