Információ áramlási hibák

• Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Információ áramlási hibák

Sajna mostanság egyre gyakrabban történik meg az hogy a játékosok csak a játékban szereznek tudomást eventekről vagy kedvezményekről. Vagy épp nem is az van kedvezményre kihirdetve mint ami itt a hírekben. Ez kezd egyre bosszantob lenni ezzel nem tudna végre a Magyar csapat kezdeni valamit?
    Üdv SilverFangs
    Új szerver új lehetőség :sk08
    Bibor: M6
    Indigo: m4
  • Deathgun wrote:

Sajna mostanság egyre gyakrabban történik meg az hogy a játékosok csak a játékban szereznek tudomást eventekről vagy kedvezményekről. Vagy épp nem is az van kedvezményre kihirdetve mint ami itt a hírekben. Ez kezd egyre bosszantob lenni ezzel nem tudna végre a Magyar csapat kezdeni valamit?
    Üdv SilverFangs
    Szia.
    Ne haragudj, de mégis mit tudnának ezzel kezdeni? Esetleg ha orrba-szájba hirdetik az épp adott eseményt, ami már egy megvalósult helyzet.
  • Az a gond, hogy a júliusi eseménysorból kimaradt még pár dolog, amik már rég bejelentésre kerültek más közösségeknél. Pld. 29.07. Metinkő iránytű dobás, majd 30.07. 50% exp event (6 óra) + Foci dobás (3 óra).
    Remélem, hogy amíg oda kerül a sor, addigra időpontot is kapunk. :)
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Témát zártam, amennyiben az illetékes tud, válaszolni fog erre a jelzésre.

További hozzászólások feleslegesek.
    Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"