Videó-interjú a termék csapattól

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Igaz, hogy nem játszom már régóta, de ha tényleg arra fektetik a hangsúlyt, ahogy elmondta a termékigazgató, hogy ne csak a bónuszokon legyen a hangsúly, hanem a játékstíluson is akkor szívesen vissza is néznék játszani. Mert engem mindig az frusztrált ebben a játékban, hogy tényleg 0 tudás kell hozzá. Ha legálisan akarsz egy jó karaktert csinálni, akkor több százezer Ft-ból pörgetsz magadnak cuccokat. Ha szabálytalanul akkor meg veszel egy komplett karaktert. De az olyan játékosok, mint én, meg szerintem a metinesek 50%, aki nem fullos akar lenni csak úgy játszani és nem akar milliókat belefektetni a játékba az kb. 75 felett map1-en álldogálhat, mert PvP-be már esélytelen vagy PvE meg évek óta unalmas (szerintem).

Ami király dolog lenne az a boss ládák tartalmának frissítése, de emiatt a "Webzennel kell minden csatát megvívni, hogy két sort megváltoztassunk a játék kódjában" helyzet miatt nem hiszem, hogy sor kerülne erre. Pedig már szerintem 2-3 éve így konkrétan nincs értelme bossokat ütni a láda miatt. Meg még hatezer dolgot kéne aktualizálni, de ha ezzel a balansszal megváltoztatják a játékmenetet akkor lehet, hogy újra érdekes lehet 1-2 hétig, hónapig a játék.
  • Aszongya: "ha a játékos boldog, mi akkor mondjuk, hogy rendben van a játék"

A következő videóinterjúhoz a kérdésem (hátha eljut hozzájuk, bár kétlem): Kedves GF! Mi nem ugyanarról a játékról beszélünk? Mert itt 10-ből 8 játékos nem boldog...
    Újabb parasztvakítás az egész. Betanított kérdések, betanult válaszok. Ígéretek. Duma.
    Ezt a fickót totál hidegen hagyja, hogy nekünk jó-e vagy sem.
    Nem tetszik ez a videó, sem a hozzáállásuk.
    Bárcsak mást mondhatnék....

• Megnézve ezt, ez az egész egy parasztvakítás. Olyan dolgokról beszél benne amik teljesen szembe mennek a bétán tapasztalható dolgokkal. Beszélnek a kasztok közötti egyensúlyal, de kiveszik a harcosok új egykezes fegyverét hogy ne használhassa más kaszt. Nem tudom nekik mit jelent ez a dolog de hogy ennyi sületlenséget még nem hallotam egy helyen az biztos.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Sziasztok!
    Mivel le lett fordítva anyanyelvemre az interjú, így vettem a fáradságot és végignéztem. Csodálattal tölt el ,hogy 15 percen keresztül képes a semmiről beszélni! Lehet politikusnak kéne mennie mert beszélni azt bír (vagy inkább papiról olvasni az előre megírtat).
    Többször is említi,hogy a drága tárgyaink nem fognak elértéktelenedni,mintha mostan nem folyamatosan veszítenének az értékükből! Mennél több játékos hagyja abba a játékot, annál több és olcsóbb felszerelés kerül ki a feketepiacra. (Arról egy szót sem említ,hogy esetleg ennek a jelenségnek kéne gátat szabni)
    Heckekről botokról is papol,botot már isten tudja mikor láttam utoljára,hecket használók száma annyira elenyésző, és ráadásul leginkább kis szintű játékos használ,hogy ez megint nem a játék alapproblémája! (Bár a múltkori horgász event alatt sokan lebuktak,magyarázkodhat is a team :D )
    A lényeg számomra,hogy semmi olyat nem halottam ami újra le tudna ültetni órák hosszára a gép elé. (Lehet csak én vagyok ennyire paranoiás,de a háttérben csak is a lehúzást sejtem)
    Üdv.:fincsi
  • Elolvastam, sajnos 16 perc elment az életemből feleslegesen. Lényegében most már érthető hogy miért tart itt a játék ahol tart. Az eventek célja nem az hogy a játékosok prémium tárgyakat szerezzenek, és a játék célja sem az hogy egy adott célt kitűzzünk magunk elé hanem a játék élmény.

Legalább már tisztán lát az ember.
  • Nekem tetszett az interjú. Nagyjából mindennel egyetértek amit a termék igazgató elmondott. Hasonlókat szoktam én is amikor általános vitákba bonyolódom. Kíváncsi vagyok, hogy a jövőre vonatkozó tervek mikorra és milyen formában fognak megvalósulni?
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Ezt az auto-vadászat szint limitálást nem értettem, hogy miért merült fel :D egy 75-ös karira ha rakok elixírt vígan el van (például) esszenciát farmolni a gólemeknél, mind ezt az ingyenes auto vadászattal. Akkor egy kisebb karakternek miért lenne szüksége a prémium funkciókra?
  • Dalvin!

Itt igazából az a probléma hogy megint nem az égető problémákról beszél. Az mellet aki egy kicsit is intelligensebb levágja hogy az egész egy kamu. Az autot támadják, holott már amikor betették tudni lehetett hogy mire lesz jó. Az a rész ahol pedig a célok eléréséről beszél meg egy vicc, játékélményről beszél holott itt már jó pár éve nem is létezik a dolog. Ahhoz hogy ne unjanak rá az emberek folyamatosan új tartalmaknak kellene bekerülnie, nem pe
  • Játékélmény.
    Nálam ez azt jelenti, hogy leülök és élvezem és nem akarom abbahagyni.
    Nem pedig azt, hogy szórjam a lóvét, ha akarok valamit.
    Az ingyenes mérleghinta nem ugyanaz mint a ringlispi a búcsúban...
    Na de több mint 10 év után benyögni egy ilyen őrültséget... ennek a játéknak a lényege mindig is a nyitogatás
    és a célok közös vagy egyedüli elérése volt, amit a kiegyensúlyozott játékmenet élménnyel dúsított.
    Most mi van?
    Csoportosan vagy egyedül is elérhetetlen célok, élmény nélkül...
    és most írhatnám, hogy pénzzel kiválthatod a dolgot, de hiszen már szinte
    azzal sem, ugyanis a tárgypiacos cuccok közül is mind lehet rossz...
    Hiába pörgetsz a keréken holdkövet ha az eltörik fejlesztés közben azzal a tárggyal is
    amit a sé-ért vásárolt kártyapakliból esetleg arany ládát gyártva esetleg nyitsz...

Szóval nekem nem tetszik ez a gyerek, kamuzik és pénzéhes, adni nem szeret.
    Ennyi

• Az Azraeles dolog az tetszik, remélem megcsinálják és JÓL. Viszont az auto-vadászaton már késő variálni ezt akkor kelett volna mikor bekerült.
    Ide már rég nem szórakozni jár az ember. Mert most mi szórakoztat? Megyek vértett váltani 10-ből semmi...a dropp is nagyon jó (aranycsat,aranykampó,méregkard)...húzások aránya is az egekbe. Az eventeknél nem tudom mit akarnak még csinálni de könyörgöm ne csináljanak semmit mert sikerül ettől is rosszabbakat összehozni.