Csoportos meley run visszaszámlálója hibás

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Csoportos meley run visszaszámlálója hibás

A csoportos meley-run díja helyezéstől függetlenül min 100 gaya, amit a ranglista frissítésétől 1 héten belül lehet átvenni. A visszaszámláló amit a Státusz menü pont alatt lekérhető a sárkányfigyelőnél, már a betétel óta 6 napon áll. Minden nap elindul 6 nap 23 óra 59 percről és amint az óra lejár, az újraindul, viszont a nap továbbra is 6 napon áll.
    Kérném a mielőbbi javítást, és ha az időn túli, minden játékos kárpótlását aki sikeres runon vett részt. 100 gaya igaz nem sok, de ha azt nézzük hogy abból már kijön egy sapka váltáshoz szükséges 3 szárny, akkor igenis számít.

Tiszt.: Sperber
  • Már azt hittem hogy végre pénteken megkapjuk a jutalmakat, de megint újra kezdte a számolást . Most már kérem vissza a belépőket , ha jutalmat soha nem fogunk kapni X( Nem hiszem el hogy nem lehet végre megcsinálni, vagy legalább normálisan válaszolni, hogy egyáltalán lesz-e végre valami vele .
  • Elhiszem hogy továbbitásra került, de azok akik bementek belépőket áldoztak rá. Szerintem akik bementek azoknak jár valami kárpótlás, bár a GF sose látta így a dolgokat. Arról nem a játékos tehet hogy valami nem működik. De lehet hogy én tudom rosszul. :P
    Új szerver új lehetőség :sk08
    Bibor: M6
    Indigo: m4
  • Tele van a padlás már ezzel kérjük a türelmeteket dolgokkal. Elfogyott a türelem , ha netán nem várják meg , hogy szerdán amikor nem jutunk hozzá a jutalmakhoz csak akkor továbbítják , hogy rossz a számláló, akkor talán már tartanánk valahol. SD2 belépők mennek bele a semmiért , ma megint szerda , már a második jutalmakat kéne felvennünk, de gondolom most se lesz belőle semmi, ha tegnap megint újra indult a számláló. Roppant kíváncsi vagyok a kompenzációkra . Habár ez nem a kicsiket érinti a nagyok meg le vannak magasról ejtve ebben a játékban, már épp eleget költöttek rá .
  • Most úgy csináltok mintha az egész meley rossz lenne és totál pocsékba megy a belépő, ládát sem kapnátok stb.
    Esetleg így van?

Azt a pár belépőt emlegetitek hogy pocsékba megy... 3 millió yang pocsékba megy és csak fejenként 1 db 40 milliós ládát kaptok, szörnyű.
    Értem én, hogy ****** esik ha be van ígérve egy +jutalom a teljesítményért, de ez már unalmas, gyerekes.
    Ráadásul a +jutalom csupán egy kis gaya, amiről épp nemrég fröcsögtetek, hogy mennyire értéktelen és semmi haszna.
    Szerintem már a "tudjátok mi" is ízetlen, ennyi a baj.
    (Igen, most én vagyok a csúnya, gonosz, jöhet a lehurrogás)

Elmondták ezerszer, hogy nem csak nálunk létezik ez a probléma és jelezték az illetékesek felé.
    Miért kell feleslegesen verni a balhét?

єїэ:|Figyelmeztetés! Dreamy|:єїэ
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • Sziasztok,

tényleg nem a meleg miatt van és tudom hogy máshova lett küldve innen a téma, DE
    úgy gondolom teljesen természetes elvárás -ha lehet ilyen egy halandónak a TEAM tagok felé-, hogy egy amolyan jelenlegi állapotot leírjon a TEAM a csoportos Meley run időhurkának feloldásáról.
    Volt egy sikeres lezárás/újraindítás, de azóta megint "..a homokóra csak pereg pereg, így hát kedves tovább szenvedek..."

Áthelyeztem. Dreamy

Mod megjegyzés:

bizonyára, ha hivatalos információt tudnának közölni, akkor azt itt a hibajelentéseknél (ahogyan ezt szokták is) megteszik....
  • kismetines wrote:

Sziasztok,

tényleg nem a meleg miatt van és tudom hogy máshova lett küldve innen a téma, DE
    úgy gondolom teljesen természetes elvárás -ha lehet ilyen egy halandónak a TEAM tagok felé-, hogy egy amolyan jelenlegi állapotot leírjon a TEAM a csoportos Meley run időhurkának feloldásáról.
    Volt egy sikeres lezárás/újraindítás, de azóta megint "..a homokóra csak pereg pereg, így hát kedves tovább szenvedek..."

Áthelyeztem. Dreamy

Mod megjegyzés:

bizonyára, ha hivatalos információt tudnának közölni, akkor azt itt a hibajelentéseknél (ahogyan ezt szokták is) megteszik....
    Bocs, de így ebben a formában nem igaz . egy kezemen meg tudnám számolni amikor ki lett írva, hogy valamit kijavítottak. Az se volt sehol kiírva hogy valami csoda folytán egyszer tényleg lejárt a számláló és fel lehetett venni a jutalmakat pedig cirka 1,5 hete várom ezt a kiírást miután IRC-n is megkaptam, hogy mindig minden információ ki van írva a fórumra. Persze lehet hogy ki van írva valahol csak olyan gyorsan kerül át mindig másik témába , hogy én nem vettem észre . Ebben az esetben elnézést kérek a figyelmetlenségemért.

The post was edited 1 time, last by Wolten ().

• Előre írom, hogy semmi cinizmus nincs a következőkben. Nem sértegetek, nem bántok, felfelé nem csattogtatok fogat.
    Ez egy lezárt téma volt még tegnap, no és itt volt az hogy ne itt beszéljünk, kérdezzünk róla, mert ez egy hiba bejelentés.
    Tegnap ezért írtam a játékos kérdez... thread-be. Erre ma belépek hogy megnézzem van e válasz, itt találok rá.
    Komolyan nem tudom mit hova kell beírni, de még mindig úgy gondolom, hogy egy rövid tájékoztatás semmibe se tartana. Ezzel szemben elsikkad a kérdés és az esetleges válasz amiatt, mert azon vitatkozunk, hogy ennek a kérdésnek hol van a helye.
    Nincs olyan hatalmas élet a fórumon, hogy ne akadna meg Dalvinék szeme ezen, ezt elhiszem. Bárhova is teszitek, a kérdés él, válasz nincs (a 3 héttel ezelőtti válasz, miszerint továbbítva lett a probléma....szerintem már idejét múlt infó). Légyszíves válaszoljátok meg.

köszönöm szépen.
  • Mod megjegyzés:
    Úgy vélem a témák szétoffolása helyett létezik a pm funkció...

kismetines wrote:

Komolyan nem tudom mit hova kell beírni
    Jeleztél egy újra jelentkező hibát egy "megjavulni látszó" hibáról. Én úgy vélem ezen nincs mit ragozni, hogy az hova való....

Megköszönnénk (a többi moderátor nevében is), ha az ilyen jellegű kérdéseitekkel nem offolnátok a témákat, hanem ezeket pm-ben tennétek fel.

És nem sikkad el semmi, de ha nem tudnak választ adni, akkor nem tudnak, ha pedig hivatalos állásfoglalás érkezik a Gf-től közzéteszik.

A téma pedig nem volt lezárva :) , mint ahogyan most sincs, csak ebbe a hiba észrevételét, és jelen esetben az újból felbukkanását kell jelezni. Kibeszélésre továbbra is ott a 17.3 kibeszélője...
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"