Pinned Az Új horgász rendezvény - Kibeszélő és visszajelzés

• Kibeszélő
  • remélem csak szólnak de ha 1-2 nappal előtte az is jó, mert most már 800-1m/nyitás 1 olyan ládából ami 1 csomó sés cuccot adhat hát nem tudom.. sok van belőle oké de ha megmarad örökre inkább várok pár hónapot és eladom 2-3m/nyitás az már reálisabb vagy 5m/nyitás, mert amit lehet nyitni nekem optoló forgató stb nem kell azoknak sincs áruk most így kinyitni eladni sincs értelme, akinek van 1 kis esze vár nyár végéig vagy őszig és eladja akkor
  • Én eddig kb. 300 nyitást adtam el, de teljes mértékben igazad van. A túl sok okos emberke eladja párszáz ezer yangért, és nagyon lemegy az ára, ezért senki nem veszi meg.

És hiába adtam el ilyen sokat, keveselltem az árat, de mint visszatérő játékos cuccok nélkül, kellett valami. Viszont ma is kihorgásztam reggel óta 1400 kirakós ládát, ez mindenképpen félre lesz rakva, mert különben sehol sem leszek megint az event után és hiába van egy 35-ös farm karakterem, nem fogom tudni kihasználni.

Amit esetleg fejleszthetnének az eventen az az, hogy a fekete ló droppját visszaveszik kicsit, vagy kereskedővé teszik, illetve tartalmazhatna több tárgyat (nem feltétlenül SÉ-set).
    ~Revenge solves everything.
  • Nem véletlenül ilyen olcsó a nyitás véleményem szerint. Legelőször énis csak pislogtam, hogy ennyi király cucc (Kovács kézi, optoló, forgató, alap pántok..stb) mellett ki az az okos aki ilyen 800k-1m-re besaccolta az árát, aztán mikor már 200-300 nyitásnál jársz és 0 pánt, 0 kovács kézikönyv...Akkor kezdesz rájönni, mer ígyvan, rengeteg ládát nyitottam és eddig 1 pánt jött amivel értelemszerűen nem tudok mit kezdeni...Bár ez is szerencse függő, van akinek jött 6-7 már event alatt, de többségben vannak azok, akiknek elég tré nyitásaik vannak, úgylátszik én mindig a pechesen táborát erősítem, ha ládanyitásról van szó.

De azért ígysem panaszkodok, én most az exp gyűrűknek és a köpenyeknek is tudok örülni, mivel tervezek szintelni, így tudok duplagyűrűvel nyomulni, nem kell köpiket vegyek...stb, lassan 100+ kritnél járok, HF-et sem kell vennem szerencsére...Egyedül amivel tényleg semmit nem tudok kezdeni, az a vezér könyvek és a fekete ló mountok...Ami miért fáj az a GF-nek, ha a vezér könyveket letudnánk adni a vegyesnél? A karaktertörlő kódokkal csak a baj van.
  • Pipibilijski wrote:

Nem véletlenül ilyen olcsó a nyitás véleményem szerint. Legelőször énis csak pislogtam, hogy ennyi király cucc (Kovács kézi, optoló, forgató, alap pántok..stb) mellett ki az az okos aki ilyen 800k-1m-re besaccolta az árát, aztán mikor már 200-300 nyitásnál jársz és 0 pánt, 0 kovács kézikönyv...
    Ha erre az eventre is van panasz, akkor nem tudom, hogy mi lenne ide elég jó.
    Igen, tényleg benézte a GF ezt az eventet.
    Túl jóra sikerült. :) (Félreteszem itt most a rendszerhibából adódó sok ideiglenes bannt. )

@Izomass szerintem a ládák megmaradnak. (Merem remélni. :) )
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Lacrimosa wrote:

Pipibilijski wrote:

Nem véletlenül ilyen olcsó a nyitás véleményem szerint. Legelőször énis csak pislogtam, hogy ennyi király cucc (Kovács kézi, optoló, forgató, alap pántok..stb) mellett ki az az okos aki ilyen 800k-1m-re besaccolta az árát, aztán mikor már 200-300 nyitásnál jársz és 0 pánt, 0 kovács kézikönyv...
    Ha erre az eventre is van panasz, akkor nem tudom, hogy mi lenne ide elég jó.Igen, tényleg benézte a GF ezt az eventet.
    Túl jóra sikerült. :) (Félreteszem itt most a rendszerhibából adódó sok ideiglenes bannt. )

@Izomass szerintem a ládák megmaradnak. (Merem remélni. :) )
    Persze, hogy jó event, ne mmondtam, hogy nem...Azt sem vártam el, hogy 2-3 leltárnyi pántot meg tekit adjon, igazából ígyis sikerült az utolsó 2 nap nyitnom párat, így nem panaszkodok, csak már tapasztalatból tudom, hogy egy eventet sem szabad agyondícsérni, mert ami nekünk jó, az a GF-nek általában rossz.
  • Izomass wrote:

Hát remélem is a 600 db ládám megmarad!!!
    Facebook csoportban olvastam, hogy valakinek azt válaszolták, hogy: "A jelenlegi információink szerint végleges tárgyak. Amennyiben ebben változás állna be, arról jóelőre tájékoztatást fogunk adni itt fórumon." - Szinte garantált, hogy véglegesen bent maradnak. :)
  • Sziasztok!

Talán a legjobb event volt amit mostanában részt vehettünk. A nyári és az évfordulós event nem hozott annyira lázba. Amit viszont negatívként tudok értékelni, az az időpont. Jobb lett volna egy péntek-szombat-vasárnap. Így akik dolgozni járnak...kiestek az event nagy részéből. Biztos vagyok benne így is csurrant cseppent azért valami. De talán legközelebb majd erre is gondolnak. Mert nagyon remélem,hogy lesz legközelebb! :)
  • Maradjunk annyiban hogy ez a kovács kézikönyves húzás csak egy parasztvakítás volt. Ha egy 30db felhasználásával egy Rúnakard nem megy +6 fölé úgy hogy +4ig van direkt húzó akkor ennyit erről az egészről.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Igen, más. A hal kirakós ládából az eventhez a kirakós-játékhoz kaphattad a darabokat, amit ha elvégzel, kapsz egy aranyhalládát, a ládák felhasználásának számától függően. Ezek a kirakós ládák lettek eltávolítva, a nyitható, tárgyat tartalmazó ládák továbbra is bent vannak.