Céh jel

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok. Olyan problémám lenne hogy képtelen vagyok az egyik kiskarim céhének céhlogót betenni. Céhjelet már régebben használtam, tehát a formátuma biztosan jó. Viszont mikor ki akarom választani a céh logót,sem a gyári logók nem választhatóak sem az enyém. Az egész lista üres. Upload mappa megvan. De hiába aktualizálom az egészet, egy sem jelenik meg. Mi lehet a gond ? ?(
  • Na most kicsit egész más kérdés....Valaki árulja el hogy tudok egyedi céh logot feltölteni?? sajna nincs upload mappa a metin2 főkönyvtáramban,jo pár éve is emlékszem sokat kinlodtam vele,de akkor még sikerült valahogy,és igy még sajna a gyári logokat sem jeleniti meg.Valami okosság-teendő??

Áthelyeztem.
    Yareniel

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• nekem sikerült megoldani,a neten találtam valakit aki egy komplett upload mappát feltett,letöltöttem és több mint 100 logo van benne.(nekem az volt a gondom hogy a telepitési mappában nem volt UPLOADmappa)

*linket töröltem*

Figyelmeztetve.
    Yareniel

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• Nekem megvan az upload mapa. Töröltem, csináltam újat, semmi.Több kiskarimnak van céhe, régebben nem is okozott gondot a céhlogó. Viszont most ahogy írtam, sem a gyári 100 ,sem az amit a mappába tettem nem látszik a játékban, tök üres a lista
    Nem hiszem el hogy egy ilyen egyszerű kérdésre sem játékban, sem chaten sem pedig itt a fórumon nem kapok értékelhető segítséget. Nyissak jegyet vagy mi ?