17.3 verzió és csatorna eltávolítás

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Night a snackot csak az arányok miatt írtam de egy 3 napos nyalókához közel 40 run kell és 400 szellemkő...ennyi kő az egész szerveren nincs. Kohók árát is jól meg fogja dobni a kőhiány.
    Sapka nem nagyon érdekel pár % kk defért nem mondok le támadóértékről.
    A videókat elnézve a boss láda se nagy durranás belerakták a gagyi droppot semmi változtatás.
  • Én azt nem értem ezzel a gyakornok láda variálással kapcoslatban, hogy mégis miért kellett a 20as láda optoló/cserélőjét át tenni a 40esbe? Mert az addig oké, hogy nagyon egyszerű volt hozzájutni és sokan kihasználták, de pont ez volt a lényege, hogy segítsék a karaktereket, teljesült is. De ha ezeket át teszik a 40esbe akkor mire megkapja az egyén használni nem sok értelme lesz, hiszen maximum lv40es vért és fegyverekhez működnek.
    Tehát egy kezdő vergődjön el 40ig, majd optolja be az addigra már lassan kinőtt holmiját?
    Ja és még hozzá tenném, ezzel a változtatással semmi bajom nem lett volna, amennyiben az új szerver már így indult volna el, de így mérhetetlen előnyben van az akinek már készek a kis szintű farmos cuccai, azzal szemben akinek lv40ig kell kínlódni 3!! optért mondjuk egy lv34es vértbe. Be forgatni őket meg külön élmény.
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • Sziasztok!
    Lehet itt háborogni mint a dél kínai tenger. De van értelme? Mint itt mindenki jól tudja, az üzemeltetőnek a profit a lényeg,most a busás hasznot abban látja,hogy csökkenti a ch számát. Evvel több konfliktust generál, aminek az a hozadéka,hogy a fizetőképes farmosok kénytelenek lesznek pvp felszereléseket is forgatni! Akik meg nem fizettek eddig azok jobb ha hozzá szoknak,vagy viszlát "potya lesés". Ne gondolja senki,hogy a GF -et nagyon fogja érdekelni,hogy elmegy pár játékos,őket a bevétel érdekli,és az nem fog attól csökkenni ha pár nem sé-ző egyén elmegy!
    A többi újítás részemről indiferens,nem gyártottam sosem 20 as karikat,eddig sem jártam csoportos runnokra,ezután sincs szándékomban.(de egyébként amúgy is egy ritka átgondolatlan újításnak tartom). A chat huszárokat meg mindig is szerettem végighallgatni.Miért is kéne őket tiltanom? (szint visznek az életembe,jókat szoktam nevetni rajtuk)
    Üdv.:Csuti
  • Na az azér vicc hogy a 70es meg 80as ládábol 5-5 optoló forgató jön és még a 90es ládábol is 5 optoló 10 forgató... A 40es ládábol meg csak 3-3??? Akkor lettek volna korrektek ha 30as ládába raknak 5-5 optolót forgatót mert csak lv40ig lehet optolni forgatni vértet fegyót... Szerencsétlen kezdő úgy menjen fel 40re hogy nincs normálisan optolt vértje fegyvere? Igaz ott a küldi fegyó de vért????
  • Nos, akkor én is megjövök.
    Nekem persze már "error" van annál, amikor meg akarom nyitni a csatorna-leváltást...na mindegy.

Reagáljunk akkor.

Csatorna eltávolítás:
    még akkor is, hogy kivették, akkor is várható innentől kezdve. 4 vagy 3 ch, esetleg 2 ch.
    vagy egyből legyen 1 ch és csokolom.
    Még így is nehéz volt nem egyszer szintelni, meg követ keresni. Volt, hogy kerestem követ este, nem volt. Még azok a kövek se, amik meg szoktak maradni.
    Továbbra se fogok pvp-zni. Inkább erősítem a karit, hogy minél gyorsabban tudja leütni a követ/bosst.

gaya:
    nem nagyon érdekel.Val.szeg az lesz, hogy a nagy szintűek tudják ezt megszerezni.

csoportkeresés:
    hát, továbbra se érdekel. De nem is nagyon tudok még nemerézni,meg kék sárkányozni...

trollok:
    annyira nem szokásom beszélni. Aki esetleg beszól("hé, add már olcsóbban, te csillagfej!"), egyszerűen kiikszelem vagy valami.

sárki sisak:
    ez se nagyon zavar.

Átalakító jegy:
    ez még talán érdekelhet is.

"Javítva a hiba, ami miatt a következő vadászküldetés nem indult el, ha a játékos küldetés segítségével lépett szintet.":
    ezzel aszem találkoztam. Néztem is, hogy miért nem jön a köv. vadászküldi?

A gyakornok-ládák megvariálása:
    hát, szép. Ha tényleg az lesz, hogy 40-es szintűbe rakják a 20-as optolót, akkor azt mégis hogy? 40-es zinten már a 42-es vért jön, nem pedig visszafele haladunk.
    Ha kinőttük a cipőt, akkor val.szeg veszünk újat, nem a kinőttbe nyomorítjuk be a lábunkat.
    (Igaz, a metinen ilyen probléma nincs, de na...)

Kohók ára meg fog nőnni, mert kevesebb lesz a szellemkő? Hát, akkor már a kis 0-s kő is értékes lesz innentől kezdve...
    Akkor talán még ma be kellene vásárolni a szellemkövekből, biztos, ami biztos.
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • fincs wrote:

Sziasztok!
    Lehet itt háborogni mint a dél kínai tenger. De van értelme? Mint itt mindenki jól tudja, az üzemeltetőnek a profit a lényeg,most a busás hasznot abban látja,hogy csökkenti a ch számát. Evvel több konfliktust generál, aminek az a hozadéka,hogy a fizetőképes farmosok kénytelenek lesznek pvp felszereléseket is forgatni! Akik meg nem fizettek eddig azok jobb ha hozzá szoknak,vagy viszlát "potya lesés". Ne gondolja senki,hogy a GF -et nagyon fogja érdekelni,hogy elmegy pár játékos,őket a bevétel érdekli,és az nem fog attól csökkenni ha pár nem sé-ző egyén elmegy!
    Van olyan közösség, amely számára szükséges a csatornák összevonása, csökkentése.
    A minket érintő jelenlegi információt ezzel kapcsolatban, pedig itt olvashatjátok.

• Sziasztok. :)

A CH csökkentés elvileg Minket nem fog érinteni. A blokkolás funkciót azt nagyon adagolom.
    Örülök, hogy végre a horgászat is kap egy kis tuningot, kíváncsi leszek rá.
    A Gaya rendszer az számomra teljesen új, bár szerintem engem még nem érint, csak 40-es vagyok.
    A gyakornok ládás dolognak csak azért örülök, mert most kezdtem a játékot 3 hete és így lehetőségem se lesz 20-as karikkal bajlódni. :D
    Most lettem 40-es nem rég, a ládát még nem nyitottam, ezek szerint lesz +3 cserém? :3

FairWP
  • Kreativ wrote:

"Jelenlegi információink szerint a magyar közösséget nem érinti a csatornák számának csökkentése.
    Ezért került eltávolításra a hír a Fórumunkról."

Na végre egy jó hír!

Szia!
    Ismét ékes példája annak mennyire nincs itt összhang a helyi team,és a Gf vezetősége közt!
    Leközölnek egy változtatást, amit minden zokszó nélkül kommunikálnak is felénk. Magyar játékos állomány felhördül,mindenki háborog,és a végén kiderül,hogy kacsa az egész! Vagy tán így is akarták,tesztelni kinek mi a reakciója a hír hallatán?
    De egy pozitív hozadéka is volt ennek az egésznek,a fórum végre a metinről szólt, és nem a számolgatás,találgatás, és hasonló témák uralták a felületét :thumbsup:
    Üdv.:fincsi
  • "Hal-kirakós
    Horgásszatok az új Hal-kirakós rendezvény ideje alatt, és szerezzetek néhány nagyszerű jutalmat a pihentető időtöltéssel."

Én sehol sem láttam kiírva hogy mától lenne, csak az hogy már ez is egy létező dolog és majd ha lesz ez a rendezvény. Persze ez csak egyéni gondolat.
    E
    lőbb olvassuk el lassan, értelmezve, mielőtt háborgung hogy nincs. :)
  • Az, hogy mi van kiírva teljesen mindegy hisz általában nem fedi a valóságot.
    Most lassan értelmezve elolvastam a hírt a sivatagi vihar ládáról és még sincs ott...lehet nem volt elég lassú?:)

Új meley runról és sárkányról van már valakinek tapasztalata?
  • Csizkov wrote:

Az, hogy mi van kiírva teljesen mindegy hisz általában nem fedi a valóságot.
    Most lassan értelmezve elolvastam a hírt a sivatagi vihar ládáról és még sincs ott...lehet nem volt elég lassú?:)

Új meley runról és sárkányról van már valakinek tapasztalata?
    Meley könyebb lett kipróbáltuk. 5 ütő karival meg 2 buffal végig lehet menni ha tényleg kemények.

Engem az érdekelne hogy akkor most mi van Razival? Céhtársaim mentek 4 kört, se tojás se semmi értelmes drop. Ennek a gaya akárminek se híre se hamva.. akkor most? Vagy megint roszul tették be mint mindent kb a metin2 életében?
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
    • Készen állsz a következő kalandra?Június 28-án érkezik: az új Gaya fizetőeszköz, nagy erejű PvP sisakok, a Meley barlangjának csoportoknak készült verziója, a Hal-kirakós és egy új blokkolás funkció a zavaró játékosok elnémítására.

Ha elindítod a patch-et a "játék indítása" gombtól balra találod ezt a kiírást. (hirdetést)

• Nabakker, halatlanul maradtatok. Borzalom, borzalom (Pulp Fiction) :))
    A frissítés után egy nappal jön a rendkívüli karbantartás és újra ránk süt majd a 600*800-as napocska.
    16 bittel, nehogy ledobjon DT.

:)

Joccakát
    Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P
  • Sziasztok.

Engem igazán az érdekelne, hogy eddig razin és nemerén esett teleport gyűrű. Most majd azt is nyitni lehet? Vagy azt sem? Már most meg mondom, hogy a régi felállás sokkal jobban tetszett. Eddig ha hozzánk csapódott valaki akkor neki lehetett adni a gyűrűt...sokan csak azért jártak be. Most meg nem is esik? Ha meg nyitni lehet ládából...aki sokat jár be ilyen helyekre és folyamatosan nyit majd hova rakja? Tudom akassza a fülére :) Eddig legalább ott lehetett hagyni...akinek már rengeteg volt. Szerintem nincs ez átgondolva rendesen. Főleg a teleport gyűrű dolog. Másik... eddig azon múlott a drop leginkább, hogy legyen Sé-s kesztyű. Akkor nagyobb eséllyel esett tojás illetve nemerén festék stb. Most meg nyitni kell? Annyi eséllyel nyitunk majd tojást is, mint a meley ládából a sárkányt? :) Mert akkor nyithatunk ítéletnapig. Mondjuk tény,hogy az eddigi árától sokkal magasabban lehet majd eladni a festéket meg a nemerét ...pláne a razit, de hogy én egy huncut tolvajkesztyűt nem fogok a nyitogatós bizniszért venni az 100%,de még SD2 belépőt sem ;). A Gaya készítésről láttam képeket...,hogy milyen sikerességgel csinálja meg...,nah arra nem tudok a jó ízlés határain belül írni. A mostani fejlesztésből az egyetlen használható dolog a blokkolás.
  • Na igen ez a Gaya készítés . Tegnap kipróbáltam . Előbb a Gaya kereskedő felmenői merültek fel bennem , mint egy ősi szakmai művelői, majd ugyanezt átraktam a GF-re . A dolog lényege 110 szellemkővel sikerült előállítanom 28 db Gaya-t. Nem igazán vagyok elégedett ezzel az aránnyal, főleg ha hozzáveszem , hogy mégis hogy gondolták ? Minimum non-stop kavicsokat kell farmolni ezentúl . Mondjuk ha minden metin dobna szellemkövet akkor is irtó sok kell , de nem dob ugye map1-en csak a 25-ös metin tán na meg a 100-as metinek se elvarázsolt erdőben. Arról nem beszélve, hiába van felnyitva szinte mind a 4 oldal leltáram, nem férek el. Teleport gyűrűhöz egyre komplikáltabb hozzájutni, előtte meg ugye nem tudtuk hova rakni. Valami leírás sem ártana , hogy azért melyik Boss hány darab ládát dobhat , mégis mi lehet a ládákban. Nekem egyenlőre úgy tűnik a razi tojás mint olyan ki került a droppból vagy 120-as kari ne akarjon tojásokat vagy nem tudom, de sok-sok ládából 0 db az azért furi. Szóval a Gaya gyártást mindenképpen átgondolnám , mert így nem nagyon fogja senki se csinálni inkább. Tegnap kipróbálták sokan, persze mert újdonság, de ebben a formában nem a normál játék időben működő használható dolog.