17.3 verzió és csatorna eltávolítás

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kicsit off leszek, de engem legjobban a csatornák eltávolítása lepett meg. Így is tömegverekedés van eventekkor. Mire jó ez? Vagy kinek? Mert, hogy a játékosnak nem, az biztos.
    Amúgy ebből tényleg lesz játékélmény.... normál chatben vagy PM-ben.
    A 17.3-ról egyelőre nem nyilatkoznék. Kíváncsian várom a sok hibát, amit magával hoz az új verzió. Majd utána... ;)
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Komolyan eltávolíanának a 6 csatornából egyet-kettőt(hármat)? Eventek alkalmával, bizonyos kazamatákban és egyéb helyeken még ezen az állítólagos "kihalt" szerveren is annyian vannak, hogy minden csatornára -egy bizonyos helyre- jut 10-20 ember...DC-ben már am is napok, hetek óta folyik a vita, hogy kiütlegelik a karaktereket mert nincs hely.
  • Nem tudom, ki volt az az igen pihent agyú, aki kitalálta, hogy vegyünk el pár ch-t, de RESPECT! Ha a GF-es metin2 kinyírása a cél, tényleg zseniális lépés volt. *vastaps*
    Hátas ütéskor így is halomra ölik egymást az emberek azért a kevés metinért; Vörösbe hallom, hogy alig találni metint, kazamatákban is ölik egymást 6 ch-val, dt-ben sokszor tapasztalom, hogy 6-ból 6 foglalt szilizővel. Orkban is rendszeresen ölik egymást a helyért. DE! Mindez kihasználatlan. El kell venni párat. Pár dolog garantált:
    1. CH1 még mindig piac ch lesz, nem fog rajta könnyíteni, lag tenger lesz sokaknak a ch1 kék map1
    2. Nem oldja meg a mostani bugokat, sőt jó eséllyel növeli
    3. A kedves GM-ek készülhetnek, mert több balhé lesz, több feljelentés. (őket nem sajnálom :D )
    4. Hosszú távon sokan itt hagyják a fenébe az egészet.

Igazándiból itt a nagy kérdés, hogy most a GF hülyének nézi a játékosokat, hogy azok majd elhiszik, hogy ettől jobb lesz, vagy náluk nem adott meg minden, hogy elhiszik, hogy a játékosok beveszik ezt? :D

Ui.: A játékélmény szót csúnya dolog volt berakni, az régóta csökkenőben van.

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Kijelentem 5 szerver lett összevonva, 4-5ször annyi emberrel megy a Conti, mint anno a szerverek egyesével. Árulja már el nekem az az igen okos, akinek az eszébe jutott, h ennyi ember ellátására szolgáló 6 CH-t korlátozzuk??? Komolyan azt akarja megint mindenki, h hulljanak ki az emberek??? 5 év után jöttem vissza, óriási kedvet kapva 95ös maphoz stb. Ezerrel fejlődök bariban, lassan meg is van a szint és most kijelentitek, h segítségül elveszünk pár CH-t!!!!!!!!!!!! Hogy lehet vki ennyire retardált, de őszintén??? Bezzeg a 100+osoknak meg ***** a lehetőségeket, SZÁNALMAS!!! Csoportkeresésről meg ne is beszéljünk, mert akinek se így se úgy se fog tetszeni a csoport összeállítás, úgyis leavelni fogja a teamet. GRATULÁLNI TUDOK!!! Így továb...

Figyelmeztetve!
    Trágár tartalom.
    WolteN

The post was edited 1 time, last by Wolten ().

• Wow, azért az elismerésre méltó, hogy a GF még midig tud meglepetést okozni hülyeségben.Egyre inkább az az érzése az embernek, hogy a céljuk a játékosok elűzése a magyar szerevekről. Kevés volt a játékos, összevonták a 6 szerót.Majd az összevont szerón is csökkent a létszám, hát nyissunk új szervert mert majd biztos növekedik akkora létszám, majd így még jobban szét oszlott a játékosok kicsiny létszáma. Hmm nem jó, még kevesebben lettek(mert új szerver), hát akkor csökkentsük a ch-k számát...... De van 1 jobb ötletem, legyen még vagy 3 új szerver, és minden szerón legyen 1 ch semmi több, na akkor lenne kihasználtság....
  • Szerverösszevonás előtt sem lehetett elférni 4 CH-n annyi embernek könyörgöm!!! Erre 5 szerver játékosaitól akartok még CH-t elvenni??? Really??? Vagy írjak német GF-nek egy értelmes levelet, ha a drága kis MAGYAR TEAM-ünk képtelen kiállni a hű játékosaihoz??Kérdem én, akkor minek vagytok, ha nap, mint nap csak elkülditek az embert a chatről is. Ennyire büdös kiállni az igazságunkért, ennyire nehéz tenni a jólétért??? Akkor sztem zárassuk be a ******* szervert, mert így megint sok embert fogtok elüldözni. Ám bár, ha ez a cél, akkor jó úton haladtok.

Figyelmeztetve.
    Yareniel

The post was edited 2 times, last by Yareniel ().

• Mégis mi a logika ebben , hogy csökkentik a csatornákat ? Miért lesz ettől kevésbé tele az a csatorna ami eddig is tele volt azaz CH1 ? Amig a boltok száma nincs korlátozva ez nem fog változni. Akinek bírja a gépe az magasról tesz arra akinek nem és CH1-re pakol boltot . Ha limitálva lenne, hogy egy CH x számú bolt akkor lenne esély , hogy a többi CH-n is legyen bolt akár mind a körön belül. Ez a változás nem növeli a játékélményt hanem csökkenti. Nagyon érdekelne , hogy azok a céhek akik eddig is mentek Meley runokat , sőt igazából a kísérleti időszakban elvesztett rengeteg céhpontot mikor kapják vissza kompenzációba? Most hogy már gyakorlatilag bárki mehet sd2 belépővel ha jól láttam a német bemutatón. Az is érdekelne, hogy oké új ládákba lesznek a razador, sárkány stb. jutalmak , a ládákon kívül lesz azért droppjuk? Na mert ha annyi akkor köszi egyik helyre se éri meg bemenni ahogy szintén a bemutató videóban láttuk. Na és még van kérdésem , megmaradnak azért az eddigi ládák is Meley runon , vagy ezentúl csak ezeket az új köveket lehet majd nyitni az új ládából ?
  • Mod megjegyzés:

No.... azért a megfelelő hangnemet legyetek kedvesek betartani...

Úgy vélem, a magyar teamnek eddig sem nagyon volt beleszólása az újításokba.... Ez nem magyar team szinten dől el... Szóval a felesleges sárdobálást mellőzük!

Köszöntem.

Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Nem tudom mit akkarnak ezzel elérni, de hogy jó ezekből a fejlesztésekből nem fog kisülni az biztos. A többire majd kíváncsi Leszek hogyha bekerül.

U.i.: igen Dreamy abban igazad van hogy 1 kicsit elment a hangvétel, viszont abban nincs hogy mi játékosok nem komunikálhatunk a GF-fel , hanem a Team feladata. Akkor kérdem én hogy a panaszaink eddig hogy jutottak el a GF-hez?
    Új szerver új lehetőség :sk08
    Bibor: M6
    Indigo: m4
  • Látod, ezt váltjátok ki az emberekből. És mi az, h a magyar metinbe a magyar team nem szólhat bele, ezt mondjátok a sok 10 évesnek és ne olyanoknak akik tényleg játékosok és tudják miért vannak fent. Ezekután, majd 5 szerver játékosainak elég lesz a 3-4 CH. Ki ennyire vak??? Eddig bőven ellehetett férni. Kihasználatlan CH??? Most meg majd mindenhol tömegverekedések lesznek. Ez a jövőbeli cél??? ÉS igen, nem kell az ember csitítgatni, mert ezt hozzátok ki belőlük az értelmetlen döntéseitekkel, mégha nem is ti dirigáltok. De tudtommal, ha minden országnak van METIN2 TEAM-je, akkor könyörgöm kicsit nyissák már ki a szemüket, max megemlítésszerűen!!! Ez ilyen nehéz?? Vagy így megint azt akarjátok, h lefeleződjön a játékosok száma?? Mert ha igen, akkor jó úton haladunk. Megkell nézni németeknél mennyi CH van/szerver. De a looser magyaroktól még azt a párat is vegyük el. Őszintén csak gratulálni tudok. Ilyet még nem is hallottam, h egy community TEAM-je tehetetlen a saját országa dolgaiban. De ha szervermegszűnést akartok, akkor felesleges itt fejlesztgetni, egyebek, mivel most eléritek azt a pontot, mikor a magyar metin halottá válik. GRAT!!!
  • Tyűbakker, valaki közgazból pótvizsgázott odaát. (Kegyelemkettesre.)
    Aki kihasználatlanságról nyilatkozik az szerintem nem játszik a magyar szerón.
    Én eddig is csak egy boltot tudtam kitenni, azt is csak ch2-re, borítékolom, hogy a többi (maradék) ch-n is javul a játékélmény lagg ügyben, már ha valaki élvezi, hogy visszadobál, beáll a kép, nem eszi/veszi a potit, avagy ukmukfukk kidob kérdőjellel, vagy anélkül.

A magyar teamet senki ne hibáztassa, ezt készen kapták. :) Hihi, mondjuk nem lennék a helyükben.
    Én bízom benne, ha elég felhördülés érkezik ezekből a kibeszélőkből, azt továbbítani fogják, és a sötét oldal jobb belátásra tér.

(Akar valaki fogadni, hogy a ch nyírbálás után beteszik sé-ért a szerverváltó jegyet? Shao? :) )

Uff.

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P
  • ch csökkenésre inkább nem mondok semmit nem akarok 1 ujabb bannt, a halászos eventre kiváncsi vagyok de nem hiszem hogy olyan hu de nagy dolog lehet abban a ládában max yang meg poti mint a pontyos eventnél, meley nem izgat, uj fizetőeszközt várom, pm blokkolás se izgat nem szoktam visszairni olyankor és majd abbahagyja, többi fejlesztés se érint szóval majd meg látjuk mi lesz ebből
  • oI3on3Crush3Ro wrote:

És mi az, h a magyar metinbe a magyar team nem szólhat bele
    Senki nem azt mondta, hogy nem szólhat bele... ne írj valótlant, de ha valamit be akarnak vezetni, akkor azt globálisan bevezetik....

A team minden javaslatot, panaszt továbbít, ezt garantálom.

Nem ezen múlik, mint ahogy az életben sem...
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • De itt nem erről van szó könyörgöm. Anno szerverösszevonás előtt 4 CH volt. Mindenhol csak a KS, anyázás és testvérei. Most összevonás után 5 szerver játékosainak akarnak CH-t csökkenteni??? Akármivel magyarázzák se látom a logikai mivoltát. Ha meg ennyire bántja a szemüket, akkor jöjjenek fel hajnali 1 és 5 között a tisztelt GF nemzetközi okostojásai és nézzenek körbe, h mennyire kihasználatlan a magyar metin. A KUTYA SINCS SEHOL... 45öst senki sem üti, Sohan üres, 100-105ös metint lazán farmolsz. Nem értem minek egy kamu szövegre támaszkodni.Jót nem várok ebből, de sztem drasztikusan megfog csappanni megint az aktív playerek száma, mint anno 4-5 éve. És hozhatnak itt akármilyen újítást, ha már mindenki belefásult ebbe a huzavonába...
  • A ch törlés… Azt hiszem dühös vagyok. Előttem már kifejtették páran. Annyit mondanék, hogy sokan nem érünk rá egész nap játszani, és örülünk, ha valahol végre van hely…valahol eddig sem volt, ahol meg eddig volt, talán most ott sem lesz. Szuper. Nem vagyok egy pvp-beállítottságú játékos, és mondja akárki, hogy ez egy harci játék… én nem fogok rágörcsölni arra megint és fizetni azért, hogy vegyek új felszerelést megvédeni magam… Lehet erre megy ki a játék, már elnézést; én már nem bízom semmi jóban…

Most jöttem vissza egy hete megint… de ez most MEGINT, 4646-odjára is megrengette a hitem az egészben. Szuper...

Hogy máshoz is szóljak:Blokkolás funkció – ez csak PM-ben működik, igaz?
    A Gaya dolgot nem egészen értem…
    Ennek a horgászós dolognak állok elébe, szeretek horgászni, de aggódom, hogy még ennyit sem fognak érni a halak és a kagylók. :(
    A szintlépéses bug kijavításának nagyon örülök!

Üdv: Ailbhe :red:

edit: Tök jó, hogy kész szöveget másolok be, mint hsz, és összebarmolja a sorokat meg szóközök vesznek az éterbe. :(
    "Csak hasonlók társaságában nem állunk egyedül."

"Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet."

The post was edited 1 time, last by Exista ().

• Na akkor lássuk csak :) Előszőr is ... ki volt az a nagyfejű aki ezt kitalálta? esetleg a Vatikáni metinen ezt bevezetketik ... de egy olyan szerveren ahol már több magyar játékos is van és emellett más országokból is (Románia,Szlovákia,Szerbia stb.) hogy a jó bánatba férne el annyi játékos ?
    +azt nem értem melyik pénzéhes ***** viszketett a csőre és kivesz 3 CH-t .... :D na akkor Dreamy üzenem a nagy embereknek : Ahelyett hogy szétszedik ezt a játékot ami sok embernek még ma is szórakoztatás inkább vásároljanak egy normális szervergépet ... érdekes felmegyek a német metinre és sokkal több játékos melett semmi lagg ... itt pedig még belépni se lehet sokszor ami azért gyanus .... Szóval ne rajtunk vezessék vissza a pénzt ha egyszer nagyrészt mi tartjuk fent a szerót :)

Figyelmeztetve!
    Trágár tartalom.
    WolteN
    ''Néha eljön a pillanat, mikor sorsára kell hagynod valamit, hogy valami mást megóvhass. (...) Másokat kell felfalnod, ha élni akarsz.''

The post was edited 1 time, last by Wolten ().

• követ már ütni se érdemes mikor nincs event vagy hátas drop:D nincs kesztyum 1 szintben vagyok a metinnel és se követ se kk-t nem dobott oké ez ritka esett mert +0 kő esik de kk se mindig:D 35ös metin kesztyu nélkül 45ösön jobban dropolt mint 45ön a 45ös metin.. oké 45ös kő dropja híresen rossz de akkor is.. most van 6 ch, emelték 2vel mert sok játékos volt most lelépett a fele és akkor megint csökkentik 1-el vagy 2-vel és kijelentik hogy ez nekik jó és értünk vannak hát nem tudom mit szívtak vagy részegen írták meg ezt de no komment