Hibaüzenet nélküli ledobálás...

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gwener wrote:

mert a Team-tagoknál mindig minden rendben működik.
    Nem kellene állandóan a teammel jönni. Ha egy ici-picit olvasol, láthatod, többször a team tagok is jelzik a hibákat.

Gwener wrote:

A másik gyakran előforduló hiba, hogy nem enged másik klienst nyitni.
    Erre másik témában leírták már a megoldást.

ugróbéka wrote:

Továbbra is ledob, ennyit a rendkívüli frissítésről.
    Senki nem mondta, hogy a mai rendkívüli karbantartás a ledobálások miatt volt...

Amég nem kap a team HIVATALOS álláspontot, addig hivatalos nyilatkozatot ne várjatok.
    Így, jelen esetben a magyar team csak segíteni tud azokkal a lépésekkel, amik eddig orvosolták esetlegesen a hasonló hibákat.

Úgy gondolom a felesleges feszültségkeltést be kellene már fejezni.

Elhiszem /hisszük, hogy rettenetesen zavaró ez a probléma is, de ennél többet nem tudunk segíteni, mint, hogy továbbítottuk a hibát, és mi is várunk a válaszra....
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Az lenne a kérdésem, hogy mikor lesz orvosolva a kidobálás/kliens bezárás probléma? Elég demotiváló, hogy már a DT runnak sincs lassan semmi haszna.. 3/2 próbálkozásra a 2. emeleten dobott le... majd harmadjára a harmadikon magától bezárta a klienst. :) Még mindig élvezhetetlen így a játék.. :D

áthelyeztem. dreamy
    "Ami nem öl meg, az XP-t ad."
  • Rendszeres és gyakori ledobás

Sziasztok!

A problémám az, hogy mióta újra elkezdtem játszani másfél év szünet után (ugyanazon a gépen) rendszeresen, körülbelül 2-4 percenként ledob a játék, bejelentkezem, játszom tovább, és ugyanez, minden egyes alkalommal, karaktertől napszaktól vagy chtól függetlenül.

Windows 10-et használok és egy Lenovo G510-es laptopon játszok, régen minden probléma nélkül működött a játék, most valamiért ez nem akar megtörténni.

A segítséget előre is köszönöm! ^^

Edit:Ami még talán fontos, hogy a kliens nem zár be, ki sem ír semmit, csak mintha kijelentkeztem volna.
  • Andaszfgey wrote:

Rakj fel egy windows7et azon probléma nélkül fut nekem
    Ez nem feltétlen így működik. Pláne ha jogdíjasan win 10 van a gépén. A másik, ha a követelményeknél elfogadottnak van feltüntetve az oprendszer mondjuk a játék üzemeltetőjének kéne orvosolni a hibát, nem jogdíj nélküli oprendszer használatra biztatni a másikat.

Win 8.1-gyel is hasonló a helyzet, nem sés autózás szinte már értelmetlen.

Figyelmeztetve!
    WolteN

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 1 time, last by Wolten ().

• Nuttika wrote:

Andaszfgey wrote:

Rakj fel egy windows7et azon probléma nélkül fut nekem
    Ez nem feltétlen így működik. Pláne ha jogdíjasan win 10 van a gépén. A másik, ha a követelményeknél elfogadottnak van feltüntetve az oprendszer mondjuk a játék üzemeltetőjének kéne orvosolni a hibát, nem jogdíj nélküli oprendszer használatra biztatni a másikat.
    Win 8.1-gyel is hasonló a helyzet, nem sés autózás szinte már értelmetlen.
    Windows 7 mióta nem jogdíjjas? Ugyanúgy pénzbe kerül, mellesleg miért vársz el egy olyan játéktól ilyesmit ami ahhoz ért legjobban hogyan húzzon le még több pénzel. Lásd az új frissítést. Vedd észre ha az lenne az érdekük hogy mindenki élvezze a játékot akkor nem lenne bent az alkímia se a többi fjúcsör helyette 2011-es állapot lenne.

Figyelmeztetve!
    WolteN

The post was edited 3 times, last by Wolten ().

• Ahogy azt a PM-ben is leírtam - és rajtad kívül itt mindenki más értette - nem azt írtam, hogy nem jogdíjas. Azt mondtam, hogy amikor megvette a gépét, win10-et fizetett. Nem win7-et, így azt NEM RAKHATJA RÁ feketén. Tudod mi történik, ha valamely frissítéskor a Microsoft kiszúrja hogy hé, ehhez a géphez win10 van bejegyezve, de nézzenek oda, kalóz verziós win7 van rajta? Segítek, nem csak a netre nem fog tudni felcsatlakozni, jó eséllyel az oprendszer se indul el többet, elveszítheti a gépen tárolt dokumentumait.

Játszhatod a nagyon okos sértődöttet, de éppenséggel itt nem én vagyok a hülye, hanem te csináltál per pill törvénytelent, ugyanis ha úgy vesszük, lopásra buzdítottál valakit. Ugyanis jogdíjas program felrakása kalóz verzióban lopás. Ahogy jobb, ha tudod, hogy a felbujtás is bűncselekmény.

Azt pedig nem sikerült megfejtenem, hogy mi köze van annak, hogy a játék üzemeltetője nem javít bizonyos hibákat ahhoz, hogy win7 jogdíjas vagy sem.

Mielőtt összevissza vagdalkozol, mint egy 5 éves hisztis kisgyerek, gondolkozz!
    Figyelmeztetve!
    WolteN

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.

• Nuttika wrote:

Ahogy azt a PM-ben is leírtam - és rajtad kívül itt mindenki más értette - nem azt írtam, hogy nem jogdíjas. Azt mondtam, hogy amikor megvette a gépét, win10-et fizetett. Nem win7-et, így azt NEM RAKHATJA RÁ feketén. Tudod mi történik, ha valamely frissítéskor a Microsoft kiszúrja hogy hé, ehhez a géphez win10 van bejegyezve, de nézzenek oda, kalóz verziós win7 van rajta? Segítek, nem csak a netre nem fog tudni felcsatlakozni, jó eséllyel az oprendszer se indul el többet, elveszítheti a gépen tárolt dokumentumait.

Játszhatod a nagyon okos sértődöttet, de éppenséggel itt nem én vagyok a hülye, hanem te csináltál per pill törvénytelent, ugyanis ha úgy vesszük, lopásra buzdítottál valakit. Ugyanis jogdíjas program felrakása kalóz verzióban lopás. Ahogy jobb, ha tudod, hogy a felbujtás is bűncselekmény.

Azt pedig nem sikerült megfejtenem, hogy mi köze van annak, hogy a játék üzemeltetője nem javít bizonyos hibákat ahhoz, hogy win7 jogdíjas vagy sem.

Jólvan látom te egy troll vagy. Senki nem buzdított itt senkit kalózkodásra akkor buzdítanék arra h oda írnám hogy torrentről szedje de sehol nem írtam ilyet.. gondolom a microsoft oldala is egy hoax. Na igen látszik hogy sok a számtech analfabéta metinen.

Nuttika wrote:

Ahogy azt a PM-ben is leírtam - és rajtad kívül itt mindenki más értette - nem azt írtam, hogy nem jogdíjas. Azt mondtam, hogy amikor megvette a gépét, win10-et fizetett. Nem win7-et, így azt NEM RAKHATJA RÁ feketén. Tudod mi történik, ha valamely frissítéskor a Microsoft kiszúrja hogy hé, ehhez a géphez win10 van bejegyezve, de nézzenek oda, kalóz verziós win7 van rajta? Segítek, nem csak a netre nem fog tudni felcsatlakozni, jó eséllyel az oprendszer se indul el többet, elveszítheti a gépen tárolt dokumentumait.

Az meg külön röhej hogy ezzel a paranoiáddal jösz hogy megfigyelnek téged és többé nem indul az op rendszer ha windows7et raksz fel megjegyzem nem kalóz verziót. Olyan dolgokat beképzelsz amit egy épp ember nem tenne

Épp azt magyaráztam te sügér, hogy ha a gépén jogdíjasan win10 van, akkor nem rakhat fel feketén win7-et, mert nem arra fizette ki a díjat. Arról nem is beszélve, hogy a Microsoft már pedzegeti, hogy szép lassan a Vistától és a Win7-től is meg kéne vonni majd a támogatást. Azért nem nyomják, mert az XP miatt is nagy volt a balhé. (Többek között pl. a bankautomatákon is az futott.)
    Mielőtt nekem esel, esetleg gondolkozz el azon, hogy éppen törvénysértésre buzdítottál másokat.
    Az meg, hogy utána itt hülyézel is, csak hab a tortán.

Ha lett volna két perced arra, hogy meglesd a fórumos profilom, kinn van a korom, nem vagyok egy lüke kisgyerek, kéretik nem úgy kezelni. Továbbá az is, hogy nem két napja van meg ez a profil, tehát játszottam én a "fapados" verzióval is. Nem ártana néha tájékozódni, mielőtt osztogatod az okosságaidat.

Hát te nem vagy 100% és az op rendszerek alapjaival sem vagy tisztában sírjak vagy nevessek? Vagy ez valami ideológiai eszmefuttatásból létrejött elmebaj?

Jó hogy nem azt írod mikor beírom hogy szeretem az epret ebbol neked az jonne le hogy eper lopasra buzditok valakit, rohejes vagy vedd magad eszre

Összevontam.
    Figyelmeztetve!
    WolteN

• Először is dupla post, másodszor is nem rémlik, hogy megengedtem volna a privát üzenetem közzétételét. Szabályokról hallottál?

Nem ideológiai eszmefuttatás. Ha megvetted egy termék kék verzióját, az nem jogosít fel arra, hogy bármikor lecseréld a pirosra FIZETÉS NÉLKÜL. Akkor se, ha a piros régebbi és mondjuk nincs benne egy-két extra. Továbbá jó lenne, ha nem offolnánk szét a thread-et, mert ez nem volt megoldás a problémára.

Szerk.: Mint mondtam, nem kívánok további off választ adni. Bizony a megfogalmazásoddal van a gond. És nem győzöm ismételni: támogatott oprendszer a win10, tehát nem a játékosnak kéne több tízezerért venni egy elavult oprendszert, hogy működjön, hanem az üzemeltetőnek kéne biztosítani, hogy fusson a program. Mi van akkor, ha a gépén minden más program már win10 kompatibilis? Egy játékért cserélje le azokat is?

Figyelmeztetve!
    WolteN

Don't look it.

The post was edited 2 times, last by Wolten ().

• "Ha megvetted egy termék kék verzióját, az nem jogosít fel arra, hogy bármikor lecseréld a pirosra FIZETÉS NÉLKÜL. Akkor se, ha a piros régebbi és mondjuk nincs benne egy-két extra"

És ki mondta hogy "FIZETÉS NÉLKÜL" fogja/fogjuk ezt megtenni? Mert én nem látom, vádskodsz itt olyannal amit senki nem követett el.

Figyelmeztetve!
    WolteN

• sajnos ez már az a szint, amivel én sem tudok mit csinálni. Kikapcsolom a boltneveket, mindent, de óránál tovább nem tud a boltos online lenni.
    Az említett jelenség 0órától 24óráig figyelhető meg, ch1en.

áthelyeztem. dreamy
    I shall be telling this with a sigh
    Somewhere ages and ages hence:

Two roads diverged in a wood, and I-

I took the one less traveled by..

And that has made all the difference

• Sziasztok!
    10 percig nem marad a boltom nyitva soha sehol egyik ch-n sem.Nagyon idegesítő.Nem tudom már mit tegyek mert tele vagyok portékával de sajnos az esély így NULLA a boltolásra!
    Ahogy látom más is ebben a cipőben jár...már ott tartok hogy hagyom az egészet a fenébe.Mi a fenét lehet ezzel kezdeni most őszintén?!A játékos karakteremmel semmi gond azokat nem dobálja le csak a boltot.De már elmegy az ember kedve szépen lassan de biztosan :( :fie: ||

áthelyeztem. témát kinyitottam. dreamy
  • közben én találtam ám beállításokat, miszerint el lehet tüntetni a boltos karikat, a neveket, kb. Mindent.

de szintén ledobál...
    Karimat amit bennhagyok rangolni szintén ledobja, szóval gyanitom, két lépcsőben dob le:
    1.: kisül a tul busy ch, és ledobja a boltosomat
    AMENNYIBEN kizarom a problémát okozó dolgokat, effekteket:
    2.: egy másik, számomra ismeretlen ok miatt vág le.

Itt megjegyezném, hogy számomra továbbra sem világos, hogyha van két karim, az egyik afkol fél órát, miért laggol utána percekig, ha átnézek rá? :D

Nem is az a bajom ezekkel, hogy vannak, hanem, hogy a miérteket nem lehet tudni. Így ellene sem lehet sokat..

Amúgy újraraktam én a játékot, ezzel együtt újra is lett patchelve, javulás nem tapasztalható. A probléma változatlabul 0-24órában fennáll.
    Céhtársaimmal nézetem a boltot, míg távol vagyok. Ma 14:20kor nyitottam meg kis piacaimat, a srácok 16kor jelezték, hogy már offline.

A helyzet az, hogy ha nekem rossz gépem/netem lenne is(de megjegyzem nincs), sem ebben keresném a problémát, szimplán arról van itt szó, hogy egy olyan játékról beszélünk, melynek a leprogramozása ott tart, hogy nevekhez piros színt használ(aki benne van a témában, érti), egy játék, ami a géped egy magját képes felhasználni.

Ez senki ellen nem szól, aki olvassa a csapatból, szerintem azért a 0 presztízsért amit feljebbről kaptok, nem is veszitek magatokra. Nem is azért írtam, hogy egyszer azon kapom magam, hogy a resi óta nem dobál le. De talán jön egy játékos, aki ezt mondja: "Sziasztok, pár napja még nekem is hasonló volt a problémám, de sikerült megoldanom úgy, hogy..."
    :)
    I shall be telling this with a sigh
    Somewhere ages and ages hence:

Two roads diverged in a wood, and I-

I took the one less traveled by..

And that has made all the difference

The post was edited 1 time, last by Lensver ().

• Boltot sorozatosan ledobálja, teleportálásnál fekete képernyő jelenik meg vagy kliens bezáródás (nem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb :D ), raktározás közben bezár a kliens vagy éppen nem válaszol, de van olyan is, akit egyszerűen nem enged bejelentkezni.

Az a gond, hogy minden javítással egyre több hiba kerül be. :( Jöhetnek az új verziók, ha melléje a doki nem ír fel 1 doboz xanaxot. :D

áthelyeztem. dreamy
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Én is alátámasztom ezeket. Nekem is rengeteg a spontán bezáródás. Vagy rögtön játékba lépésnél, vagy raktár nyitásnál, vagy ha kiüvegezett tárgyra kattintok a hívásba. Külön poén, hogy megfigyeltem mikor bezáródik a kliens előtte bedob egy kis balakot egy pillanatra amir csak épp hogy lát az ember az pedig tele van medve epével... 8| Nem a zölddel hanem a küldetés tárggyal ami barna színű. De mióta metin a metin ez az epe dolog visszatérő dolog.. csak az a baj, hogy egy boltot se lehet rakni már mert azt 10/6x levágja. Múltkor még olyat is látta, hogy ch1 map1 felét dobta le csak. Mintha Thanos csettintett volna. :thumbsup: /Pende
    Cause I need Metal in my life
    Just like an eagle needs to fly
    Manowar - Die For Metal
  • Sziasztok !

Sokszor járok én is így, ahogy fentebb írtátok, és tényleg teljesen kiszámíthatatlan ez a ledobálás, nincs semmi előjele...
    Mostanában olyan hibával is találkoztam, hogy Belépéskor, mikor már kiválasztottam a karaktert és betölti a játékot, látom a körülöttem mozgó többi karit, a hívást is, viszont a saját karakterem Átlátszó ( nem vicc ) és képtelen megmozdulni, írni, szóval totál blokkolás... ezt csak azért írtam, mert újfajta hibának tűnik, nem jár kidobással, de kénytelen vagyok magamat kidobatni új ablakkal, mert semmit nem lehet kezdeni, játékon belül a menüt se hozza elő, hogy bezárjam.

A Boltos Témához egy észrevétel: Én például mindig 800x600x16 felbontásban indítom a boltos karaktert, egyedül ezt tartom így a legkisebb felbontásban, magát az aktív játékos karikat már jóval magasabb 1280x1024x16 felbontásban indítom, és azt figyeltem meg, hogy a 800x600-as jóval ritkábban dobódik ki, mint a többi... Ez még nem feltétlenül megoldás persze, csak 1 lehetőség.
  • cyberfly wrote:

Mostanában olyan hibával is találkoztam, hogy Belépéskor, mikor már kiválasztottam a karaktert és betölti a játékot, látom a körülöttem mozgó többi karit, a hívást is, viszont a saját karakterem Átlátszó ( nem vicc ) és képtelen megmozdulni, írni, szóval totál blokkolás...
    Nem új hiba, régóta fenn áll ez már.
    Mostanában olyan is jelentkezett nálam, hogy ugyan betölt a játék, de csak a map látszik, se kari, se semmi. Kilépni meg nem lehet, feladatkezelőből kell bezárjam.
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"