Hibaüzenet nélküli ledobálás...

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Általánosan nem jellemző nálam, úgy vettem észre, kizárólag pl. ch5-ről ch1-re történő csatorna váltás után zárja be a játékot minden jelzés nélkül.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Sziasztok!

Igen,a tegnapi frissítés óta nálam is ez a probléma.Folyton kidobál a játék.Van,mikor pár másodperc után,vagy adott esetben 2-3 percenként.Jön 2 akadás és puff kidob.Egyszerűen képtelenség játszani, és néhány céhtagom is jelezte már a problémát,náluk is ugyanaz a baj.Írtam jegyet,válasz még nem érkezett.

Explorerben előzmények törlésre kerülte,játékot leszedtem,újratelepítettem,vírusírtó nincs,tűzfal sem,wifi fullon,szóval nem gondolnám,hogy nálam van a probléma.

Jó lenne orvosolni valahogy a problémát,hisz mindannyian várjuk az eventet,többen töltöttek is némi sé-t épp a rendezvény miatt,de így nem lehet sajnos játszani.

(Nem tudom hova kellett volna írni,bocsi,nem vagyok rutinos fórumra írkálós.)
  • Sziasztok!

Tegnapi frissítés óta ugyan ez a problémám.
    Frissítés előtt 4-5 karakterrel runoltam most 2 karakterrel nem vagyok képes bent maradni. Vagy boltokat nézek vagy játszok.

Internet kapcsolatom jó, a játék újra rakva, vírus irtó nincs, tűzfal eddig sem zaklatta a metint.

Ha véletlenségből sikerül 3 ablakot nyitni és belépni a karakterekre az első ablak beszaggat megfagy, és láncreakció szerűen az összes karit kivágja.
  • Sziasztok!
    Ugyanez a problémám nekem is, ha nem egy helyben áll a karakterem, akkor 1-2 percen belül ledobja. Egy helyben állva bírt 5-10 percet, aztán megmozdultam, és újra ledobta.
    Szépen kérem az illetékeseket, legyenek szívesek jelezni a hibát, mert ketyeg az idő az eventből is, szeretnénk játszani! :)
    Előre is köszönöm!
  • Miután mások is jelezték hívásban,hogy a jelenség náluk is fennáll,hát leírom ide.Kb. 2 napja újra elkezdett ledobálni,de most abban a formában,amikor a karakter bent marad a játékban,vagyis "A számla már csatlakoztatva van".Kaptam tanácsokat,"lehet hogy a net,töröld az IE előzményeket",stb.A net hibátlan,töröltem az előzményeket,futtattam a CCleanert,de a hiba továbbra is fennáll.Ettől függetlenül még lehet,hogy a hiba az én készülékemben van,de ha esetleg azok is reagálnának eme irományra,akiknél szintén előfordul,megnyugtatnának vele.Köszönöm!
  • Sziasztok!
    Nagyon vártam a múlt szerdai frissitést hátha nem dobál le. De változatlanul ledobál így az összes insta bukó(zodiákus,dt).
    Már én is próbáltam az előzőkben leírtakat de semmi.
    Win 10-t használok de eddig nem volt gond, azért bemásolok egy syserr-t ,bár én nem látok csak metin file hibát.

1031 22:27:40366 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1031 22:27:40395 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1031 22:29:53112 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1031 22:29:53137 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1031 22:39:53117 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1031 22:39:53138 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1031 22:50:18048 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1101 06:13:51185 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1101 06:13:10261 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1101 06:13:10281 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1101 06:19:38712 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1101 06:28:42035 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1101 06:32:23299 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1101 06:32:23320 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1101 06:33:19172 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1101 06:38:16575 :: Cannot find item by 1510421327
    1101 06:44:38891 :: Cannot find item by 1510421327
    1101 06:48:41644 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=305, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=, isCache=0) - Error
    1101 07:11:48986 :: Cannot find item by 1510421327
    1101 07:11:49688 :: Cannot find item by 1510421327
    1101 07:12:27007 :: Not a valid .WAV file: sound/pc2/assassin/bow/attack1.wav
    1101 07:12:28405 :: Not a valid .WAV file: sound/pc2/assassin/bow/attack1.wav
    1101 07:12:31215 :: Not a valid .WAV file: sound/pc2/assassin/bow/attack1.wav
    1101 07:41:47747 :: Cannot find item by 1510421327
    1101 07:41:48032 :: Cannot find item by 1510421327
    1101 08:22:44228 :: Cannot find item by 1510421327
    1101 08:28:43819 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
    1101 08:28:43840 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
  • Frissítés óta nálam is gyakori, hogy pár perc után kidobál. Ez akkor annyira nem volt vészes, amikor dt 1. emeleten szinteltem, de nem merek így bevállalni semmilyen run-t, vagy csoportos ügyködést, mert random kidobálhat.
    Tegnap hajnalban kicsit bevettem magam a dt-be és akkor gyakorlatilag fél óra alatt vagy 10x be kellett jelentkeznem, mert folyton ledobált. Másik kliens ugyan meg volt nyitva - tartaléknak, ha hirtelen rángatózva kiakadna a kliens, majd elfeketedne, mert ez tavasz óta gyakori jelenség nekem a dt-ben - de nem voltam rajta bejelentkezve.
    Illetve nálam az se ritka, hogy bejelentkezek az acc-ra, kiválasztom a karaktert, szépen lemegy az animáció, hogy örül a döntésnek... majd megáll az élet. Vagy visszadob a bejelentkező ablakba, vagy behal a kliens.
    Net és wifi probléma kizárva, simán tudok futtatni mást.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Sziasztok! ismét

Sajnos a frissítés nem oldotta meg a problémát a le doblással kapcsolatban. Még mindig megy a küzdelem 2-3 klienssel.
    Viszont bővült a lista, eddig jött egy nagy lag és ledobta a karit utána vissza jelentkezés újabb kidobás. Na most az (A) ablak nyugisan futott (B) ablaknál vissza dobta a szerver kanyarban éppen a falba.

Fél óra se kellett, általam tökéletesnek hitt (A) ablaknál ledobta a karit, visszajelentkezés karakter hadonászik hogy de jó hogy őt választottam és bezárta az ablakot.
    Kibírhatatlan, rettegek egy runttól, legyen az Dt vagy Zodiákus. Boltot se raktam már egy ideje.

Valami megoldást tud valaki?
    Images
    • fal.jpg

202.06 kB, 805×630, viewed 58 times
  • Tuti butaságot mondok, de szerintem ezt csak ch1-en csinálja...
    Próbáltatok másik ch-n is játszani?....
    Többé már nem fogadom el azokat a dolgokat, amelyeket nem tudok megváltoztatni. Inkább megváltoztatom a dolgokat, amelyeket nem tudok elfogadni.
  • Már kezd nagyon elegem lenni, hogy egy razador runt sem lehet végigvinni mert 4-ből 3-szor biztosan kidob a szerver majd razi elé rak be. Árulja már el nekem valaki, hogy - eme csodás 17.5-ös verziós frissítés után ugye egyre több a kidobálás - ki fogja megtéríteni a belépőjegyeket?? :) Napról napra élvezhetetlenebb a játék.. DT runra már gondolni sem merek ilyen "játékstabilitás" mellett. :) :) De tényleg kész poén, hogy 4 runból 1x jut el az ember a razadorig, de nem azért mert gyenge, hanem mert a ledobálást nem képesek javítani. :D
    "Ami nem öl meg, az XP-t ad."
  • Csatlakoznék az előttem szólóhoz egy ilyen játék nem engedhetne meg magának ilyeneket hogy ennyi buggal és ledobálással legyen tele..!!!!!!!!!!
    NEM a frissitésekkel meg a tárgypiaccal kellene foglalkozni hanem a játék alapjait helyreállitani.. mert már nem az első eset hogy kidob... tudom mit válaszolna a KEDVES Team hogy biztos az internetem miatt van..
    HÁT NEM NEM AMIATT VAN...!!!!! :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:
  • Már kezdek teljesen besokallni ettől az egésztől, hogy egy 20 perces razador runt nem lehet végigcsinálni mivel zsinórban vág le úgy, hogy még el sem kezdem lassan ütni a mobot sem. A kis balanszolások helyett nem gondolják a fejlesztők, hogy ezt kellene javítani és nem éveken keresztül így hagyni? Főleg, hogy egy olyan runról beszélünk aminek a belépőjéért a GF pénztárcáját tömjük a semmiért ;)
    Mielőtt jönne a válasz, nincs baj sem a tűzfalammal, sem a vírusírtómmal, sem az internetemmel, sem a pohár vízzel mellettem.

Figyelmeztetve!

WolteN
    [/i]
    "Ami nem öl meg, az XP-t ad."

The post was edited 1 time, last by Wolten ().

• Hát igen... és ma is frissítés, meg rendkívüli kedden is, amiről szinte csak percekkel előtte tudunk... de nem a hibák javítása... Aki 1 napos ládát vett például, az meg már másodszor járt pórul. De azt hogy játék közben bezárja a klienst, azt nem bírják rendbe tenni. Kíváncsi lennék ez a 2 rendkívüli frissítésben vajon mi történik?

Figyelmeztetve!

WolteN
    [/i]
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 115
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:

The post was edited 1 time, last by Wolten ().

• Én eddig csak olyan válaszokat láttam, hogy "a probléma nálad van", mert a Team-tagoknál mindig minden rendben működik.
    Nekem is elég bika gépem van, direkt játékra lett összeállítva, a net 90 Mbps feletti letöltési sebességgel működik, mégis befagy, ledobál.
    De biztos nálam van a hiba. :pillepalle:

A másik gyakran előforduló hiba, hogy nem enged másik klienst nyitni.