Övek fel-leszerelhetősége

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Övek fel-leszerelhetősége

Sziasztok!

Egy ideig nem voltam túl aktív, de ma, az esőre tekintettel, gondoltam ütögetek kicsit a nagyommal. Lélek övet akartam felszerelni egy másik helyett, de azt írja, csak akkor vehetem le, ha a leltárom üres. De nem tudom kiüríteni mert vannak olyan tárgyak, amik raktárba sem helyezhetők. Ez most hiba vagy sem? És mióta van ez így? És miért jó ez így? Ami öv rajta van akkor örök időkig úgy marad? Biztos valami furmányos haldoklással el tudom tüntetni az italokat, SD2 belépőt elhasználom csak úgy, harci övezetbe belépek és öletem magam hogy a TP ital elfogyjon, és megvárom míg elég Finom kelme összegyűlik és már hopp, cserélhetem is az övet. A tőlem okosabbak írhatnának valami biztatót, mert elég nagy a tanácstalanság nálam. 8|

A hiba nálam van. Az öv leltárat kell kiüríteni. :D Hát van még mit tanulnom, na.

The post was edited 1 time, last by Tib68 ().

• Égessetek csak! ;( Amúgy biztos üldözési mániám van, de egyből az ugrott be hogy történt valami "fejlesztés" amíg nem voltam, kizárólag a bosszantásomra. Azért még ne írjatok le, mert amint lehiggadtam kezdett rémleni, hogy lehet pakolni a pántba is. És tarááám... :thumbsup:
  • jó hat ezt tudtam de te a pantot mondtad
    amúgy ha mar az ovrol van szó en pirosat rakok oda es mikor elfogy a leltarbol akkor az 1es helyről eltunik a poti pedig az ovbe meg van
    viszont ha az ovbol kezdem akkor átvált a leltarba levore

Probléma megoldódott :)
    Témát zártam.
    WolteN

The post was edited 1 time, last by Wolten ().