[KIBESZÉLŐ] Nyár, Steampunk, Napfény!

• [KIBESZÉLŐ] Nyár, Steampunk, Napfény!

Úgy láttam még nincs témája a tegnap indult nyári eventnek.
    Hajrá!

Kezdésnek:
    A szupermetines event nekem tetszett.Sokakat kimozdított a mókuskerékből és rengeteg rég nem látott arcal is találkoztam. :)
    Ilyesmi lehetne több! A monoton körbefutkározást feldobja kicsit.

A tárgypiaci akciók sajna már nem nagyon érdekelnek... amióta 1 év alatt 300%-ot nőtt az öltözékek ára.

Nem sokat leszek a nyáron(szóval nem sok további véleményem lesz, a droppos eventek és az xp nem hoz lázba), de kíváncsi leszek a folytatásra és ha lesz a meglepetésekre is.

Night

Téma címét módosítottam.
    Yareniel
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• Én az új szerveren próbáltam ki nekem is tetszet ez az Event.
    Kíváncsi vagyok a folytatásra.
    Jelmez jelenleg nem nagyon érint, mivel ott annyira nincs még Yang hogy forgassam.
    Viszont arra kíváncsi vok hogy a tevénél az most lovaglási ídőt takar, vagy mint a medáloknál idő tartamot. Mert ha idő tartamot, akkor csalodot vagyok, mivel minden pecsét eddig lovagló idős Volt és így akkor felesleges megvenni hisz azért az időért nem éri meg.
    Új szerver új lehetőség :sk08
    Bibor: M6
    Indigo: m4
  • Hm, szuperkő?
    Tegnap néztem, hogy orkoknál mi az a két kő egymásba gyógyulva. :D
    De nem orkközépen volt, tehát azt gondoltam, hogy ez valami mellék,röpke event...

Tárgypiac engem se érdekel. Igaz, van sé beváltba, tehát felhasználhatnám, de nem biztos, hogy hozzányúlok.

Talán, de csak talán, egy steampunkos jelmezt megveszek(persze játékostól), aztán öltözéknek berakom. (Nem találom rondának, azért.)
    Fagylaltgombócokat valamennyire gyűjteni fogom, de nem tudom, hogy mennyit tudok összehozni.

Mellékeventek...
    A szuperköves kiírást most látom először.
    Ami érdekelhet: xp bonusz, Holdfényláda dobás érdekelne, de hogy metinkövekből, meg főszörnyekből? Akkor ezen se fogok annyira résztvenni.
    A többi ládára se hajtok- van más dolgom is, meg amúgy is, ha event van, akkor az elérhető kövek száma leredukálódik talán nullára. :D

ui: vérfarkasra nem lesz jelmez?
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • Tetszett az 5 kő egyben , de iszonyatos lagg van közben. fél percekig áll a kép, nekem nem hal meg a kari, de ez azért sokaknak halálos késés lehet. Na meg megint kedvenc vesszőparipám , ha megjelennek a szuper kövek minden olyan mapon ahol a többi kő akkor 95-ös map miért is maradt ki már megint?
    Már amikor tegnap megláttam, hogy akciós az öltözék sejtettem hogy megint a szokott ár kétszeresébe kerül. Igen tudom így is meg fogjuk venni, de könyörgöm ne akarjanak már meggyőzni hogy hú de jól járok, mert 20% kedvezmény. Nem annyi a memóriám mint egy aranyhalnak, remekül emlékszem a 30 napos öltözékek árára, de ha nem így lenne akkor is húsvétkor még vérforralásnak ugye 1-1 napra bekerültek normál áron a nyuszi jelmezek.
  • "Kedves Játékosok,

2017. május 26. 0:00-tól 2017. május 26. 23:59-ig elérhetőek lesznek Tárgypiacunkon az alábbi tárgyak:

Nazar amulett
    Fekete harci teve (pecsét)
    Kristálytál

20% kedvezménnyel vásárolható meg:....."

Azért ez a félretájékoztatás kezdésnek felháborító. Bekerül a hírekben, hogy csak május 26-án lesznek elérhetőek ezek a tárgyak. Vásárol az is, akinek csak szombat vagy vasárnaptól lenne szüksége, mert ugye csak 26-a éjfélig lesz elérhető. Persze ketyeg mindennek az ideje.
    Ettől még 27-én reggel is ott a tárgypiacon.
    Kérdésem az lenne, hogy akkor meddig lesznek elérhetőek ezek a tárgyak (akciósan :) ) ?
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"

The post was edited 2 times, last by Lacrimosa ().

• Sziasztok!

Nagyon csalódott vagyok megint, tegnap este el olvastam pontosan a hogy meddig lesz bent a jelmez és az amulett az volt ki írva hogy 26. 05. 17. 23:59 ezért meg vettem mert csak vasárnap tudok lenni ( akarok fejlődni) mire jövök haza a munkából, hogy bent van még mindig és még annyit se tudtok írni hogy bocsi , én meg vettem az amulettet ketyeg az óra /mert elírtuk/ igaz nem a ti pénzetek van benne hanem az enyém, de nem baj meg van oldva azzal hogy elírtuk ennyi.

Undoritóóóóóóóóóóó

írok a jegyre és követelem vissza a jelmez és az amulett árát

MrK85

Amúgy a nyári event jó! lol
    Az autózás koronázatlan királya :)
  • Sziasztok!
    Örömmel fogadtam,hogy van nyári event,igaz nem tudok folyamatosan gép előtt tartózkodni,(de erre jó az autóvadászat) :)
    Lacrimosa nem nagy dolog ez a félretájékoztatás,csupán csak 1 hónap 1 napot tévedtek :D :D :D (mondjuk ha én tenném ugyanezt a klienseimmel,lehet költözhetnék más faluba). De tényleg legyünk elnézőek,emberek vagyunk tévedhetünk!
    Üdv.:fincsi
  • A hűtőtáskák tartalma elérhető itt.

Fekete ló beszerzése:
    Karakterenként csak egy szerezhető be. 100, 200, 300 vagy 500 Fagylaltgombócot cserélhetsz be egy Fekete ló pecsétre, 7, 15, 30 vagy 60 napra.

Gondolom, hogy ezek érvényesek az idei eventre is.
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"

The post was edited 1 time, last by Lacrimosa ().

• Meddig tart a nyári rendezvény? Mert csak a kezdő időpontot látom.
    Oké, hogy a nyári mellék eventek június 25ig tartanak, de ez az egész eseményre vonatkozik?
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • Lacrimosa wrote:

A meghirdetett mellék eventek időpontjához tarthatjuk magunkat? Mert a mai Mufinn pecsét dobásánál volt némi csúszás.

"Szerda, Május 31 21:00-01:00
    Barna Muffin dobás (4 óra) **"

Erre fel már 22 órakor véget ért. X(
    Az nagyon jó, mert ezek szerint egy teljes órát le is csippentettek a hosszából, ugyanis 19 órakor rakták be 21 óra helyett.
    Most ezek után melyik event időpont használható? Arról nem is beszélve, hogy a hátas ütés is át lett pakolva, amire kb. senki nem számított, mert ha a kiírt időben indul ez az event, nem érinti a hátast. De tudom, tévedni emberi dolog. Ezek után a többi event is sac per kb. szerint megy?

A munka büdös, a kupon nem ... :whistling:
    A game befejezése óta befejezett több, 10+ kötetes mangák száma: 7 + ongoging series 9
    「目には目を!歯には歯を!!悪には悪を!!!」
    "You are weak. Why are you so weak? Because you lack... hatred."