Kérdőjeles hiba - kidobálás

• Játék
  • Kérdőjeles hiba - kidobálás

Engem is kifejezetten zavar a kérdőjeles hiba... 1-2 emberrel elkezdek pvp-zni és azonnal levág egymás után 4-5x is.
    Az illetékesekhez eljutott már ez a hibainformáció?
    Tervezik kijavítani a közeljövőben? Vagy ez is olyan lesz, mint a remegős képfagyás, hogy szokd meg vagy szökj meg?

Téma címét módosítottam.
    WolteN
    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/

The post was edited 1 time, last by Wolten ().

• évek óta abbahagytam a játékot.(akkoriban azért mert folyton kidobált,és rengeteg hibát tapasztaltam) De ujra kezdeném és most szégyen de a 89es surámmal arra nem vagyok képes hogy kaszást őljek,nem azért mert gyenge vagyok hanem mert rendszerint a démontoronyba nem tudok feljutni,nem az a bajom hogy lefagy ,pár perc után gondol egyet és kilép az egész játékbol,olyan hiba üzenetekkel aminek a helyén csak csupa kérdőjelek vannak :( ugyan ez van a 60as harcosomnál,vele a profi majom kazamatába nem tudok megmaradni 5percnél tovább....minden ok nélkül egyszerüen bezár mindent. Idegtépő hogy ilyenek miatt nem tudok fejlődni,kész atom erőmüvem van,ne mondja senki hogy ez gép hiba.És amennyit már ráköltöttem erre a játékra hát elég szomoru hogy itt a vége. :( szoval elárulhatná valaki mik ezek a csupa kérdőjeles hiba üzenetek amikkel kidobál????

Áthelyeztem.
    Yareniel

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• Ez engem is érdekelne nagyon. A játék megint kezd teljesen játszhatatlan lenni. Meley runról dobálta ki folyton az embereket mindenkit ! Ketten nem is kaptunk ládát a végén , mert pont úgy érzékelt az oszlopok zöldre váltásánál, mintha nem lennénk bent.
  • Sziasztok

Tudunk a hibáról, sajnos nem csak DT-ben, a játék több területén is találkozhattok vele. Visszajelzéseitek, ahogy a többi érintett közösségé is, továbbításra került az illetékesek felé. Dolgoznak a hiba javításán, reméljük mielőbb megoldást találnak rá.

Türelmeteket kérjük.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

The post was edited 1 time, last by Miren ().

• Dt, DC, 90. Es map és a Többi kB mindenhonnan ledob kifagy Vagy összeomlik a Metin, ütés közben. Igy jót lehel ácsorogni map1 en ... Értem, Hogy dolgoznak a hibán de addig a (bizonytalan) ideig ez élvezhetetlen Játék ... Talán horgászni még lehet ... Az event be lett rakva de Játszani nem lehel. (Nem Fordítva Kellett Volna ezt csinálni?) ez már majdnem költői kérdés ...

The post was edited 1 time, last by Vagon ().

• Tegnapi nap folyaman ujra "kezdtem" kezdenem a metint az uj szerveren, ha engedne jatszani :D
    19-es szintig szepen eljutott panasz nelkul aztan azota 2 percnel tovabb nem tudok tovabb fent lenni..

Annyi megfigyelest hozza tennek, hogy nekem a kliens beallitasit mindig vissza dobja hang nelkulire es mikor raadom a hangot azon nyomban kidob.
  • Nálam eddig nem jelentkezett (????) hiba tökjó hajrá , hogy mihamarabb megoldódjon nehogy itt is legyen . ;)
    Viszont 9:30-11 óráig mindig ledobál két kliensről is, két naponta csak ezekben az időpontokban utána nem csinál ilyet .Ez a téma nem ide tartozik csak gondoltam megosztom véleményem, hogy milyen perfekt a játék stabilitása . Hajrá közel a megoldás ! :* ;)
    :rolleyes:
  • Hellóka Nyalóka!

Ezt a hibat regebbrol is tapasztaltam. Most borzalmas.

5-6 percenkent leall a kliens, altalaban akkor, ha hatast hasznalok es olyan skillt a hatasrol valo leszallasnal, ami nem igenyel celpontot.
    Raktar nyitasnal, ha egy targy ikonjat ,,elfelejti" betolteni, akkor megnyitom megegyszer a raktart es tuti siker a kliens zarodasahoz.
    CH valtasanal is fennall a problema, illetve mapvaltasnal. Altalaban akkor is kidob, ha valaki a tavolban egy mapon ol es sok szorny van korulotte.

mindig es mindig ?????????????????????????? hibauzenetet ir, engem is erdekelne, hogy miert csinalja.
    udv.: DragonPvP
    ,, Áldozat nélkül nincs győzelem. '' - By Transformers.
    ,, Lassan elmerülök a feneketlen mélységű futóhomokban. Azt kívánom, bárcsak elbújhatnék egy kő alatt. Senki nem ért meg engem ebben a világban. Senki nem fogad el engem. Érzem, hogy Isten szánakozva tekint rám. "
    DragonPvP - Chunjo - Full P - DragonWP - DragonPBlade - DragonPWolf - Segicsraytam - YolOne
  • És ujra ??????????????? Kb egy hétre csinálták meg,ma ujra kezdte....gratulálok. Pár év allatt legalább tudtam kicsit DT ni. Eddig tarott. És mostmár Sohan hegységről is kidobál. Annyira megcsinálták hogy még rosszabb lett.,,,eddig csak a dt ből dobált ki ?????????? el.