Steam indulását kísérő rendezvények

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Steam indulását kísérő rendezvények

Steam indulást ünneplő rendezvények

Az event-sorozat elkezdődött, itt megoszthatjátok a tapasztalataitokat, elmondhatjátok a véleményeteket erről.
    (csak az event és nem a steam, mert az egy másik téma [Kibeszélő] Hamarosan: A Metin2 a Steamen! )
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Részemről köszönöm szépen, elégedett vagyok.
    Aki ebben a sorozatban nem találja meg a kedvére való elfoglaltságot (játékot és nem melót) az nyaljon sót.
    Sosem voltam egy 550 HF ládis nagymenő és a fociról is rendszeresen lejkésem, legalábbis a leadásáról, de jó kis sorozat lett.
    Szépen összeválogatott rendezvények, köszönöm.

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P
  • Pont ezért hoztam létre a témát :)

Érdekelne például, kinek mi a tapasztalata a mágikus rézérccel.

Amit megtudtam, hogy az mobokból esik, de többféle szinten és helyen próbálva sem esett egy darab se.

Egy valaki mondta, hogy bariban úgy 1 óra után 1 db esett, és annyi.

Akinek meg 3 is esett, nem mondta el hol ^^ (jó hát ez van :D )

Olyan lehet ez , mint a teki? Szval nagyon ritkán?
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• dreamy wrote:

Amit megtudtam, hogy az mobokból esik, de többféle szinten és helyen próbálva sem esett egy darab se.

Akinek meg 3 is esett, nem mondta el hol (jó hát ez van )
    Elmesélem akkor neked, amit tapasztaltam. :)

30-as karakternek majom kazamatában, map2-ön meg a Brutális kapitány dobta.
    59-es surámnak esett templom tetején békákból, 25 perc alatt 2 db.
    100-as testinek Elvarázsolt erdőben, metinkő ütés közben.
    120-asnak meg Nemere és Razador runon.
    Egyelőre ennyit tudok, mivel nem is voltam sokat játékban.

Szerintem gyakoribb a tekinél.
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Lacrimosa wrote:

59-es surámnak esett templom tetején békákból, 25 perc alatt 2 db.
    akkor az én hasonszőrűm (igaz 61-es) szerencsétlen :D

Jó azért nem adom fel , csak fura, hogy ennyire szerencsétlen az összes karim :D

Köszi, hogy leírtad a tapasztalataid! :)

• Nekem 105ös metin elpukkanásakor esett mágikus rézérc. Azt nehéz megmondani, hogy a metin dobta, vagy az akkor elhalálozó mobok. De kb 50 metinből és azok összes mobjából esett 1 db. Várható volt, hogy ha valami "ingyen" van nem fog 10esével esni.

Nem zárnám ki, hogy 4-es szintű mobokból esik. Érdekelne razadoron vagy nemerén hogy esik.

SC.
  • Réz kis 35-ös warinak siviben pókolás közben esett 3óra alatt 1 darab. Map2 kövekből semmi, 107-es karinak semmi se erdő se gautama, 80-as warinak semmi pokolkvarc ütés közben.
    Legutóbb eléggé érezhető volt a tárgydrop event, most sajnos abszolult nem . 2 Karival is próbáltam farmolni pl gyógy+. Legutóbb esett mindkettőnek jó pár darab, most még annyi sem mint normál állapotban.
    Fociról én is lekések minden alkalommal, ha meg időben sikerül akkor katasztrofálisan nem akar esni. Régebben azért simán meg lehetett oldani 2-3 karival is , még ha nem is elejétől tudtam lenni, de most először nem is hittem el hogy fut az event, 2x is ellenőriztem fórumon az időpontot.
    Amúgy összességében tetszik a felhajtás a steam körül :)

editke: a diadal láda tartalmát azért erősen felül kellene vizsgálni.....nagyon sokat kellene gondolkoznom, hogy milyen még ennél is feleslegesebb szemetet tudjak beletenni...
    <<<WP¨108¨Shinshoo>>>

The post was edited 2 times, last by Demi ().

• Nekem egy mágikus rézérc esett. Azóta nem. (valamilyen 40-es karival, orkoknál, ezosoknál)

A hős-rendezvény: attól tartottam, hogy csak egyszer lehet leadni egy nap. Szerencsére nem.
    Az athene ládából talán megáldó márvány esett, a diadalból(vagy mi az) már poti, volt misztikus fény is. (Igaz, map1-es fejlesztőcuccok is jöttek belőle.)
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • dreamy wrote:

Pont ezért hoztam létre a témát :)

Érdekelne például, kinek mi a tapasztalata a mágikus rézérccel.

Akinek meg 3 is esett, nem mondta el hol ^^ (jó hát ez van :D )

Olyan lehet ez , mint a teki? Szval nagyon ritkán?

Szia!
    Nekem sok sok óra lemúrfarm közben esett 1 db. nem is értettem,hogy került a leltárba. Egy biztos nem tették valami magasra a droppját ugy 0.0001% talán vagy még alatta. Egyébként meg nem egy túl hasznos tárgy,talán nagy szintű felszerelések húzásánál,igaz ott nem boldogít ha 4 re felmegy!
    Üdv.:fincsi
  • nálam is ez az arány.. templom körüli deszkáknál esett 1db de nem is nagyon farmolgattam de átokkönyv egy se.. de azt meg tudom erősíteni hogy 40-45 körüli kariknak orkok vagy deszkák a jó, nekem pl hf eventnél is jó volt ott a dropom szóval még mindig van az a legenda hogy 4. szintű almobokból esik lgjobban az eventes tárgy
  • "Kedves Játékosok,

A Hős rendezvény Május 19-én 10:00-kor véget ér, majd 4 óra múlva (14:00) ismét elindításra került.
    A rendezvény lezárásának időpontja még nincs meghatározva, erről később tájékoztatunk titeket.

A Metin2 Csapat"

Ez azt jelenti , hogy akik kiváltották már illetve addig kiváltják a medált és az első ládát azok kaphatnak még egyet a következő indulás után ? :)

Ha ezt jelenti akkor az végre egy kellemes meglepetés lenne .

Vagy esetleg csak azt jelenti, hogy medáldarabok eltűnnek és ha nem váltottad be gyűjtögetheted újra ha a fejlesztős tárgyak érdekelnek ?
  • Igazából nem tudom mit mondjak rá. A focit végig ütöttem, 4 db esett.
    A hősi medálok... hát 1 nap alatt kigyűlt az 5 db inkább hagytam is. Az Oxokat élveztem, bár az csalódás volt, hogy minden második körbe lehetett belépni, így aki minden ott akart lenni, muszáj volt 2 karival fent lennie.
    Ez a mai fagylalt esés, igazából szórják a mobok map1en kicsivel új szerveren. (lv 12) de, hogy mi értelme igazából nem látom.
    Az ércek és a zöld erő még csak nem is izgat. Azt remélem a szombati koncentrált dobás diadalmas lesz! :)

lv 84 - Gömbvillám P/31 - Fény P/36 - Tűzkő P/31 - Mennykőcsapás P/35 - Mennydörgés 15
    Lv 76 - Krit P/31 - Áldás G7/18 - Sikoly G1 - Visszaverés M6
  • Szeder wrote:

"Kedves Játékosok,

A Hős rendezvény Május 19-én 10:00-kor véget ér, majd 4 óra múlva (14:00) ismét elindításra került.
    A rendezvény lezárásának időpontja még nincs meghatározva, erről később tájékoztatunk titeket.

A Metin2 Csapat"

Ez azt jelenti , hogy akik kiváltották már illetve addig kiváltják a medált és az első ládát azok kaphatnak még egyet a következő indulás után ?
    Ezzel kapcsolatosan kérdeznék.
    Vannak karakterek melyek a második rendezvény elindítása után is kaptak Hősi medált, és olyanok is, akik nem.
    Mitől függ ez? Nem egységes ez az egész?
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"