Évek múltán is bugg a DT-ben..

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Évek múltán is bugg a DT-ben..

Sziasztok!
    Biztos többen észre vettétek már, aki nem az majd most látja.
    A DT már megint nem úgy működik ahogy kéne. Kétszer mentem fel, egyszer a 3. másodszor a 2. emeleten megáll a kép, a karakter ugyan mozog tudok vele skillezni meg minden egyéb, csak épp egy helyben áll a kép és vibrál az egész. Hiába megyek fel másik karival 1-2 szintet, a kép ugyan az marad. Hiába halok meg indítok újra városba a kép ugyan az marad. A játékból nem lehet kilépni, karicserézni, ch-t váltani. Teljesen be kell zárni a klienst, hogy újra működő képes legyen. Komolyan már. 8 éve kezdtem Aquilán azóta játszok megállás nélkül, és még így 8 év távlatában is, nem lehet megjavítani a DT-t? Akkor inkább szedjük ki a játékból az egészet, legyen helyette más...

lv 91-Gömbvillám P/31-Fény P/36-Tűzkő P/31-Mennykőcsapás P/35-Mennydörgés M
    Lv 76-Krit P/31 Áldás P/32-Sikoly P/34 -Visszaverés M8
    Lv 70-Lesi-Táncoló tőr G2/2-Felhő M7-Villám M5
  • Üdv a klubban, bizonyára AMD processzort használsz (vagy valami AMD terméket)
    Sose lesz ez kijavítva, a team tehetetlen ezzel a problémával a GF pedig nem fog ezreket költeni, hogy optimalizálják a játékot.
    Ha AMD cpu-d van, akkor a megoldás az Intelre váltás.
    Én leteszteltem és egy ratyi Intellel lazán kaszásoztam. De egy 2x erősebb AMD-vel 2. emeletig jutok.

Videó a hibánkról: Ígymaradezörökre
    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/
  • Hihi. Tökéletes videó, hányingerem is lett tőle.
    Am épp most vágott le a ???.?????....???? yes/no ablakkal, tegnap a haszonló nindent megnyit, de nem reagál fagyival kellett resetet nyomnom 5.-en.
    Amúgy Intel Celeron N2830 2,16GHz proci, win10pro 64 bit

Legyen bug, javítsák.

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P
  • Nincs AMD-m és semmilyen AMD termékem. Intelem van. 5 éve ezt a gépet használom, 5 év alatt ez volt az első ilyen jellegű hiba, ezt nem kell a gépemre kenni.

• Üdv!

Ezt a bugot a DT-ben még nem láttam - ott csak a háttér elfeketedését tapasztaltam, de emelet ugrással helyre állt, illetve a lagparty-t sok mob esetén - de ezt a vibrálós izét én is tapasztalom pár hete más helyeken pl. map2, ork völgy, tegnap pedig a templomban akadt ki. Ilyenkor nincs más, mint egy kliens csere. Fura, mert ugyan ezen a gépen tavaly még nem voltak ilyen hibák.
    Ja igen, én a szerencsétlen AMD-sek táborát erősítem. (És nem fogok a metin kedvéért másik gépet venni.)

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Shiroko wrote:

Nincs AMD-m és semmilyen AMD termékem. Intelem van. 5 éve ezt a gépet használom, 5 év alatt ez volt az első ilyen jellegű hiba, ezt nem kell a gépemre kenni.
    Az ilyenfajta hiba akkor jelentkezik, ha AMD-d van, mivel jelen esetben nem áll fenn ez, akkor a VGA-d kezdi megadni magát, vagy nem kap megfelelő hűtést. Ha a gép kitakarítása sem segít, mindenképpen VGA tesztet kellene csinálnod, abból kiderül, hogy mi is a gond. A megfelelő hűtésnél nem csak az számít, hogy mennyire porcicás a hűtője a VGA-nak, hanem az is, hogy milyen közel van esetleg más hozzá...például ha nem normál méretű alaplapod van, és van külön hangkártyád, az mindenképpen alatta helyezkedik el közel, így egy idő után ez is közrejátszik ebben a folyamatban. Az is lehet, hogy a videókártyád egyik hűtő ventilátora okozza, amely már lassabban működik, így nem tudja megfelelően levegővel ellátni.
    Sig by: IsidarMithrim
  • Swann: "Amúgy Intel Celeron N2830 2,16GHz proci, win10pro 64 bit"

Nekem AMD A4 6300 APU-m van (2mag 2szál, 4ghz), viszont ha tippelnem kellene, akkor szerintem a Cache memóriánkkal van a gond.
    Ugyanis a procinknak majdnem ugyan olyan méretű a cache tárolója. L1es alig különbözik, L2-es pedig 1megás 16-sávos. Az AMD mindig is spórol a cache-ből, ezért feltételezem, hogy ez lehet a probléma. A játékot szinte csak a processzor kezeli, és ami kell neki az kell neki. (Nem is értem, hogy az ajánlott gépigénynél miért egy "Pentium 4 1.8GHZ" van megadva, mégha egyedül lenne valaki a szerveren akkor is meghalna vele a kliens pl egy dt-ben)

Mellesleg nekem sem kizárólag a kazamatákban hal meg így a játék. Van, hogy belépéskor az első 3percben kifagyok.

Khmm... meg kellene fizetni a programozókat, hogy ne csak alibi update-eket adjanak ki kedves GF/WebZen khmm...
  • Nekem is AMD FX 8320procim van( 8 mag ,3,5 GHZ cache memória 8mb). Nálam is jelentkezik évek óta a probléma amióta ez van bent a gépbe.
    Jó lenne ha több év után az illetékesek mondanának valamit ezen a téren hivatalos h foglalkozik e vele valaki,vagy irjunk mi játékosok az AMD-nek h nézzenek utánna mi lehet a gond.
    Sokan játszanak ilyen procival,illetve játszottak. Elég idegesitő amikor folyamatosan befagy,bezárogatja és nem lehet ez miatt 1-ről a 2-re jutni.(Dt ben 5runbul 5xbezárta)
  • Az AMD-nek felesleges írni, ők csináltak egy működő processzort, annak semmi baja sincsen, nem drive-ekkel működik, nincs hozzájuk patch.
    A probléma a metin2 motorjában van, az illetékes fejlesztőcsapatnak lenne a dolga kijavítani ezt a problémát (pláne, hogy egyedül csak ennél a játéknál fordul elő).

Ebből is látszik, hogy a GF nem azért sé orientált, mert költséges a játék ;)
  • Persze, minden egyes cucc rossz a gépembe mi? A hiba még is egyedül a DT-ben jelentkezik! Sehol máshol.

• Mint kiderült, Shiroko problémája NEM az AMD-vel kapcsolatos, megkérek mindenkit, akinek AMD-vel kapcsolatban van ilyen jellegű problémája, az ebbe a témába írjon:

AMD processzor hiba
    , mert itt így az AMD-s hozzászólások offnak tekintendőek. Köszi.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"