Csoportos fejlődések

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• OFF:Matykeesz: amit írtál a kissebb játékosoknál a társaságnál félig igazad van, viszont ami a nagyoknak kissebb szinten ismert elvben 1 új játékosnak újdonság. Én ezért nem Tom elfogadni azt hogy megunja az ottani dolgokat. A másik a céhes dolog, igen általában a nagyobb játékosok nagyobb szintű embereket hívnak be a céhbe, viszont ennek oka az hogy nekik olyan runok vannak ahol 1 30as szintű játékos nem tudna boldogulni vagy be se tud menni (pl.: razador nemere vagy erdő.), ezért akkor 1 kis szintű karakter létre hoz 1 céhet, és behívja a kisseb szintű playereket.
    A témához annyit írnék hogy maga az ötlet hogy a csoportos fejlődést lehetne javítani, akkor valahogy különbséget tudjon tenni az aktív és passzív játékosok között így ebben a formában a javaslatod nem fogják támogatni, ahogy én sem. :)
    Új szerver új lehetőség :sk08
    Bibor: M6
    Indigo: m4
  • Bizonyos kasztok sajnos eggyértelmű hátrányba vannak az ilyes fajta runokon:/
    off: Amugy Shiroko ha aktuális neked ez a dolog én egyébként is tervbe van hogy birodalmat váltok ha van kedved néha csopizgatni akkor írj és megbeszéljük a dolgokat^^

Igen erre már magamtól is rájöttem deathgun agyalok még a dolgokon :)
    Mindenképp örülnék hogy ha a csoportos fejlődés izgalmasabb és kifizetödöbb lenne:)

postokat összevontam. Dreamy
  • meg egydolgot kérdeznék még. A javaslatban azt írtad azért szeretnéd, hogy újra csoportos fejlődések legyenek ugye? Az a baj hogy azzal hogy valamilyen + dolgot hozzá tesznek a csoportosfejlődéshez nem biztos hogy újra lesznek is. Mert ha eddig nem voltak ha + kapnak akkor se lesznek többen. Több meglátásom szerint a karihúzás.
    Egyéni véleményem :)
    Új szerver új lehetőség :sk08
    Bibor: M6
    Indigo: m4
  • Nemhiszem , ugyanis azért nincsenek csoportos fejlődések , mivel mindenkin fullos +9 es cuccok vannak és sokkal gyorsabb egyedül a fejlődés(nem győzöm hangsulyozni hogy 80 as szintu vagyok nem tudom feljebb hogy van ).
    Szóval nem igazán éri meg 2-3 fővel csopizni.Én mondjuk ennek ellenére is csopozgatnék ha lenne kivel.
  • Sajnálom én sem támogatom ezt a "megreformálást".
    Dreamy szépen belinkelte az összes tudnivalót, pont.

Gondolom a K-betűs vadászat is lelohasztotta a BO partyn való csopizás kedvet, mivel otthagyja a karit néhány órára (hoppá, megvan az afk kari), és ripsz ropsz ugrálja a szinteket.
    Bég akár B2-ben is. (Ok, ott nem ripsz.)

Gyógysámliként sem volt sosem problémám a csoportba kerüléssel, sőt.

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P
  • Azért nem vittek mert gyógyító vagyok és ezt számtalanszor meg is kaptam, szóval ezzel a témát zártam! :)

lv 84 - Gömbvillám P/31 - Fény P/36 - Tűzkő P/31 - Mennykőcsapás P/35 - Mennydörgés 15
    Lv 76 - Krit P/31 - Áldás G7/18 - Sikoly G1 - Visszaverés M6
  • Itt nem arról van szó hogy ki mekkora szinten van , vagy milyen kaszthoz tartozik. A lényeg hogy csapatjátékos vagy sem. Az nem csapatjáték szerintem , hogy van egy 8 fős csopi amiben 1 fő csapkod egy másikkal buffolja magát a többiek meg süttetik a hasukat. Ahogy már írtam is , ha a csoport tagjai aktívak akkor igenis több exp. jön a csoportbónusz miatt , mintha egyedül csapkodnál. Viszont passzív kariknak meg ne jöjjön több exp, mert az nem csapatjáték, hanem kinek mit bír a gépe játék. Mindig nagyon szívesen vittünk , viszünk magunkkal gyógy sámánt , mert rendkívül hasznos karakter tud lenni csapatban is. Ha téged nem visznek annak más lehet az oka.
  • Mod megjegyzés: személyeskedésbe ne menjünk bele, ez nem a ki vitt kit, mikor és hova kibeszélő... köszi :)

Témához:

Matykeesz wrote:

néha lennének szervezések , vagy törekvések a csoportos fejlődésre ( 100 as szint alatt is) valamint a talán a sárkány sáminak is mint kasztnak lenne jelentősége mint főkari.
    sajnos szinte minden hozzászólásodból kitűnik, hogy nem voltál jó csapatban. Tényleg keresni kellene...

Matykeesz wrote:

Viszont annyit hozzá fűznék és ne vegye senki támadásnak, de má javaslatoknál is láttam már hogy azok akik már elérték a max szintet vagy közel vannak hozzá ,az olyan javaslatokat amik esetleg a kisseb szintű esetleg a kezdő játékosokat segíteni csuklóból jönnek a "Nekünk ment ezek nélkül másoknak is fog" vagy hasonlók.
    Én úgy gondolom ez nem így van.

Matykeesz wrote:

mindenképpen szügségesnek látom hogy próbálják egy kicsit a kezdő játékosokat segíteni.Nem feltétlenül az én javaslatomra gondolok most vagy anemrég bejött új fegyverekre hanem a játékélmény növelésére.
    Úgy gondolom a 17.1 bekerülésével szinte csakis a kiskarakterek vannak támogatva. Játékélmény növelése pedig nem kis és nagy karakter problémának kellene lennie, hanem globálisnak. A csoportos fejlődéssel 100% exp kapás pedig nem játékélmény növelés. Hanem szimplán potyaexp kapás, rengeteg húzott karakter....

A hozzászólásaidból továbbra is azt veszem ki, hogy inkább a játék élvezete lenne a fontos neked, és továbbra is csak azt tudom mondani, hogy keress társaságot.

A javaslatot továbbra sem támogatom, ezzel nem növekedne a játék kedv.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Shiroko, bocsi, én sem támogatom, Dreamy leírta nagyszerűen hogy miért.
    De azon gondolkodtál-e már, hogy biztosan akarod ezt a csoportos játékot? Én egyedül játszom, és kizárólag warok (és bunyók) miatt léptem be céhbe, valamint nagyobbként a olyan mapok miatt ahova egyedül nem mehettem. Nekem az a tapasztalatom hogy céhben warok/bumyók szinte soha nincsenek akkor mikor te ráérnél, mert a másik csapatból többen vannak fenn/ céhvezérnek nincs kedve/ mi lesz ha kikapunk/most nincs pokym stb. A közös programokon (pl Meley ahova sokan kellenek) várogathatsz félórákat (3/4 vagy akár 1 órát is) mire a nótórius késők megjönnek, akkor mikor neked lejárt az erre szánt időd (nekem így nem éri meg egyszerűen). Sárkányon én se voltam soha, mindig csak indultunk, utána látom nélkülem ütik = azonnali kilépés. Tehát céhbe nem akarok többé belépni (még barátokéba sem).
    A közös fejlődés. Hát itt az a probléma hogy azonos időbeosztású embereknek kéne egymásra találni. Nekem ez sem sikerült (mondjuk nem is nagyon erőlködtem ezen). Így viszont enyém a teljes drop, a teljes exp és főleg, nem kell várnom senkire. Néha 95+ mapon összecsapódok ezzel-azzal, de ezek nem tartósak csak időlegesek (főleg sárkány sámikkal). A tapasztalatom az hogy nekem így kevesebb az exp, mintha egyedül nyomnám. Általában nemjól és jól farmoló karakterek csapódnak össze, sohasem két-három jól farmoló, tehát a több exp, eddigi tapasztalataim szerint csak álom. Vezetés annyit nem dob hogy ezért sírjál, igyad az italodat és kész.
    Tehát jót beszélgetni megállok map1-en, farmolni, fejlődni megyek egyedül. És nekem ez bejön így. Ne idegesítsen hogy nem visznek sehova, nem maradsz le semmi frenetikus dologról.
  • Akarom, mert 8 éve egyedül játszom, egy eszméletlen nehéz kaszttal, és már 4 évig álltam 79es szinten, most jutottam el oda, hogy 1 év alatt beütöttem a 81es, iszonyú szenvedések árán. Én már eljutottam oda, ahonnan egyedül már sajnos nincs tovább.

lv 84 - Gömbvillám P/31 - Fény P/36 - Tűzkő P/31 - Mennykőcsapás P/35 - Mennydörgés 15
    Lv 76 - Krit P/31 - Áldás G7/18 - Sikoly G1 - Visszaverés M6
  • Utolsó modmegjegyzés:

offolást mellőzzétek, személyes dolgaitokra ez nem a megfelelő téma.

Matykeesz wrote:

Javaslat lényege: Csoportos fejlődés esetén mindenki kapja meg azt az EXP mennyiséget amennyit eredetileg kapunk ha pl egyedül fejlődünk.
    ez a téma.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Úgy gondolom, rám senki nem mondhatja, hogy bármi ellenemre lenne ami a kis szintű, főleg kezdő játékosokat segíti. Ez a javaslat viszont nem olyan. Egyetértek azokkal akik nem ebben látják a csapatjáték fellendülését, viszont ipari mennyiségű és sebességű karakterhúzást sejtenek mögötte. Elhiszem, hogy a témanyitást nem ez a szándék vezérelte hanem a jóindulat és a tenniakarás, de úgy vélem, nem ez a módja.

A javaslatot nem támogatom.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • dreamy wrote:

Matykeesz wrote:

De szerintem a csoportban való játéknak alapjáraton előnyei kéne hogy legyenek, nem pedig hátrányai.
    Ez az én véleményem jöhet hideg meleg^^
    Én úgy gondolom teljes mértékben csak előnye van jelenleg is.
    Továbbra is csak azt tudom tanácsolni, legyél egy aktív céh tagja, keress pozitív közösséget.

Köszönöm, hogy pozitívan álltál a hozzászólásomhoz, és észrevetted benne a jóakarást!

Tartózkodom a javaslattól bár a karik húzása miatt eléggé problémás lenne.

Viszont hozzá teszem nincs előnye a csoportban fejlődésnek pl. Bariban, pont az előző exp-s event alatt mentünk be a párommal ketten csopiba fejlődni hátha úgy is lehet haladni, de dupla gyűrű+ 3 órás ital mellet az adott 100% exp bónuszos időszakban nem ütöttem ki annyit %-ban kiskarira mint ha egyedül ütöttem volna 3 órás ital nélkül exp eventen kívül. Úgyhogy sajnos én is úgy gondolom hogy nem éri meg.

Azt pedig azért tegyük tisztába hogy 110 felett amikor már csoportban küldizünk már nem igazán adnak a mobok exp-t csak a küldetések így teljesen mindegy hogy 2-en vagy 8-an vagyunk. 110-ig viszont sokkal jobban lehet haladni egyedül erdőben is.

Viszont egy olyan javaslatott támogatnék ami hasonló elven mint erdőben a küldi sorozatok lennének kisebb szinten akár szinthez kötve is. Mivel ott sikerült elérni hogy ne egyedül akarjanak az emberek ütni így ez talán kis szinten is megoldható lenne.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Igazad van Dreamy tényleg nem voltam még:) Pedig senki nem mondhatja hogy nem próbáltam.:)
    Mikor még anno elkezdtem direkt ezért egy sárkány sámánt kezdtem el hogy talán lessz közösség ahova mehetek , de semmi :) Egyszer kétszer hivtak ide oda , de csak BUFFOLNI. Ütni tilos volt.
    Miután ebbe bele untam utánna kezdtem el a kardsurát és tényleg nem azé mondom hogy ön sajnáltassam magam vagy hasonlók de folyamatosan hirdettem chatbe, még itt a fórumos párkeresőn is hirdettem hogy keresek egy társat de 0 nulla jelentkező.Szóval igen tényleg nem voltam még jó caspatba. Valószínűleg azért van hogy tényleg 1 embert sem találtam mivel piros vagyok és tervben vana birodalmi váltás de már egy hete várom hogy jöjjön a sé ami töltöttem.( tudom off).
    Dalvinnak pedig köszönöm hogy végre valaki nem azt gondolja hogy öncélúan a saját játékom meg könnyítése érdekében nyitottam ezt a javaslatot.
    Valamint olyanokhoz lenne kérdésem akik már több birodalomban is játszottak már, hogy ha birit váltanék és a kékeknél keresnék társaságot nagyobb sikerem lehetne esetleg?
  • Nem lenne rossz ötlet, de visszaélések melegágya ez.

Nem támogatom, mert sokan visszaélnének vele. Húznák jobbra-balra-fel-le a karikat az optolókért, meg mindenért, ráadásul töménytelenebb mennyiségben.
    Az elképzelés jó, a dolgot úgy tudnám elképzelni, hogy a csoporttagok ütésszámát, ami szörnyekhez ér hozzá, azt számlálná a rendszer és azzal több xp-t kaphatna egy adott csoporttag. Mlndjuk van, aki 1-et, de van, aki 3-at üt az adott szörnybe, aki egyet ütött, az mondjuk 10k xp-t kapna alapból(ez lenne a mob alap xp-je, de bármilyen számot írhattam volna), aki 3-at ütött, az kapna 13k-t. Logikus, hogy aki a legtöbbet dolgozik, az kapja a többet

Shiroko: csak hisztinek látom a dolgot.Mondtam már ingame is, hogy ha nem megy a nagykarival, csinálj egy kicsit, amivel tuti menni fog a farmolás. Nem akarásnak nyögés a vége. A gyógysámán sincs halálra ítélve mobozás terén, sőt, nem is annyira szörnyű barlangban vele buff nélkül sem. Persze felszerelés kérdése.
    ,, Áldozat nélkül nincs győzelem. '' - By Transformers.
    ,, Lassan elmerülök a feneketlen mélységű futóhomokban. Azt kívánom, bárcsak elbújhatnék egy kő alatt. Senki nem ért meg engem ebben a világban. Senki nem fogad el engem. Érzem, hogy Isten szánakozva tekint rám. "
    DragonPvP - Chunjo - Full P - DragonWP - DragonPBlade - DragonPWolf - Segicsraytam - YolOne