Turmalin fülbevaló!

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Turmalin fülbevaló!

Szeretnéd-e, hogy bekerüljön a játékba egy ilyen ékszer? 44
    1.  
      Igen, szeretném. (35) 80%
    2.  
      Nem, nem kell ilyen ékszer. (9) 20%
    Javaslat: legyen turmalin fülbevaló!

Ahogy minden kasztnak van speciális fülese, úgy gondolom, hogy a mágikus kasztoknak is lehetne egy.
    Létezik ébenfa fülbevaló, gránát füles, ami TP-t és az adott kasztot megerősítő státusz(erő/ügyesség).
    A javaslatom az, hogy ez a turmalin füles is rendelkezzen TP-vel, ugyanazon értékeket kapja meg, mint előző társai(+9-en ugye 1650TP-t jelentsen ez és természetesen majd a kohók) és intelligenciát(12).
    A bónusz, amit már a +8-as szinten megkapják ezek a különleges fülbevalók, mint pl.: készségkár def a rubin fülesben, átlagkár veszteség a gránátban, smaragdban az átlagkár, zafírban a készségkár.
    A speciális bónuszra én a testi támadás kivédést tenném, +8-ason 5%-ot adna(evidens, hogy 9-n is annyit adna)
    Miért kivédés? A mágikus kasztokat általában a támadó kasztok ütéssel egyengetik, így jobb ötletnek tartom, hogy a kivédést kellene növelni. Ez PvM terén is segítséget jelentene, nem beszélve a + intelligenciát, amivel még komolyabb károkat lehet okozni és nem kell lemondanunk TP-ről sem ezért.

Nem szeretném, ha veszekedés lenne belőle, ez csak egy javaslat. :rolleyes:

,, Áldozat nélkül nincs győzelem. '' - By Transformers.
    ,, Lassan elmerülök a feneketlen mélységű futóhomokban. Azt kívánom, bárcsak elbújhatnék egy kő alatt. Senki nem ért meg engem ebben a világban. Senki nem fogad el engem. Érzem, hogy Isten szánakozva tekint rám. "
    DragonPvP - Chunjo - Full P - DragonWP - DragonPBlade - DragonPWolf - Segicsraytam - YolOne
  • collie wrote:

Létezik ébenfa fülbevaló, gránát füles
    Úgy gondolom, a kettő nem hasonlítható össze.
    Egy 33-as szintű ébenfa fülest nem lehet szerintem egy lapon említeni az új ékszerekkel.

Az új ékszerek sem egyszintűek, így végleg nem.
    Tehát egy marad ami tp-s, az a gránát, ami pedig főként ninjáknak való. (az ügy miatt)
    Ilyen elgondolási alapon, nem csak az intet használó karakterekre lehetne gondolni.

Egyenlőre tartózkodom.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Támogatom. Eleve hiányoltam a játékból.

(Nem ide tartozik, de telefonról kiégett a szemem míg elolvastam ezzel a betű típussal, pláne hogy zöld, bocsi :D )

Dreamy... azért a farkasnak sem rossz a gránát szerintem. Tehát már két kaszt meg is van. Harcosnak teljesen jól szuperál az ében, bár tény, hogy ilyen alapon azoknak is lehetne újítani.
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G

The post was edited 1 time, last by DracoInThePast ().

• DracoInThePast wrote:

Harcosnak teljesen jól szuperál az ében, bár tény, hogy ilyen alapon azoknak is lehetne újítani.
    Valóban... kénytelen egy 33-as szintű ékszerben lenni egy 100+-os karakter :)
    Nem sajnálom senkitől, félre ne értsétek, csak azt mondom az ébent nem lehet ezekkel összehasonlítani.
    Szégyen h abban kell lennie bármelyik nagykarakternek is. Így 1 fülesről beszélhetünk nagyszinten, amiben tp van.

(farkasnak is inkább az int a nyerő, nem? nem értek hozzá :) )
    (3 kaszt használja az intet(és mágikusok), egy ami nem , de ha jól tudom a ninják is mágikusok valamennyire, 1 van ami pedig mostohagyerek :) )

Szóval maradok a tartózkodásnál, mert nem vagyok benne biztos, hogy az inttel kellene párosítani :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• Ékszereknél szerintem nem kell úgy nézni a szintet, mint a vértek- fegyverek esetén. Elég gázul hangzik ugyan, hogy akár még lv120ason is 33as fülest használ az ember, de mégis benne van a lényeg: TP (+erő). Valószínűleg sokan a sámánjukon-surájukon is ezt használják, mert csak ez ad TP-t a szintjükön (meg azért is, mert eszméletlen mennyiségű van belőlük forgalomban, olcsón).
    Amúgy a cipők esetén is hiába alacsony szintű pl a bőr csizma, én mindig is azzal barlangoztam/ farmoltam, mert egyszerűen az adja a legjobb optot számomra. Mennyei könny karkötő és nyaklánc is csak 54es szintű, de ezekben van szerintem a leghasznosabb opt, biztos vagyok benne hogy sokan használják még rajtam kívül pvm/pvp-re egyaránt 54. szinttől akár 120ig.

Na szóval annyit akartam kihozni belőle, hogy alternatíva van a harcosnak, ninjának, farkasnak, de a mágiás kasztoknak hiányzik a TP a fülesbe int mellé. Gondolom nem véletlenül van ez így kitalálva, de érdekelne, hogy miért.

Jaj a farkasra: igen, az int nagyon szépen megdobja a bibort neki, de összvissz ennyire képes, az ügyesség pedig az összes képességét erősíti + kitérés (talán még támadó erőt is ad, de ebben nem vagyok biztos).
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • "Nem szeretném, ha veszekedés lenne belőle, ez csak egy javaslat. "

Márpedig az lesz, mint az átadható kesztyűből. :)
    Naná, hogy TÁMOGATOM a javaslatot.
    (Sámliként nem hiszem, hogy indokolnom kellene.)

Sw.
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P
  • Minek még TP-s füles harcosnak? Ott az ébenfa. Ott a lélekkristály, meg a smaragd.
    Csizkov: arany, fehérarany, mennykönny, rubin van. Tehát 4, amiből jó esetben is maximum 2-t használunk. A fehéraranynak értelme nincs, hiszen szinte mindenhol mérgeznek már 42-n felül(lásd: SD2).
    Dreamy: az ében füles tökéletes, hiába 33-as szinttől van. Bekerülne egy újabb erő + tp-s füles, és valami használhatatlan bónival, szerinted ki fogják húzni? NEM. Nem a szintje a lényege a tárgynak, én facipőt használok barlangra és az csak lv 17-től van és attól jobbat nem is szeretnék, mert tökéletesen barlangra van optimizálva. Pedig 91-es vagyok és facipőben sütkérezek!

Ideje már egyenlőséget tenni és minden kasztra egyaránt gondolni. Ja, abba nem gondoltatok bele, kedves harcosok, hogy nektek elég egy 115-ös vértet kihúzni 9-re, ami nem leányálom. Abban ti megkapjátok készen azt a 10% készségkár defet. Nekünk, mágikus kasztoknak mi jár? Kapunk bele 5% kk defet és még húzhatunk csomó pénzért egy rubin fülest is, hogy ugyanannyi készségkár ellenállásunk legyen. Hol itt az egyenlőség, kérdem én?!?!(Ha esetleg hülyeséget írtam, javítsatok ki) :D

Én speciel elvagyok az ébenfával is, nekem a TP és a def PvP-ben többet ér, mint a sebzés, de jobb lenne egy olyan füles, ami picit megbikázza a sebzéseim és akár ad egy speckó bónit is.

A támadó kasztoknak meg elég rendesen van előnyük, hiszen sokkal erősebbek, segít rajtuk a támadós harmat, támadós pánt(és nem kell nektek külön mágikus támadósat sem csinálni, hogy növeljétek a skilljeitek erejét, ugyebár?!?!?!?!?!?!), ott a támadás+ nevű buff a maximalistáknak, ami szintén csak a mágikus kasztok ütését növeli, de rajtatok szintén skillt és ütést is növel!!!!
    Nem értem a sírás tárgyát. Kell nekünk is egy füles és kész.
    :P
    ,, Lassan elmerülök a feneketlen mélységű futóhomokban. Azt kívánom, bárcsak elbújhatnék egy kő alatt. Senki nem ért meg engem ebben a világban. Senki nem fogad el engem. Érzem, hogy Isten szánakozva tekint rám. "
    DragonPvP - Chunjo - Full P - DragonWP - DragonPBlade - DragonPWolf - Segicsraytam - YolOne
  • Nem Támogatom!

Brühü brühü brühü... nem siránkozni kell és követelőzni, hanem kihasználni a kasztok erejét.
    Nem egy sámánt ismerek és látok harcosokat,surákat megszégyenítő módon mobozni. Lehet utánozni őket.
    Kinek nem inge...
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Örülök, hogy páran hozzászóltatok a témához és többek között az ötletem páran elfogadtátok. :D
  • collie wrote:

Ja, abba nem gondoltatok bele, kedves harcosok, hogy nektek elég egy 115-ös vértet kihúzni 9-re, ami nem leányálom. Abban ti megkapjátok készen azt a 10% készségkár defet. Nekünk, mágikus kasztoknak mi jár? Kapunk bele 5% kk defet és még húzhatunk csomó pénzért egy rubin fülest is, hogy ugyanannyi készségkár ellenállásunk legyen.
    Én úgy tudom, a vértekben nincs különbség a magyar wiki nem jó értéket mutat, a többi wikin ugyanúgy 5% van....
    Persze javítson ki, akinek az van :)

Még mindig nem tudok dönteni, bár már a támogatom fele hajlanék inkább.

Edit: a magyar wiki javítva a helyes értékre, ami 5%.

• Night wrote:

Nem Támogatom!

Brühü brühü brühü... nem siránkozni kell és követelőzni, hanem kihasználni a kasztok erejét.
    Nem egy sámánt ismerek és látok harcosokat,surákat megszégyenítő módon mobozni. Lehet utánozni őket.
    Kinek nem inge...
    Pvm-ben szerintem eddig is megoldottuk. Tudunk boldogulni. Ám azt igen csak megnézném,hogy egyes kasztok buff nélkül mit szuperálnának? A másik...PVP-ben igen is sokat számítana a +TP. Illetve azt gondolom mondjuk fordított esetben ha nektek nem lenne a TP a fülesetekben mennyire konyulna le az a bizonyos száj... az éremnek mindig két oldala van. Amúgy ez csak egy feltevés...egy ötlet...
  • Ne értsd félre, Night, nekem nem égő az ében fülest hordani, nekem az egy univerzális füles. Próbáld ki magad Réz fülesben mondjuk(mondj le 1650 tp-ről és a kohók erejéről). Ugye nekünk van arany, fehérarany, meg ilyen füleseink, ahogy az előttem szóló egyik delikvens már kifejtette, ugyebár. Te hajlandó lennél megválni az ében fülesedtől? Egy másikért, ha a mágikus kasztoknak járna ez, hogy intet adna és tp-t, akkor megnéznélek, hogy hogyan viszonyulnál ehhez. ;) Persze eddig is megoldottam és ez csak egy ötlet. Sámánként eddig is megálltam a helyem és ezután is meg fogom PvP-ben és PvM terén is. Lehet, hogy nem jutok el odáig, hogy egymagam leüssem a sárkányt, nem is ez a cél.. :P Ez a füles meg azért kicsit motiválna, hogy elkészítsem magamnak, hiszen nagyon hasznos az elképzelt Turmalin fülbevaló.

Az az 5% kivédés.. istenkém, nem fog ez földhöz verni senkit. Rengeteget áthatóztok, mindenetekben van átható találatra esély és támadós pia meg minden segít nektek... Mit akartok még, warik? :P