Turmalin fülbevaló!

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szóval mint olyan ember akinek van mágikus és nem mágikus "nagyobbacska" karija így hoszas megfontolás után nem támogatom.

Egyszerű az ok, amiket sokan felhoznak érvként engem nem tud meggyőzni, adott egy kaszt ami szerintem annyira nem játszhatatlan mint ahogy sokan mondják. Adott a PVM része. Tudjuk jól hogy vannak sámik akik még egy jó pvm suránál is jobban bírják a mobozást. Adott a PVP része, na ez ami arra felé fordított hogy azt mondjam nem támogatom. Egy harcosnak vagy surának el sem tudom képzelni mennyi mágiadeff+kk deff kombó kéne hogy arra a szintre levigye a sebzését arra a szintre amennyire a kardot pl le lehet vinni a mágikus kövek miatt.

Abban az esetben támogatom hogyha kiveszik a mágikus áthatolás követ vagy a fizikai kasztok is kapnak egy fizikai áthatolás követ.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • A TP növekedne, nem az erő. ?( ?( ?( ?(
    ,, Áldozat nélkül nincs győzelem. '' - By Transformers.
    ,, Lassan elmerülök a feneketlen mélységű futóhomokban. Azt kívánom, bárcsak elbújhatnék egy kő alatt. Senki nem ért meg engem ebben a világban. Senki nem fogad el engem. Érzem, hogy Isten szánakozva tekint rám. "
    DragonPvP - Chunjo - Full P - DragonWP - DragonPBlade - DragonPWolf - Segicsraytam - YolOne
  • Nahh, lehetett volna a termékcsapat interjúhoz is írni... :))

Mikor lesz turmalin fülbevaló?

Támogatom ismét, hogy felfrissüljön.

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P
  • Sziasztok!

Egy kicsit utána számoltam... S tényleg jobb lenne egy intes-tp-s füles.
    Alkimiát és petet nem számolva, de 92-94-es küldiket hozzá adva kb 18k élet jön ki 95-ös karakteremre, akik az ében és gránát fülest használják, azoknak 1,6k tp-vel jön több, ércezés nélkül...
    Swann: Tényleg nagy vitát váltott ki az a javaslat is :)

Támogatom a javaslatot.
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • Akinek esetleg nem tetszik az 5% kivédés, lehet egyéb bónusz is, akinek van ezzel kapcsolatban javaslata.
    ,, Lassan elmerülök a feneketlen mélységű futóhomokban. Azt kívánom, bárcsak elbújhatnék egy kő alatt. Senki nem ért meg engem ebben a világban. Senki nem fogad el engem. Érzem, hogy Isten szánakozva tekint rám. "
    DragonPvP - Chunjo - Full P - DragonWP - DragonPBlade - DragonPWolf - Segicsraytam - YolOne
  • Elindult a szavazás!

2 hetetek van, hogy elérjétek a szükséges szavazatot, többségében támogatva, hogy továbbíthassuk a GF fele.
    A szavazást az első hozzászólásban találjátok.

Jó voksolást!
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Támogatom! Mivel én vagyok a téma nyitója, így hülyeség lenne nem támogatnom. ^^
  • A javaslat átkerül a továbbított ötletekbe, mert többségében igennel megszavaztátok. Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"