Átadható tolvajkesztyű, a 90+ és 95+ mappokról

• Játék
  • Szerintem ez egy nagyon jó ötlet.
    Egyébként is ha már átadható a köpi meg a gyűrű akkor ez ugyan miért nem?
    Mondjuk én azt se értem, hogy ha ezek is már kereskedhető tárgyak, boltba miért nem lehet ki tenni őket :D
    Egyébként TÁMOGATOM. Nekem is jól jönne ha nem egy healerrel kéne szenvednem 1 **** kesztyűért! :D

єїэ:|Figyelmeztetés! Dreamy|:єїэ

lv 84 - Gömbvillám P/31 - Fény P/36 - Tűzkő P/31 - Mennykőcsapás P/35 - Mennydörgés 15
    Lv 76 - Krit P/31 - Áldás G7/18 - Sikoly G1 - Visszaverés M6
  • jatekos tersak TAMOGATOM A JAVASLATOT .Tobb mint 7 eve jatszom a metin2 sajnalom hogy sokan nem ertenek eggyett a javaslattal.
    mikor kezdtuk mi regiek nem volt +9 fegyok se segito ladak mert ne lehetne a mai kezdo jatekosoknak kicsit konnyebb ??? AKAR A 90--95
    mappokrol hozott kesztyuk atadhatasaval lehet lv35 v 61 megszenved valaki a 85 metinnel de o nem odavalo farm elviszi a nagyobbaktol a keves dropp lehetoseget is ezert ertek eggyett a atadhato eladhato tolvaj kesztyu javaslattal.
  • Sziasztok!

Nagyon sok az abszolút logikátlan kijelentés.
    Nem azért nem veszik fel a nagyok a kesztyűket a 90-95 ös mapokon mert "annyira jól megy" vagy mert olyan sok esik belőlük...
    Egyszerűen csak aki ott farmol annak pont több fog esi belőle mint amennyit el tud használni az ott töltött farmolással.
    Megsúgom ugyanez a helyzet a gyűrükkel meg a köpenyekkel is. Elsősorban senki sem eladásra rakosgatja félre őket hanem saját magának csak amikor már nem fér akkor vagy ad el belőle vagy lenthagyja a földön.
    Ez ennyire egyszerű.

Off: Lehet hivatkozni rá ,hogy úgyis ottmarad ,igen de a köpeny is meg a gyűrű is pedíg azok átadhatóak. Ennek a jelenségnek nem feltétlenül az a megoldása ,hogy átadhatóvá kell tenni ezt is hanem mondjuk legalább a 20 asával 1 helyet foglaló köpenyeket kéne egyberakhatóvá tenni ha a gyűrűket meg a kesztyűket nem is...

Ahogy elnézem a támogató hozzászólások jelentős részét olyanok írják akiknek vagy nincs lehetősége bejutni a fent említett mapokra vagy a karakterük jelege miatt eleve nem ,vagy csak túl körülményesen tudnak ott metint ütni. Ami azért lássuk be nem lehetetlen feladat ha az én 94 es BM sura nejem vígan elvan és be tudja magának szerezni azt amire szüksége van akár nélkülem is. Igaz a 105 ös metineknek már neki sem áll egyedül mert egy fél évszázad mire leveri őket de ahogy mondtam a szükségleteit vígan ki tudja elégíteni a 95 ös metinekből pedíg 3 farmkarit tart fent a főkarija mellett.

Aki FARMOL ott és van rálátása az tudja miről beszélek akinek meg nincs az bocsásson meg de ebben a topicban sincs semmi keresnivalója mert "uram bocsáss meg" de ne a 30-40-70 vagy akármekkora karakterbirtokosok határozzák meg és okoskodjanak arról mi lenne a jó nekünk 90+ on hanem a 90+ osok!

Szerintetek most őszintén... A javaslatot nem támogató nagykarik ha esetleg be is vezetik ezt a lehetőséget ,fognak vele kereskedni? Erősen kétlem. Ugyanúgy lent fognak maradni azok a kesztyűk ,gyűrűk ,köpenyek a földön ahogy eddíg.

Aki azzal érvelt ,hogy prémium cucc és mindíg van ára... Persze ,csak ugye ez 3 órás és közel sem fogy belőle annyi mint a gyűrűből. Miért is éri meg foglalkozni ezzel üzletszerüen a nagyoknak? Azért mert mondjuk amég nincs mindenki rogyásig vele egy kari bevásárol belőle 10-20 darabot és az kitart neki adott esetben egy hónapig? Ugyanúgy rajtunk állna és lent maradna a földön mert azt a mennyiséget amit ha folyamatosan ott farmolsz begyűjtessz nem fognak elhordani a büdös életbe ,max eleinte amég nincsenek a kicsiknek is felhalmozott készleteik mert utána max pár darab ha fogyna.. Főleg ha minden nagy árulná ahogy a gyűrűket is csak ugye az gyorsabban fogy sokkal mert egy expelés vagy "buff húzás" alkalmával nem egy karira pakol fel belőle az ember és nem 1 darabot viszont egy óra alatt leketyeg. :)

Na ezért mondom ,hogy nincs rálátás csak igény illetve sok esetben logika se sok van a hozzászólásokban. Akinek nem inge ne vegye gatyára!

Köszi ha elolvastad! :)

U.i.:

Vörösben oda nem való karik viszik el a droppot... Ez így van. Mondjuk kiegészíteném azzal ,hogy azok a karik 90% ban minimum 80+ os húzott bufferek illetve pvpre gyúrt 90+ os emberkék rommá tápolt P skilles kiskarijai.
    Azt ne mondja nekem senki ,hogy egy kezdő 35 ös vagy akár 65 ös kari el fog menni oda metint vadászni G de inkább P buffok nélkül...
    Egy ilyen megőszülne mire lecsapja kritikál nélkül arról nem beszélve ,hogy ha kijön egy nagyobb csapat a kőből akkor garantáltan fekszik...

A 90 es kari az ki van nézve vörösből mert "az nem oda való meg van nektek már 90 es map..." és az a baj ,hogy ezt a gameforge hagyja... A baj a fejekben meg a mentalitásban van és ez nem fog változni az átadható kesztyűkkel sem sajnos. Ez max akkor változhatna ha mondjuk tényleg komolyan lenne véve az a + - 10 szintes drop határ nem csak felfele hanem lefelé is ( ugyanakkor szégyen ,hogy a 85 ös metin max potot dobál egy 90 es harcosnak...) vagy bedobnák azt ami 95 ös mapon van ,hogy a sámánok védelme fabatkát sem érne az ottani mobok ellen. Na akkor tényleg csak azok lennének vörösben akik odavalóak nem pedíg a pvmre alkalmatlan nagykarik szét tápolt kiskarijai akikből a hozzászólásokat elnézve siránkozik jónéhány ebben a topicban.

Pont a buffer sámi az aki ha rendesen fel van cuccolva simán jobban tud teljesíteni 90 es mapon mint mondjuk egy menta vagy akár a testi. Igaz nem fog akkorát belecsapni soha ,de ha pvm re van szerelve kritikállal TP vel mondjuk ördöggel és áthatóval akkor sokkal jobban bírhatná a mobokat mint a harcosok és a sok krit meg átható miatt még tudná is érdemben ütni a köveket valamint a mobokat is. Drága a felszerelés? Meg kell szenvedni érte? Van ilyen. Bármelyik kardsurának vagy harcosnak is ugyanannyi vagy többe is van akár. :)
    De egyszerűbb meg olcsóbb szétgyúrni egy kicsit és pofátlanul elvenni a helyeket azok elől akik normál esetben szintben odavalóak. Brávó! Taps-Taps!

The post was edited 3 times, last by Razyal ().

• Sziasztok!

Razyal: Egyetértek veled, s igazad is van, nagyrészt, sőt teljesen.

Köszönöm mindenkinek, aki hozzászólt, vagy hozzá fog szólni, s kifejti a véleményét.
    Akár támogatja, akár nem!
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • Hátha lesz elég vélemény/ szavazat, így ismét támogatom.
    A sikeresség esélye, vagy tárgy zsákmányolás esélyének illúziója inkább játékélmény növelés, mint a ch csökkentés, bezsúfolás. :(

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P
  • Sziasztok !

Én is TÁMOGATOM a javaslatot ! Sok újat nem tudok hozzátenni a gondolatokhoz, maradjunk annyiban per pillanat a játékosok szemszögéből nézve mindenki csak jól járhat vele. A nagyok azért, mert lesz 1 plusz bevételi forrásuk, a kicsik meg azért, mert nem kell kínlódni a kesztyű ütéssel.

Az, meg hogy régen ki mit és hogyan csinált szerintem idejétmúlt gondolat, lerágott csont.

Félre kell tenni a büszkeséget és Közösségben Gondolkodni !

Köszönöm a figyelmet !
  • Elindult a szavazás!

2 hetetek van, hogy elérjétek a szükséges szavazatot, többségében támogatva, hogy továbbíthassuk a GF fele.
    A szavazást az első hozzászólásban találjátok.

Jó voksolást!
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Támogatom, bár jobban örülnék annak, ha egybe tudnám tennni. Tele az egyik karakterem ezekkel...
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 97
    Férjem és társam DERDEVILS egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:
  • Támogatom én is.... Surim könnyen van, de sámimmal segítség nélkül küszködöm, pl a gyantás küldi ugyanolyan lehetetlen, mint kesztyűt ütni... :)
    Többé már nem fogadom el azokat a dolgokat, amelyeket nem tudok megváltoztatni. Inkább megváltoztatom a dolgokat, amelyeket nem tudok elfogadni.
  • Sziasztok

A szavazással kapcsolatban az álláspontom: Nem támogatom.

Viszont bármi is lesz a szavazás következménye, szerintem nem oldana meg sok mindent.

Én 3 változást eszközölnék a GF helyében:
    -1: Megnövelném a droppot arra a szintre T.kesztyű nélkül, mint most kesztyűvel.
    -2: Kivenném a játékban elérhető T.kesztyűt, és csak a SÉ-ért megvásárolható maradna, aminek valósan emelt droppja lenne.
    -3: A droppra valóban érvényes legyen a +-10 szint határ.

Ezekkel a változtatásokkal mind az Lv1-es, mind a Lv90+ karaktereknek egyenlő esélye lenne a saját szintjén farmolni. Aki nem költ a játékra ő is haladna, aki pedig költ ő nem véletlen költ és látszata is lenne. Nem lenne a Lv40 és Lv90 közötti karakterek jó része vörösben, azaz maradna farmolási lehetőség annak aki oda való. És figyelembe véve az igényeket, a GF-nek is több bevétele lenne az így megvásárolt T.kesztyűkből.

Lehet hogy rosszul látom a dolgokat, kövezzetek meg érte nyugodtan.

Tisztelettel
    Aki utólag nem okos, az nagyon hülye. :thumbup: :sk08
  • A javaslat átkerül a továbbított ötletekbe, mert többségében igennel megszavaztátok. Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"