Átadható tolvajkesztyű, a 90+ és 95+ mappokról

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Látom sokan emlegetik itt a ládákat.
    Had tegyek egy apró megjegyzést. Személy szerint húsvéti event előtt közel 80 milliót költöttem el, vas dobozokra, ében ládákra és boss ládákra.
    Én régebben mindig a vas ládából nyitottam levehető kesztyűt, ez most amúgy kikerült ?
    Szóval az eredmény 80millió értéknek megfelelő ládából:
    2db 30 perces kesztyű. Hát erről ennyit, és, ha csak pár metinre van időm felmenni, vagy épp, csak úgy ? Akkor potyára megy a kesztyű ideje...
    + a több 100millát nem vértre értettem feljebb, hanem együttvéve a holmikat. Mert a nagy karik kis turbó kis karaktereinek mind van hátas, pet, pánt, alki, stbstb azzal hogyan vegye fel a versenyt a kezdő ?
    Na mind egy. Úgy se jutunk előrébb, mert mindegyik tábor köti az ebet a karóhoz.

Részemről továbbra is támogatva van a javaslat.
    Mentál Harcos lvl 75 -- Testi Harcos lvl 49 -- Testi Harcos lvl 35 -- Sárkány Sámán lvl 53
  • Támogatom a javaslatot.
    Igaz, már gyűrűt, köpenyt sem lehet normális áron eladni, szerintem ennek sem lesz egekben az ára.
    Az meg, hogy 10 éve mi volt cseppet sem serkent irigységre. :)
    Néhány évet azért túl lehetett élni kesztyű nélkül is.

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P
  • Bartos: A kesztyű arra ad esélyt, hogy dupla mennyiségű cucc jöjjön. Ha pl egy metin ad alapból 4 cuccot (pl 1 szellemkő,1 lom és 2 poti) akkor, ha kesztyűvel ütöd le esélyed van, hogy 8 cucc jöjjön (pl 1 szellemkő, 2 poti és 5egyéb cucc)... ennél statisztikailag nagyobb az esélyed, hogy lélekkövet gyűjts be. Én majdnem mindig kesztyűvel ütöm szét a köveket 45-85ig, de volt, hogy keszi nélkül többször kaptam lélekkövet... kesztyűvel csupán sok lomot dobnak a mobok/kövek.
    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/
  • Sokan megint túlkomplikálják, többet látnak bele a dologba mint ami valójában.

Szóval elmondom, vili? A tolvaj kesztyű jelenleg is átadható egy formában, ha lenthagyod a földön és eltűnik róla a név.
    És a kérdés: Miért változna a helyzet azzal, ha csak simán be lehetne tenni egyessével a keri ablakba? Miért más az, mint mikor a földön hagyva veszi fel valaki?
    Ezzel max időt spórolnak, tehát nem kell elvezetni a kis megszeppent 27-es karit az 1 héten át gyüjtögtett milliójával az agresszív szellemfák között számtalanszor lehalva, hanem egyszerűen beteszed neki abba a szerencsétlen kereskedő ablakba...Miért vagytok ilyen érthetetlenek?

Gondolom értelmes választ, magyarázatot erre sem kapok, vissza kellene itt sokoknak venni a sznob stílusból, le kellene venni a napellenzőt is.
  • Nehogy azt hidd már te mondod meg a tutit Pipi.. mindenki értelmes magyarázattal próbált szolgálni pro és kontra, keresd a sznob stílust a saját írásodban. Kérlek szocializálódj csöppet, mert lesznek még problémáid. Bár tőled már megszokhattuk, hogy csak a saját szükségleteidben gondolkozol.

Eddig azt írtam tartózkodom, de ez "a nagyok irigyek" duma kicsit uncsi már. Közel sem olyan nehéz ez a játék, mint eddig, nehogy egy tolvaj kesztyű miatt sírjatok, ha kell mindenki meg tudja oldani saját magának, ha más nem akkor megveszi séért (ami szintén beszerezhető játékon belül).

Nyugodtan vissza lehet keresni, elsők közt volt a véleményem amiben szépen leírtam részemről milyen hátrányokat látok benne. Az irigységről meg annyit, hogy a "kicsik" irigylik a "nagyokat" egy olyan opcióért, amiért ők már megdolgoztak. Egyszerűen a "kicsik" is el kell jussanak odáig és részesedni fognak belőle, nem pedig feszt azon sírni, hogy: így meg úgy a "nagyok"...
    Másrészről szerintem itt rengeteg kis karival farmoló ( amúgy "nagy") ember vergődését láthatjuk, akik szeretnék fel kesztyűzni ezeket a kis karikat, esetleg némi hasznot húzni az eladásokból. Amivel nincs bajom, elmondtam nekem is jól jönne egy egy zokni/ okey eventen, de akkor kérem... nevezzük már néven a dolgokat és ne úgy állítsuk be mekkora hősök vagyunk és gondolunk a "kicsik"-re.
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • DracoInThePast wrote:

Nehogy azt hidd már te mondod meg a tutit Pipi.. mindenki értelmes magyarázattal próbált szolgálni pro és kontra, keresd a sznob stílust a saját írásodban. Kérlek szocializálódj csöppet, mert lesznek még problémáid. Bár tőled már megszokhattuk, hogy csak a saját szükségleteidben gondolkozol.

Eddig azt írtam tartózkodom, de ez "a nagyok irigyek" duma kicsit uncsi már. Közel sem olyan nehéz ez a játék, mint eddig, nehogy egy tolvaj kesztyű miatt sírjatok, ha kell mindenki meg tudja oldani saját magának, ha más nem akkor megveszi séért (ami szintén beszerezhető játékon belül).

Nyugodtan vissza lehet keresni, elsők közt volt a véleményem amiben szépen leírtam részemről milyen hátrányokat látok benne. Az irigységről meg annyit, hogy a "kicsik" irigylik a "nagyokat" egy olyan opcióért, amiért ők már megdolgoztak. Egyszerűen a "kicsik" is el kell jussanak odáig és részesedni fognak belőle, nem pedig feszt azon sírni, hogy: így meg úgy a "nagyok"...
    Másrészről szerintem itt rengeteg kis karival farmoló ( amúgy "nagy") ember vergődését láthatjuk, akik szeretnék fel kesztyűzni ezeket a kis karikat, esetleg némi hasznot húzni az eladásokból. Amivel nincs bajom, elmondtam nekem is jól jönne egy egy zokni/ okey eventen, de akkor kérem... nevezzük már néven a dolgokat és ne úgy állítsuk be mekkora hősök vagyunk és gondolunk a "kicsik"-re.
    Feltettem egy egyszerű kérdést már sokkal előbb, mindenki figyelmen kívül hagyta vagy valami teljesen mást, a saját "igazát" "véleményét" sértő mondatot idézett be amit nem lehet személyeskedés nélkül hagyni, nekem mégis sikerült.
    De megint nem látom, hogy a kérdésemre válaszoltál volna, pedig ez kollektívan szólt mindenkihez.
    Én pedig egy szóval sem mondtam, hogy a nagyok irigyek a kicsikre mert nincs is miért, ezt valaki más találta ki amivel én sem tudok azonosulni. Max annyit írtam, hogy ezek a "nagyok" féltik a saját bőrüket és egy fillér ingyen yangot is sajnálnak a kezdő kariktól.

És igen, én fogom megmondani a tutit és tudod miért? Én nem útálom és nem is szeretem a játékot, nem vagyok elfogult egyik irányba sem, egy teljesen kívülálló személy vagyok függetlenül attól, hogy még mindig aktívan játszok. Nem vagyok kicsi és nem is vagyok túl nagy, minden helyzetet tökéletesen átlátok mert nap mint nap kommunikálok 110+ és 20+ karikkal. Az ilyen alibi hozzászólásokra meg nem vagyok kíváncsi. Elég nehéz megérteni olyan játékosok véleményét akik zsigerből útálájk a játékot vagy annak KÖZÖSSÉGÉT és csak és kizárólag olyan javaslatokat tudnak támogatni, ami nem billenti ki őket a konfort zónájukból...Nem azt mondom, hogy a 7 évvel ezelőtti rendszer nem volt jobb, mint a mostani, de a játék fejlődik és a közösségnek is alkalmazkodnia kell.

The post was edited 1 time, last by Pipibilijski ().

• Pipibilijski wrote:

Sokan megint túlkomplikálják, többet látnak bele a dologba mint ami valójában.

Szóval elmondom, vili? A tolvaj kesztyű jelenleg is átadható egy formában, ha lenthagyod a földön és eltűnik róla a név.
    És a kérdés: Miért változna a helyzet azzal, ha csak simán be lehetne tenni egyessével a keri ablakba? Miért más az, mint mikor a földön hagyva veszi fel valaki?
    Ezzel max időt spórolnak, tehát nem kell elvezetni a kis megszeppent 27-es karit az 1 héten át gyüjtögtett milliójával az agresszív szellemfák között számtalanszor lehalva, hanem egyszerűen beteszed neki abba a szerencsétlen kereskedő ablakba...Miért vagytok ilyen érthetetlenek?

Gondolom értelmes választ, magyarázatot erre sem kapok, vissza kellene itt sokoknak venni a sznob stílusból, le kellene venni a napellenzőt is.
    Szia!
    Személyesen hozzád intézem ezt a kérdést (neved nem írom le mert kaptam már miatta bant)
    Tudod te mi a téma és miről folyik az eszmecsere?
    Elmondom a 90-95 mapokon esett kesztyűk átadhatósága a téma! Mi köze ennek a vörösben levő kesztyűkhöz? Ha piacra kerülnének azok amik a 90-95 mapon esnek akkor a kicsiknek még az is az ölükbe hullana,arról nem is beszélve,hogy szinte értékük sem lenne.
    Nem azt kell hajtogatni,hogy "úgyis sokan a földön hagyják" AKINEK EZ FÁJ, FEJLŐDJÉK FEL 90 RE ÉS MÁRIS KORLÁTLAN KESZTYŰ FORRÁSA LESZ.
    Tudom tudom irigy vagyok,és maradi,de én is végigjártam az utat.
    Üdv.:fincsi
  • fincs wrote:

Nem azt kell hajtogatni,hogy "úgyis sokan a földön hagyják" AKINEK EZ FÁJ, FEJLŐDJÉK FEL 90 RE ÉS MÁRIS KORLÁTLAN KESZTYŰ FORRÁSA LESZ.
    Én megértem akik nem támogatják.... de akkor nem kellett volna sem a tp gyűrűt, sem a köpenyt átadhatóvá tenni ezen az elven, amit te írsz kedves Fincs. Tényleg nem rosszból írom, de akkor azt is úgy jártad, jártuk végig, hogy ilyen lehetőségünk sem volt...

Ez csak egy szösszenet :)

Én továbbra is támogatom.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Teljes mértékben egyetértek Dalvin indoklásával, ezért nem támogatom a javaslatot.
    Nova, igazából ehez a javaslathoz inkább van közük a nagyoknak mint a kicsiknek, hiszen a nagyok ütnék ki az átadhatót s nem a kicsik. Ha a kicsiknek ennyire szükségük lenne a kesztyűre akkor rég telenyomták volna a chat-et, hogy valaki üssön nekik vörösben. Egyszer találkoztam csak ilyen személyel, vele is kb 3 éve, s szivesen segítettem neki, mert már annyi van, hogy nem érdemes felvennem.
    Ha csak metint farmol az ember akkor egy 3 órás kesztyű elég akár 2-3 hónapra is, s hála az arató fesztiválnak a sárga ébenládából könnyen elérhető akár a kicsiknek is.
  • fincs wrote:

Pipibilijski wrote:

Sokan megint túlkomplikálják, többet látnak bele a dologba mint ami valójában.

Szia!Személyesen hozzád intézem ezt a kérdést (neved nem írom le mert kaptam már miatta bant)
    Tudod te mi a téma és miről folyik az eszmecsere?
    Elmondom a 90-95 mapokon esett kesztyűk átadhatósága a téma! Mi köze ennek a vörösben levő kesztyűkhöz? Ha piacra kerülnének azok amik a 90-95 mapon esnek akkor a kicsiknek még az is az ölükbe hullana,arról nem is beszélve,hogy szinte értékük sem lenne.
    Köszönöm kérdésed és válaszolnék is: Természetesen tudom, de ha már van egy módja a kesztyűk átadhatóságának, akkor miért lenne rossz ötlet a 90+ mapokon is megoldani ezt?
    Igen tudom, kicsik ölébe hullana mint ahogy fogalmaztál és nem kellene küzdeni, fogalmazzunk úgy, hogy szenvedni érte. Illetve volt még ellenérv az is, hogy sok tárgy elértéktelenedne így tovább romlana a piac minősége, ami csak abban az esetben lenne igaz, ha a kesztyű semmilyen módon nem lenne elérhető a játékban, de az a helyzet, hogy a helyzet pont az ellenkezője az állításotoknak, így ennek ilyen formában itt nincs helye, meg am is csak feltételezés.
    Volt még pár ellenérv amit én nem fogadok el érvelésnek és ezért is hangsúlyoztam, hogy fontos egy javaslat esetében a jó indoklás, és az ilyen "Nekem nem volt, másnak se legyen" kaliberű érvelések inkább tűnnek butának, ha pedig felszólalsz ellene, akkor előtör az emberekből az életkoruk és a szellemi szintjük, az inteligenciájuk ami itt sok embernél nem teszi magasra a lécet.

Kesztyűnek lenne értéke mindig is mert ugyanúgy rendelkezik lejárati idővel mint a gyűrű.

Na de mindegy, túl sok negatív komment érkezett már ezzel kapcsolatban, így a továbbítás sem fog megtörténni, nemhogy a megvalósítás. Azért én reménykedek, hogy hasonló dolog megfordul német játékostársaink fejében is...Aztán még az is lehet, hogy ennek a csodálatos újításnak csak a magyar mentalitás szab határt.

Off: A nevemért meg bocsánat, ha valakinek gondot okoz, nekem sem jön már be, első karakterem neve volt még annó 2010-ben így ezt választottam, de ha lehetne nicknevet cserélni élnék is a lehetőséggel. :D
  • Pipivel értek egyet. :) A kisfarmossal rendelkező nagyok meg vicces, ahogy vergődnek itt, nehogy versenytársa legyen a kiskarijuknak. :) Teszem hozzá, lehet hogy valaki pénzt nem, de időt áldoz arra, hogy itt legyen, és farmol(na), hogy a nagyok cuccait megvegye. A lélekkövek árát is feldobná, ha lenne újra olyan játékos réteg, akinek erre szükséges lenne, de nincs... és ne is legyen, ahogy sokan akarják.
    Az meg különösen viccesnek tűnik, hogy a szent grál lovagjainként pont azok próbálják meg védeni a piacot, akik annak idején hozzájárultak az árak eséséhez. Mindezek ellenére értem, a piacszabályozás is hozzájuk tartozik. :D

The post was edited 2 times, last by Csezire ().

• Srácok minden nézőpont kérdése.

Én személy szerint nem támogatom az ötletet és nem azért mert óvni akarom a kiskarim érdekeit ugyanis nem játszom jóideje kiskarival. Azt nem mondom ,hogy nincs csak feleslegesnek tartom.

Nagy általánosságban azt ki lehet jelenteni ,hogy az ominózus farmkarik túlnyomó része 35 ,49 ,75 ösek. Vegyük sorra. A 35 ös kariknak hasznos lenne a kesztű de mi az amit ki tud farmolni vele? 100k -s könyveket jórészt meg pár +4 es követ és nagy ritkán 1-1 lélekkövet. A fejlesztős itemek meg a bio küldi kellékek ára így is lent van ,ha mindenkinek lenne lehetősége keztyűzni akkor teljesen elértéktelenedne. Tehát ezen a szinten nem befolyásolná kedvező irányba a játékmenetet.

A 49 es agrofarmoknak szintúgy feleslegesnek tartom hisz ők jórészt full pvp cuccban átgázolnak mindenen és mindenkin ergó nekik olyan mindegy van-e rajta kesztyű vagy épp nincs mert úgyis csak "rabolni" megy.

A 75 ös farmkarik amik egyébént a leg eredményesebbek és legsokrétübbek tudnak lenni ,meg be tudják maguknak szerezni vörösben mert nem jelent gondot nekik leütni egy 85 ös metint.

Arról nembeszélve ,hogy a játékmenet a kissebb szinteken jelentősen könnyítve lett és most nem csak a 10 lvlenkénti turbó fegyverekről beszélek hanem úgy álltalában.
    Egy frissen indított kari hatalmas előnyökkel indul manapság. Kismajom ,filléres +9 es alapkard ,exp gyűrűk ,köpenyek ,a szintládák tartalma. Hova ennél többet már? Ha mimdent tálcán kínálunk nekik akkor hol a kihívás ,miért érdemes haladni?

Én sem mindíg veszem fel a kesztyűt 90 es mapon mert sajnos nem egyberakható és hamar tele lehet vágni velük az inventoryt de ez nem azt jelenti ,hogy ez mindenkinek alanyi jogon kell ,hogy járjon! Maradjon csak meg ez motivációnak a kissebbek felé ,hogy egyel több ok legyen felfejlődni 90+ ra mert ugye annak a lehetősége adott a gyűrűk és a köpenyek átadhatóságával.

Lássuk be ,manapság nem sok értelme van 75 fölé menni egy karival ha ott tud a legeredményesebb lenni. Csak egy két ilyen elvetemült ember van mint én aki elvből nem játszik kicsivel mondván "nem azért csináltam a nagyot ,hogy a kicsivel szenvedjek.." mégha tudom ,hogy eredményesebb is lehetne ,hát de ez van.... :)

The post was edited 1 time, last by Razyal ().

• Pipibilijski wrote:

Minden ellenvélemény arról szólt, hogy "Ha nekünk se, nekik se"...Ők akarnak maguknak mindent, mindig is erről szólt...Ők kiütötték a fehér gyöngyöket és árulták 50milláért, megszerezték a szelíd könyvet és piacra dobták 100+ milláért...Ők tömték a zsebüket, dagadtak, a kicsik vagy azok akik nem tehetik meg, hogy költenek pedig éheztek, ezek az emberek pont ugyanolyan kapzsik és gonoszak mint a világban uralkodó nagyhatalmak, aztán még ők vannak felhábrodva.
    Akiket te említesz meg, azok valamikor "megdolgoztak", hogy kiüthessék az 50 millás fehér gyöngyöt, a Szelíd könyvet...... Nem estek sem a cuccaik, sem a karaktereik az ölükbe.

Dalvin wrote:

Aki a farmos karaktereit ilyesmivel akarja felszerelni az vagy vegye megy tárgy piacról, vagy ruházzon be tárgy dropos ékszerekbe. A javaslatot nem támogatom.
    Teljes mértékben egyetértek ezzel.

Tőlem is megy egy "nem támogatom". Mindenki számára elérhető a tolvaj kesztyű, ha nem is kőből, akkor tárgypiacról.
    Aki meg nem hajlandó ennyit sem beruházni, az nem is érdemli meg, hogy 20-30-as karakterén tolvaj kesztyűvel rohangáljon.
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Egyértelmű, támogatom. Nekem is jól esne, ha több kisebb karakteremen el tudnám tárolni a tolvaj kesztyűt. Én konkrétan a 90-s map miatt szinteltem fel 90-re, hogy a kisebb karaktereken is tudjam a tolvaj kesztyűket használni.
    Van több accountom, ahol nem tudom kiütni, meg macerás.... nem értem miért rossz az, ha átadható lenne és betennétek a kereskedésbe..
    Inkább ott hagyjátok a földön, mint másnak eladnátok? Oké, egyszer minden olcsóbb lesz, mert amiből sok van, abból tudjátok, hogy olcsó lesz... na, de kérem! Magatoknak is jót tennétek ezzel!
    ,, Áldozat nélkül nincs győzelem. '' - By Transformers.
    ,, Lassan elmerülök a feneketlen mélységű futóhomokban. Azt kívánom, bárcsak elbújhatnék egy kő alatt. Senki nem ért meg engem ebben a világban. Senki nem fogad el engem. Érzem, hogy Isten szánakozva tekint rám. "
    DragonPvP - Chunjo - Full P - DragonWP - DragonPBlade - DragonPWolf - Segicsraytam - YolOne
  • Egy dolgot nem értek csak. Feltesznek egy javaslatott, x ember támogatja x ember nem és az az x ember aki nem támogatja egyből kereszte van feszítve. Ne szóljanak hozzá a nagyok? Inkább a kicsik ne szóljanak hozzá hiszen ez egy 90-95 mappos javaslat volt. Az pedig még most is tartom hogy egy kezdő karinak nincs szüksége milliárdos cuccokra, sőt még csak 100M cuccokra sincs, ott van az ingyen tekerő 20-as ládában, a vért és a fegyó egyből elkészíthető vele. Szóval továbbra sem támogatom, azok akik 90 fölé mentek igenis jár ennyi prémium hogy tudnak kesztyűt ütni, legyen ez is egy motiváció a kicsiknek.

És kedves Pipi abszolút nem vagyok irigy a kicsiktől, hidd el nekem is lenne karim amire rátehetném, csak szimplán dolgozzanak meg érte, ki kell farmolni az árát ennyi.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Amiran wrote:

Egy dolgot nem értek csak. Feltesznek egy javaslatott, x ember támogatja x ember nem és az az x ember aki nem támogatja egyből kereszte van feszítve. Ne szóljanak hozzá a nagyok? Inkább a kicsik ne szóljanak hozzá hiszen ez egy 90-95 mappos javaslat volt. Az pedig még most is tartom hogy egy kezdő karinak nincs szüksége milliárdos cuccokra, sőt még csak 100M cuccokra sincs, ott van az ingyen tekerő 20-as ládában, a vért és a fegyó egyből elkészíthető vele. Szóval továbbra sem támogatom, azok akik 90 fölé mentek igenis jár ennyi prémium hogy tudnak kesztyűt ütni, legyen ez is egy motiváció a kicsiknek.

És kedves Pipi abszolút nem vagyok irigy a kicsiktől, hidd el nekem is lenne karim amire rátehetném, csak szimplán dolgozzanak meg érte, ki kell farmolni az árát ennyi.
    Olvasd el a ch váltós javaslatot, ahol 2-3 perces várakozási időt szeretne a témanyitó, majd olvasd el a kommenteket, egyhangú döntés, vita nincs, természetesen értelmetlen javaslatoknál nincs értelme tépni a szánkat, de egy ilyen esetében a vita és az eszmecsere teljesen normális.
    Mi nem tudjuk, de sejteni azt lehet, hogy mekkora viták mehetnek a GF-nél egy-egy újítás bevezetését megelőzően...Ez teljesen normális, nem vagyunk kisgyerekek, hogy ne tudjuk a saját igazunkat bizonygatni, helytálló érvelésekkel alátámasztva, ez egy amolyan vita-téma.

Nem állhat annyiból egy javaslat, hogy "Támogatom" mert akkor kapod is a bant...Ezért akkor már inkább kifejtsük az álláspontunk.

Elolvastam minden ellenérvet és semmivel nem értek egyet, de kaptam bőven kielégítő válaszokat és még az is csoda, hogy különösebben nem szedte le senk ia fejem, pedig elég bicskanyitogató stílusban írtam.
    Szóval akkor a hivatalos ellenérv ami felülír mindent: "Nekem se volt másnak se legyen" Illetve a "Mindenki dolgozzon meg azért amit akar" Utóbbival még azonosulni is tudnék, ha nem lenne a piac ennyire rossz álapotban. Jó oké a kicsik is meg a kezdőik is dolgozzonak meg érte stb stb én ezt értem, de hogyan? Semminek nincs ára emberek....Jaaa de igen van, az achátnak, festékeknek, 19-25%-kos pántoknak, Meley tojásnak, Razador-Nemere tojásnak...Áááá én kérek elnézést.
  • Sziasztok!
    Ez a "Semminek nincs ára emberek....Jaaa de igen van, az achátnak, festékeknek, 19-25%-kos pántoknak, Meley tojásnak, Razador-Nemere tojásnak"
    Nos evvel a kijelentéseddel pontosan rátapintottál a lényegre. Mitől várjátok az árak fellendülésest? Ha a kicsik kezébe még több kesztyű kerülne, akkor szerinted az általuk farmolt holmik ára feljebb menne?
    Az meg egy másik kérdés miért nincs ára? Van ára csak épp most ennyi,és ez megint csak a kicsiknek kedvez,nevetségesen kevéske yangból már fel lehet cuccolni egy kisfarmost. Ha most egy kis kariba beáldozok 10k ft-ot mindjárt van egy űber farmerem. Annak idején ez az összeg talán egy jobbacska vértre elég volt! És most is azt mondom az aki 10db cigaretta,vagy egy páros mozijegy árát sajnálja beinvesztálni a játékba, amit elviekben szeret, az nem igen fog tartósan itt maradni még akkor se ha 100 számra van neki olcsó kesztyűje. Azok az idők elmúltak mikor száz számra rohangáltunk hiányos felszerelésekben,most aki nem hajlandó áldozni rá az bizony csak lesheti, hogy a metint amit épp megpillantott már le is van verve az óra előtt.
    Más idők járnak,és attól,hogy mi "nagyok" nem szeretnénk,hogy 90-95-ös mapos kesztyűk a piacra kerüljenek,még attól nem vagyunk maradiak!