Átadható tolvajkesztyű, a 90+ és 95+ mappokról

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Átadható tolvajkesztyű, a 90+ és 95+ mappokról

Legyen átadható a 90, 95-ös mapról kihozott tolvaj kesztyű? 60
    1.  
      Igen , legyen az. (48) 80%
    2.  
      Nem, ne legyen átadható. (12) 20%
    - Javaslat címe: Átadható tolvajkesztyű, a 90+ és 95+ mappokról

- Javaslat Lényege: A 90+ és 95+ mappokon a metinekből szerzett tolvajkesztyű legyen átadható, kereskedhető!
    -Javaslat részletes kifejtése: A 90+ és 95+ mappokon a metinekből szerzett tolvajkesztyű legyen átadható, kereskedhető, hiszen egyrészt
    sokan már fel sem veszik a tolvaj kesztyűket a földről a 90+ mappokon, másrészt 60 alatt nem hogy eljutni nehéz 85-ös, 90-es metinekig, de
    leverni sem könnyű.
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • Támogatom a javaslatot.Ahogyan azok az exp gyürük, és a köpenyek is átadhatóak ,amik ezekről a mapokról szerezhetőek be, úgy jó lenne a kesztyűt is átadhatóvá tenni.Minden bizonnyal lenne rá elég nagy kereslet és igény, hiszel sokan hirdetik hogy fizetnének kesztyű ütésért, s így a kisebb szintűek is hozzá juthatnának yangért.Ez által elérhető lenne bárki számára a kesztyű, és a "nagyoknak" ez is egy újabb bevételi forrás lehetne a köpeny,és a gyűrű után.
  • Display Spoiler
    Mintha erről is lett volna már téma (de nem találtam, az új fórummal sokminden eltűnt sajna).

Akkor sem értettem, mikor a másik két tárgy átadható lett, hogy ez miért nem.
    Sok bosszúságot okoz a felszedése, ha nem figyel az ember, mert a helyet foglalja.

Teljes mértékben támogatom.

Display Spoiler
    Edit: a boltba tétel is jó dolog lenne, bár volt arról továbbított ötlet, hogy a köpi, gyűrű boltba tehető legyen, de sajna még nem valósult meg)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • teljes mértékben támogatom! nem kéne kesztyűütéssel vörösben bajlódni, meg jajj most adja-e előre a pénzt vagy meglóg a kesztyűvel stb....

I'm a gamer. Not because I don't have a life, but because I choose to have many. <3
    Újra a harcmezőn.. egyedül :|
  • Night wrote:

Ne haragudjatok szerintem nem jó ötlet. Nem támogatom.
    Miért? :)

Szerintem rengeteg most kárba vész, hiszen sokan fel sem veszik.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• bartos wrote:

van aki 35 ón leuti
    Bartos, szerintem nem olvastad el rendesen a javaslatot. 90,95-ös mapokról van szó, oda egy 35-ös eléggé nehézkesen jut be :)

• Támogatom.

(Nekem is van egy 35-ös karim és le is ütöm vele a 85 követ, csak iszonyat lassan és inkább megvenném, ha lehetne, persze a 90-es mappon érdekes lenne vele farmolni.)
    (+ mondjuk jobban örülnék, ha ez mind az optolókkal együtt boltolható lenne, nem értem, a logikát, hogy miért jobb szenvedni a vásárlással és legózni, hogy ki mit adjon előre.)
    Mentál Harcos lvl 75 -- Testi Harcos lvl 49 -- Testi Harcos lvl 35 -- Sárkány Sámán lvl 53
  • Nem támogatom. Sőt a köpi és a gyűrű átadhatóságát kellene megszüntetni. Értéktelen vackok, komoly bevételt nem hoznak a nagyoknak. Én a magam részéről a köpit is ott hagyom. Továbbá, ha már itt tartunk a +7-en eső fegyók és vértek is nagy öngól volt, a DT-zőket komoly bevételtől fosztotta meg, eladhatatlanok, a piacot felborító drop.
    75ig röhögve lehet fejlődni ezek nélkül is, utána meg üsse ki mindenki magának. Ez a gyorsan fejlődjön fel szegény 75re koncepció téves és szerintem rossz, a játék és bár nem mindenki érti miért, de a játékos számára is.
  • Nem támogatom . Akinek kellet eddig is megtudta magának szerezni bárhogyan bármikor ... vagy item shop-os ami ér is valamit .... Játékélmény úgy is megmarad, hogy van miért küzdeni, de ha minden csak a szánkba esik nézhetünk nyitott szájjal , aztán még reklamálunk , hogy hol tartunk ;) =O
    :rolleyes:
  • Tib68 wrote:

Értéktelen vackok
    ki teszi azzá?

Ha nem adnák el olcsó pénzért , nem lenne az :)

Továbbra is támogatom, mert semmivel sem különb a tolvaj kesztyű, mint az expgyűrű, vagy a köpeny.

• Sziasztok!

Tib68: Pedig naponta látom hívásban, hogy köpit, gyűrűt veszek. A további dropot nem fogom itt veled megvitatni. Gyűrű és a köpi, a 90+ és 95+ mapokról, a betételük óta átadható, viszont a tolvajra is lenne már nagy kereslet, főleg olyanok körében, akik még nem tudnak feljutni a vörösbe 85-ös, 90-es metinekhez.
    Chron: Oké, értem, item shop-ban is van tolvaj, de mi van akkor, ha teszem azt, nem tudok költeni a játékra Sé-t? Gyűrűt, köpit azt vehetek yangért, de tolvajt már nem. Abban igazad van, valaki üttet magának yangért, de mi van akkor, ha nem fizet, vagy fizet, de felveszik?
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!

The post was edited 1 time, last by Attis85 ().

• Nézzük akkor arról az oldalról, ahogy most "veszik".

Mennek egy nagyobbal, jó esetben megkapják- jó esetben fizetnek.
    Ez miért jobb, hogy így kell vele kereskedni? :)

Továbbra is támogatom.

• Támogatom de csak azzon okból mert tudom hogy nem annyira jó vele a drop mint az itemes társával. Ez mellet pedig tudjuk mindannyian hogy kereslet lenne rá de nem lenne pár hét és ugyanúgy ott hagynánk a földön mert nem fogok kihozni olyan dolgokat amiknek az értéke alig 500k.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • 1 - Nem fáj nekünk , nekem nem ... vagy elfogadják vagy nem nincs mit firtatni.
    2- Attis85 - hagyjuk már ezeket , hogy " miven ekkor mivan akkor " eddig is megtudta mindenki magának szerezni ? Meg.. Mi változott ? Ja a hozzáállás..
    3- dreamy - ez miért jobb az miért jobb " Nem hiába van az úgy hagyva kicsit lássatok tovább az orrotoknál , piacon inflációt okozna , ami így is eléggé pang vagy tévedek ?
    amúgy meg miért mászkáljon mindenki potom pénzért kesztyűben ? Csak a kiváltságosoké legyen a használat és az is profitáljon belőle mint eddig. :* ;)
    :rolleyes: