Átadható tolvajkesztyű, a 90+ és 95+ mappokról

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Átadható tolvajkesztyű, a 90+ és 95+ mappokról

Legyen átadható a 90, 95-ös mapról kihozott tolvaj kesztyű? 60
    1.  
      Igen , legyen az. (48) 80%
    2.  
      Nem, ne legyen átadható. (12) 20%
    - Javaslat címe: Átadható tolvajkesztyű, a 90+ és 95+ mappokról

- Javaslat Lényege: A 90+ és 95+ mappokon a metinekből szerzett tolvajkesztyű legyen átadható, kereskedhető!
    -Javaslat részletes kifejtése: A 90+ és 95+ mappokon a metinekből szerzett tolvajkesztyű legyen átadható, kereskedhető, hiszen egyrészt
    sokan már fel sem veszik a tolvaj kesztyűket a földről a 90+ mappokon, másrészt 60 alatt nem hogy eljutni nehéz 85-ös, 90-es metinekig, de
    leverni sem könnyű.
    Az élet túl rövid, másoknak felelj meg! Tedd azt, amit tenned kell, de soha ne bánd meg!
    Egyszer élsz! Tied a döntés: A lehetőségeid mennyire használod ki!
  • Támogatom a javaslatot.Ahogyan azok az exp gyürük, és a köpenyek is átadhatóak ,amik ezekről a mapokról szerezhetőek be, úgy jó lenne a kesztyűt is átadhatóvá tenni.Minden bizonnyal lenne rá elég nagy kereslet és igény, hiszel sokan hirdetik hogy fizetnének kesztyű ütésért, s így a kisebb szintűek is hozzá juthatnának yangért.Ez által elérhető lenne bárki számára a kesztyű, és a "nagyoknak" ez is egy újabb bevételi forrás lehetne a köpeny,és a gyűrű után.
  • Display Spoiler
    Mintha erről is lett volna már téma (de nem találtam, az új fórummal sokminden eltűnt sajna).

Akkor sem értettem, mikor a másik két tárgy átadható lett, hogy ez miért nem.
    Sok bosszúságot okoz a felszedése, ha nem figyel az ember, mert a helyet foglalja.

Teljes mértékben támogatom.

Display Spoiler
    Edit: a boltba tétel is jó dolog lenne, bár volt arról továbbított ötlet, hogy a köpi, gyűrű boltba tehető legyen, de sajna még nem valósult meg)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Night wrote:

Ne haragudjatok szerintem nem jó ötlet. Nem támogatom.
    Miért? :)

Szerintem rengeteg most kárba vész, hiszen sokan fel sem veszik.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• bartos wrote:

van aki 35 ón leuti
    Bartos, szerintem nem olvastad el rendesen a javaslatot. 90,95-ös mapokról van szó, oda egy 35-ös eléggé nehézkesen jut be :)

• Támogatom.

(Nekem is van egy 35-ös karim és le is ütöm vele a 85 követ, csak iszonyat lassan és inkább megvenném, ha lehetne, persze a 90-es mappon érdekes lenne vele farmolni.)
    (+ mondjuk jobban örülnék, ha ez mind az optolókkal együtt boltolható lenne, nem értem, a logikát, hogy miért jobb szenvedni a vásárlással és legózni, hogy ki mit adjon előre.)
  • Nem támogatom. Sőt a köpi és a gyűrű átadhatóságát kellene megszüntetni. Értéktelen vackok, komoly bevételt nem hoznak a nagyoknak. Én a magam részéről a köpit is ott hagyom. Továbbá, ha már itt tartunk a +7-en eső fegyók és vértek is nagy öngól volt, a DT-zőket komoly bevételtől fosztotta meg, eladhatatlanok, a piacot felborító drop.
    75ig röhögve lehet fejlődni ezek nélkül is, utána meg üsse ki mindenki magának. Ez a gyorsan fejlődjön fel szegény 75re koncepció téves és szerintem rossz, a játék és bár nem mindenki érti miért, de a játékos számára is.
  • Nem támogatom . Akinek kellet eddig is megtudta magának szerezni bárhogyan bármikor ... vagy item shop-os ami ér is valamit .... Játékélmény úgy is megmarad, hogy van miért küzdeni, de ha minden csak a szánkba esik nézhetünk nyitott szájjal , aztán még reklamálunk , hogy hol tartunk ;) =O
    :rolleyes:
  • Tib68 wrote:

Értéktelen vackok
    ki teszi azzá?

Ha nem adnák el olcsó pénzért , nem lenne az :)

Továbbra is támogatom, mert semmivel sem különb a tolvaj kesztyű, mint az expgyűrű, vagy a köpeny.

• Sziasztok!

Tib68: Pedig naponta látom hívásban, hogy köpit, gyűrűt veszek. A további dropot nem fogom itt veled megvitatni. Gyűrű és a köpi, a 90+ és 95+ mapokról, a betételük óta átadható, viszont a tolvajra is lenne már nagy kereslet, főleg olyanok körében, akik még nem tudnak feljutni a vörösbe 85-ös, 90-es metinekhez.
    Chron: Oké, értem, item shop-ban is van tolvaj, de mi van akkor, ha teszem azt, nem tudok költeni a játékra Sé-t? Gyűrűt, köpit azt vehetek yangért, de tolvajt már nem. Abban igazad van, valaki üttet magának yangért, de mi van akkor, ha nem fizet, vagy fizet, de felveszik?
    Az élet túl rövid, másoknak felelj meg! Tedd azt, amit tenned kell, de soha ne bánd meg!
    Egyszer élsz! Tied a döntés: A lehetőségeid mennyire használod ki!

The post was edited 1 time, last by Attis85 ().

• Nézzük akkor arról az oldalról, ahogy most "veszik".

Mennek egy nagyobbal, jó esetben megkapják- jó esetben fizetnek.
    Ez miért jobb, hogy így kell vele kereskedni? :)

Továbbra is támogatom.

• Támogatom de csak azzon okból mert tudom hogy nem annyira jó vele a drop mint az itemes társával. Ez mellet pedig tudjuk mindannyian hogy kereslet lenne rá de nem lenne pár hét és ugyanúgy ott hagynánk a földön mert nem fogok kihozni olyan dolgokat amiknek az értéke alig 500k.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • 1 - Nem fáj nekünk , nekem nem ... vagy elfogadják vagy nem nincs mit firtatni.
    2- Attis85 - hagyjuk már ezeket , hogy " miven ekkor mivan akkor " eddig is megtudta mindenki magának szerezni ? Meg.. Mi változott ? Ja a hozzáállás..
    3- dreamy - ez miért jobb az miért jobb " Nem hiába van az úgy hagyva kicsit lássatok tovább az orrotoknál , piacon inflációt okozna , ami így is eléggé pang vagy tévedek ?
    amúgy meg miért mászkáljon mindenki potom pénzért kesztyűben ? Csak a kiváltságosoké legyen a használat és az is profitáljon belőle mint eddig. :* ;)
    :rolleyes: